Marzena: Dziękuję Ci Matko Boska-moje świadectwo

Chciałabym dopełnić obietnic danych Matce Boskiej zapoczątkowanych poprzez odmówienie Nowenny Pompejańskiej i złożyć świadectwo o otrzymanej łasce. Nowennę odmawiałam w intencji całkowitego uzdrowienia mojego brata, który zachorował na bardzo złośliwy i niezwykle agresywny nowotwór. Razem ze mną, tego samego dnia i w tej samej intencji zaczęła odmawiać nowennę narzeczona mojego...
Przeczytaj całość

Jola: nasza córka ma na imię Maria

Moja ciąża była bardzo trudna. Badania w 4. miesiącu wykazały, że istnieje ryzyko wystąpienia u dzieciątka wad genetycznych. Lekarz prawie nie dał mi nadziei na zdrowe maleństwo. Po tej wiadomości nie mogłam się psychicznie otrząsnąć. Rozchorowałam się na depresję, której towarzyszyły lęki, nie chciało mi się żyć. Żadna czynność, jakiekolwiek...
Przeczytaj całość

Anna: Matka Boża wie co jest nam potrzebne

Chciałam dac świadectwo niezwykłej mocy Różańca Świętego. Jestem w trakcie odmawania drugiej nowenny w intencji pracy dla mojego Męża,który ją stracił w ubiegłym roku. Byliśmy wówczas w bardzo trudnej rodzinnej sytuacji, przepełnionej konfliktami i toksycznymi relacjami. Trwaliśmy w tym przez półtora roku, narażając swoje zdrowie i relacje małżeńskie. W połowie...
Przeczytaj całość

Natalia: Matura i zmiana kierunku studiów

Odmówiłam moja 1 nowenne w intencji o zdanie matury i dobry wybor kierunku studiów. Maryja wysluchala moich prosb,poniewaz mature zdalam bardzo dobrze.Wiem ze bez Jej pomocy nie dalabym rady.Tuz przed matura rozstalam sie z chlopakiem.
Przeczytaj całość

Beata: w dniu kiedy skończyłam nowennę pompejańską, mąż dostał pracę

Zaczęłam właśnie p raz 3-ci odmawiać nowennę pompejańską.Wiem,że działa bo pierwsze dwie intencje zostały spełnione bardzo szybko .Przeczytaj Beata: w dniu kiedy skończyłam nowennę pompejańską, mąż dostał pracę
Przeczytaj całość

Beata: Ratunek dla małżeństwa

Rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji małżeństwa mojej koleżanki Oli i jej męża Macieja. Działo się źle, podejrzenie zdrady, brak zaufania i komunikacji, zadawnione urazy. Gdy z jej ust usłyszałam słowa nienawiści widziałam, że muszę działać a jedynym ratunkiem jest Matka Boża. Rozpoczęłam nowennę w czerwcu. Część błagalną odmawiałam dobrze bez większych problemów. Podczas części dziękczynnej miałam duże trudności i przeciwności, ale udało się. Nowennę zakończyłam przed świętem Matki Bożej 15 sierpnia. 18 sierpnia zamówiłam Mszę Świętą dziękczynną za otrzymane łaski z prośbą o opiekę dla rodziny koleżanki. Zadzwoniłam do niej i powiedziałam o tym oraz poprosiłam, żeby tego dnia, jeśli to możliwe, poszli tego dnia rodzinnie na Eucharystię. Tak się stało, co dla mnie też było znakiem, że wszystko będzie dobrze. W obecnej chwili tj. pod koniec września koleżanka powiedziała, że w ich małżeństwie jest tak, jak nigdy nie było. A o mężu mówi pięknie: Maciuś… Chwała Bogu za Jego miłosierdzie a Matce Przenajświętszej podziękowania za cudowną interwencję i opiekę. A ja zaczęłam Nowennę w intencji innej koleżanki z prośbą o ratunek dla jej małżeństwa. Dla mnie też Matka Bożą nie poskąpiła łask. Łaską jest miłość do Różańca Świętego i wiara w cudowną moc tej modlitwy i w sercu i w życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Beata: Ratunek dla małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mariola
Gość
mariola

To bardzo szlachetne modlic sie za kolezanki i ich małzenstwa.Masz ogromne serce i tacy ludzie podobaja sie P.Bogu i Matce Bozej.Dzieki za Twoje swiadectwo.

Gosia
Gość

To prawda Wielki z Ciebie czlowiek…duzo latwiej modli sie i otrzymuje laski dla kogos…ja rowniez wymodlilam dla przyjaciolki i jej meza laske…;-)

Piotr
Gość

Piękne świadectwo modlić się za przyjaciela Małżeństwo sakramentalne pobłogosławione w dniu ślubu przez Pana Boga zawsze wygra ze złem trzeba się tylko modlić!

weronika
Gość
weronika

Jesteś wspaniałą przyjaciółką. Pozdrawiam. Bogu niech będą dzięki za wysłuchane modlitwy.

Ania L.
Gość
Ania L.

Jestes wspanialym przyjacielem. Ze swieca szukac …

Laurencja
Gość
Laurencja

Matka Boza wynagriodzi Twoje serce!

Beata
Gość

Tylko sam Bóg jest dobry. Człowik okazuje drugiemu dobroć tylko z Jego natchnienia. Dziękuję Bogu, że uczynił mnie narzędziem użytecznym w Swoich dłoniach. Ale dziękuję za miłe słowa. Tak ich dziś potrzeba.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!