Agnieszka: nadal gorliwie będę odmawiać Nowennę Pompejańską

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w październiku ubiegłego roku. Po kilku dniach, czyli 2 listopada zaczęłam odmawiać Nowennę z prośbą by przedłużono mi umowę o pracę, która kończyła się w styczniu 2014 roku. W tym czasie byłam zatrudniona w ramach prac interwencyjnych na zastępstwo chorej dziewczyny, a stałej pracy szukałam...
Read More

Sabina: Matka Boża jest ze mną cały czas

Jest to moje pierwsze świadectwo o Nowennie Pompejańskiej,choć odmawiam ją już chyba drugi rok.Bodźcem do odmawiania tej formy różańca był zdany egzamin na prawo jazdy przez siostrę,która w tej intencji odmówiła Nowennę Pompejańską.
Read More

Aleksandra: Matka Boża wysłuchała mojej prośby

O nowennie pompejańskiej dowiadziałam się pod koniec ubiegłego roku. Przeczytałam ksiązkę biografię Bartolo Longo, czytam na bieżąco świadectwa, które umacniają mnie w wierze oraz czasopismo "Królowa Różańca świętego". Zastanawiałam się, czy rozpocząć odmawianie np, bałam się czy wytrwam. Do rozpoczęcia odmawiania nowenny zmobilizował mnie nieprawidłowy wynik badania cytologicznego. Przeczytaj Aleksandra: Matka...
Read More

Lena: …i obiecuje te modlitwe rozpowszechniac…

Odkad odmawiam nowenne to tak sobie tu wchodze i czytam te wasze swiadectwa i dochodze do wniosku, ze to wlasnie min obiecujemy Matuli, ze bedziemy dawac SWIADECTWO! Jestem obecnie w trakcie odmawiania 2 nowenny . To jak na nia trafilam nie bylo przypadkiem. Najpierw widzialam komentarze na internecie nawolujace do...
Read More

Dawid: To już rok jak odmawiam Nowennę Pompejańską

To już rok jak odmawiam Nowennę Pompejańską. I stwierdziłem że to był najlepszy rok w moi życiu. Wszystko się zaczęło mniej więcej w listopadzie 2015 roku kiedy byłem na dnie problemy z każdej strony myśli samobójcze… bezsens życia itp. I tak gdzieś trafiłem na filmy z Ks Piotrem Glasem i dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej i zacząłem odmawiać 1 grudnia 2015 roku. Modliłem się w wielu intencjach czasami nawet 2 Nowenny odmawiałem na raz.
Read More

Beata: Ratunek dla małżeństwa

Rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji małżeństwa mojej koleżanki Oli i jej męża Macieja. Działo się źle, podejrzenie zdrady, brak zaufania i komunikacji, zadawnione urazy. Gdy z jej ust usłyszałam słowa nienawiści widziałam, że muszę działać a jedynym ratunkiem jest Matka Boża. Rozpoczęłam nowennę w czerwcu. Część błagalną odmawiałam dobrze bez większych problemów. Podczas części dziękczynnej miałam duże trudności i przeciwności, ale udało się. Nowennę zakończyłam przed świętem Matki Bożej 15 sierpnia. 18 sierpnia zamówiłam Mszę Świętą dziękczynną za otrzymane łaski z prośbą o opiekę dla rodziny koleżanki. Zadzwoniłam do niej i powiedziałam o tym oraz poprosiłam, żeby tego dnia, jeśli to możliwe, poszli tego dnia rodzinnie na Eucharystię. Tak się stało, co dla mnie też było znakiem, że wszystko będzie dobrze. W obecnej chwili tj. pod koniec września koleżanka powiedziała, że w ich małżeństwie jest tak, jak nigdy nie było. A o mężu mówi pięknie: Maciuś… Chwała Bogu za Jego miłosierdzie a Matce Przenajświętszej podziękowania za cudowną interwencję i opiekę. A ja zaczęłam Nowennę w intencji innej koleżanki z prośbą o ratunek dla jej małżeństwa. Dla mnie też Matka Bożą nie poskąpiła łask. Łaską jest miłość do Różańca Świętego i wiara w cudowną moc tej modlitwy i w sercu i w życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Beata: Ratunek dla małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mariola
Gość
mariola

To bardzo szlachetne modlic sie za kolezanki i ich małzenstwa.Masz ogromne serce i tacy ludzie podobaja sie P.Bogu i Matce Bozej.Dzieki za Twoje swiadectwo.

Gosia
Gość

To prawda Wielki z Ciebie czlowiek…duzo latwiej modli sie i otrzymuje laski dla kogos…ja rowniez wymodlilam dla przyjaciolki i jej meza laske…;-)

Piotr
Gość

Piękne świadectwo modlić się za przyjaciela Małżeństwo sakramentalne pobłogosławione w dniu ślubu przez Pana Boga zawsze wygra ze złem trzeba się tylko modlić!

weronika
Gość
weronika

Jesteś wspaniałą przyjaciółką. Pozdrawiam. Bogu niech będą dzięki za wysłuchane modlitwy.

Ania L.
Gość
Ania L.

Jestes wspanialym przyjacielem. Ze swieca szukac …

Laurencja
Gość
Laurencja

Matka Boza wynagriodzi Twoje serce!

Beata
Gość

Tylko sam Bóg jest dobry. Człowik okazuje drugiemu dobroć tylko z Jego natchnienia. Dziękuję Bogu, że uczynił mnie narzędziem użytecznym w Swoich dłoniach. Ale dziękuję za miłe słowa. Tak ich dziś potrzeba.

Gosia
Gość

Dziękuję za piękne świadectwo, za danie nadziei. Z panem Bogiem, cudowna Kobieto. Też bym kiedyś chciała usłyszeć, że ktoś modli się za moje małżeństwo. jak na razie walczę sama modlitwą, a od znajomych słyszę, żebym dała sobie spokój, ale przecież to nie tak, jak ślubowałam wierność przed Ołtarzem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!