Aleksandra: Nieskończone łaski…

Szczesc Boze, minelo 1,5 roku od kad zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska.Odmawiam do dzis. Zdazylo sie ze przerywalam lub zmienialam intencje w czasie odmawiania ale zazwyczaj odmawialam do konca,a nawet czasami odmawialam dwie naraz.
Przeczytaj całość

Grażyna: w intencji naszego małżeństwa

Odmawiałam nowennę pompejańską jakieś dwa lata temu w intencji naszego małżeństwa. Ciągle były między nami nieporozumienia, które urastały do tragicznych rozmiarów. Bardo się bałam rozpadu naszej rodziny.Nie od razu sytuacja się poprawiła. Nowenna zajmuje jednak sporo czasu. W końcu sytuacja między nami się poprawiła, za co jestem wdzięczna Maryi i...
Przeczytaj całość

Andrzej: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Blisko półtora roku temu maj 2016 wstrząsnęła mną i moją żoną zła wiadomość nowotwór złośliwy pęcherza moczowego, guz 3cm. W wieku 33 lat mając dwoje małych córeczek podjąłem walkę z chorobą. Trafiłem do szpitala w Warszawie na Pradze wycięto mi guza.
Przeczytaj całość

Daria: dla mnie to było bardzo ważne

Witam. Chciałabym z Wszystkimi podzielić się świadectwem i łaską, którą otrzymałam od Matki Bożej. Mam 18 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od Mojego Chłopaka. Postanowiłam poświęcić więcej czasu na modlitwę i zaczęłam ją odmawiać. Moją pierwszą prośbą była zdana matura. Kiedy zakończyłam odmawiać pierwszą Nowennę postanowiłam rozpocząć kolejną. Prosiłam...
Przeczytaj całość

Kasia: Różaniec jest moją siłą

Jestem w trakcie NP za dusze w czyśćcu cierpiące i wierzę, że swoją modlitwą pomogę duszyczkom. Moje życie z Nowenną rozpoczęło się od choroby mojego brata- 19 lat. Nowenna ta była w intencji zdrowia dla mojego brata, niestety diagnoza stwardnienie rozsiane na początku szok, ból, niewiedza co robić dalej.
Przeczytaj całość

Bogunia: operacja

Jestem w trakcie odmawiania nowenny,odmawiam druga czesc ,moja prosba dotyczyla operacji ,,mojejcórki,ktora neurolog odradzal,ze wzgledu na padaczke,ktora choruje od lat ,ze narkoza moze byc niebezpieczna ,ale bol byl nie do wytrzymania ,corka zgodzila sie na operacje a ja zaczelam nowenne,dzisiaj odbyla sie operacja ,ktora zakonczyla sie dobrze ,nie bylo ataku ,dziekuje Krolowej Rozanca Świetego za ten cud i prosze o dalszą opiekę nad powrotem do zdrowia ,Jest to moja druga nowenna,pierwsza odmówilam za mojego wnuka,ktory czesto chorował,oddalam go opiece Matce Pompejskiej ,ktora tez wysluchala mej prosby ,jest znaczna poprawa Dziekuje Ci Matko Pompejska

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bogunia: operacja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Wiara czyni cuda. Piękne świadectwo.

Czesia
Gość
Czesia

Powrotu do zdrowia twojej córce życzę, bez bólu. Nie ustawaj w modlitwie. W żarliwej modlitwie wiele uprosisz, mówię ci to ja, matka i babcia. Tez ciągle się modlę Nowenną Pompejańską bo intencji wszelakich nie brakuje. Chwała Maryji!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!