Benia: Prośba od serca :)

Witam:)
Na początku tego roku odmawiałam nowennę pompejańską w intencji dobrego męża. Później w tej samej intencji nowennę odmówiła moja mama. Niedawno spotkałam dobrego chłopaka, głęboko wierzącego. Nie wiem jak ułożą się nasze losy, ale cieszę się, że miałam możliwość go poznać:)
Dziękuję Matko Boża!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

5 myśli na temat „Benia: Prośba od serca :)

  1. a po jakim czasie poznałaś tego chłopaka? ja też odmawiam nowennę w tej intencji… byłam zaręczona, miałam wychodzić za mąż, ale…. chłopak robił, mówił pewne rzeczy, które mnie i moich rodziców niepokoiły. zaczęliśmy się modlić o rozwiązanie tej sprawy i.. to on ze mną zerwał, bo jak twierdził jest samotnikiem, podróżnikiem, chce wolności, a małżeństwo będzie go ograniczało, a po 3 miesiącach od rozstania (w dniu, kiedy mieliśmy wziąć ślub) trafiłam na zdjęcia, na których on trzyma za rękę naszą wspólną koleżankę.. w każdym razie dla niego ona już koleżanką nie jest. ja też chcę ułożyć sobie życie, nowennę odmawiam dopiero 17 dzień, ale wierzę, że w końcu spotkam odpowiedniego człowieka na swojej drodze… a Wam życzę wszystkiego najlepszego! oby się wszystko ułożyło pomyślnie 🙂

  2. Weronika przejmujący jest Twój wpis, mam nadzieje, że wyszłaś na prostą po przykrych doznaniach, ale lepiej rozejść się przed ślubem niż zaraz po nim. Sakrament to sakrament, a jak ktoś do niego nie dorósł to czemu druga strona ma ponosić konsekwencję. Trzymaj się dzielnie !!!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!