Karol: Obecność i pomoc Maryi

To moje pierwsze swiadectwo wiec moze nie bedzie napisane najpiekniej, lecz chciałbym podzielić się z wami wielkim cudem jaki uczyniła Maryja w moim życiu. Odmówiłem kilka nowenn pompejanskich w tej intencji.
Read More

Asia: Zostanę mamą

Moją nowennę zaczęłam odmawiać kiedy kolejny raz dostałam okres a staraliśmy się z mężem o drugie dzieciątko. Może nasze próby nie trwały bardzo długo ale tracilam już nadzieje. Mąż rownież odmawiał nowenne. Gdy skończyliśmy część blagalna zobaczylam dwie kreski na teście. Wiem ze to byl cud wyprosilismy łaskę u Najświętszej Marii Panny.
Read More

Gosia: podziękowanie

Witam , chciałabym z głębi serca podziękować Matce Boskiej za ogrom otrzymanych łask i prosić o Jej dalszą opiekę i pomoc w życiu codziennym . Tym samym chciałabym złożyć świadectwo niezwykłej skuteczności nowenny pompejańskiej i prosić wszystkich , którzy to czytają aby nie zwątpili i wytrwale i z wiarą odmawiali...
Read More

Agnieszka: Maryja moją przewodniczką życia

Ufam, że gdy tylko potrafimy podążać w życiu drogą, którą Pan nas prowadzi a Matka Najświętsza przewodniczy, to życie staje się wielkim darem i dobrem
Read More

Napisała…Cytryna :) oto jej świadectwo i pytanie:

Moja pierwsza nowenna została wysłuchana kilka miesięcy po tym jak ją zakończyłam, tak więc nie poddawajcie się! Maryja wie lepiej, kiedy jest najlepszy czas :) A poza tym, to nie może działać tak magicznie, że człowiek skończy nowennę i następnego dnia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dostaje to czego chciał....
Read More

Benia: Prośba od serca :)

Witam:)
Na początku tego roku odmawiałam nowennę pompejańską w intencji dobrego męża. Później w tej samej intencji nowennę odmówiła moja mama. Niedawno spotkałam dobrego chłopaka, głęboko wierzącego. Nie wiem jak ułożą się nasze losy, ale cieszę się, że miałam możliwość go poznać:)
Dziękuję Matko Boża!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Benia: Prośba od serca :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
normalna
Gość
normalna

Pięknie 🙂

Kasia
Gość

O właśnie o to chodzi!

Lato
Gość

super masz mamę

Weronika
Gość
Weronika
a po jakim czasie poznałaś tego chłopaka? ja też odmawiam nowennę w tej intencji… byłam zaręczona, miałam wychodzić za mąż, ale…. chłopak robił, mówił pewne rzeczy, które mnie i moich rodziców niepokoiły. zaczęliśmy się modlić o rozwiązanie tej sprawy i.. to on ze mną zerwał, bo jak twierdził jest samotnikiem, podróżnikiem, chce wolności, a małżeństwo będzie go ograniczało, a po 3 miesiącach od rozstania (w dniu, kiedy mieliśmy wziąć ślub) trafiłam na zdjęcia, na których on trzyma za rękę naszą wspólną koleżankę.. w każdym razie dla niego ona już koleżanką nie jest. ja też chcę ułożyć sobie życie, nowennę odmawiam… Czytaj więcej »
Daniel
Gość
Daniel

Weronika przejmujący jest Twój wpis, mam nadzieje, że wyszłaś na prostą po przykrych doznaniach, ale lepiej rozejść się przed ślubem niż zaraz po nim. Sakrament to sakrament, a jak ktoś do niego nie dorósł to czemu druga strona ma ponosić konsekwencję. Trzymaj się dzielnie !!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!