Bożena: Zawsze jest nadzieja

Brak zaufania powoduje, że życie nas przerasta, widzimy problemy. Powtarzam: zaufajmy Matce Bożej i Jezusowi, oni wiedzą jak nam pomóc.
Przeczytaj całość

Ola: Modlę się o cud poczęcia.

Podczas odmawiania nowenn otrzymałam inne łaski, nie są one namacalnymi cudami o który się modle ale są to drobne rzeczy...wierze że to łaski z rąk Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Diana: UZDROWIENIE Z ZIARNICY

Jedna z sióstr karmelitanek powiedziała mi o tej nowennie. Więc w internecie znalazłam i postanowiłam zacząć odprawiać Nowenne. Po około 3 miesiącach powtórnie lekarz skierował mnie na badanie PET. W wyniku nie było już śladu po wznowie :)
Przeczytaj całość

Magda: Zdrowie taty

Rozpoczynając nowennę nie wyobrażałam sobie by mogło być inaczej, wiem, że to dzięki Matce Bożej, dziękuję.
Przeczytaj całość

A: 1 marca rozpoczęłam pierwszą swoją nowennę

To dało mi ogromną siłę, mimo że nie mam jeszcze widocznych efektów, mąż wciąż wzbrania się przed pójściem do spowiedzi mając swoje teorie na temat spowiedzi.
Przeczytaj całość

Anna: Wiara czyni cuda :)

Nowennę odnalazłam w momencie mojej próby, choć może to ona mnie odnalazła. Obecnie jestem w 6 m-cu wyczekiwanej ciąży. O dziecko staraliśmy się z mężem ok 6 lat ( w tym 3 ciąże zakończyły się niepowodzeniem). Tym razem wszystko układało się pomyślnie do momentu pierwszych dokładniejszych badań, na których wyszło że dziecko ma wadę brzuszka i duże prawdopodobieństwo wad rozwojowych. Załamaliśmy się (płacz, rozpacz, złość) i wtedy pomyślałam, że zawierzymy Matce Bożej. Zaczeliśmy się z mężem modlić Nowenną, wciągnęliśmy do modlitwy część rodziny 🙂 Pojechaliśmy do Częstochowy oddać w opiekę naszego synka. Obecnie jesteśmy po wynikach badań genetycznych i wiemy już, że nasz syn jest zdrowy, nie ma żadnej wady genetycznej.Jestem pewna, że to zasługa Pani Pompejańskiej. Obecnie odmawiamy kolejną Nowennę i mamy nadzieję, że nasz syn będzie się poprawnie rozwijał i uda nam się to wszystko razem przejść, ponieważ po porodzie czeka nas operacja zamknięcia powłok brzusznych.
Nieustająca w modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Anna: Wiara czyni cuda :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
takmysle
Gość
takmysle

Na pewno Matka Boska będzie miała Was w opiece i postawi na Waszej drodze dobrych lekarzy i dobry szpital. Życzę dużo wiary i zdrowia. Będziecie w moim sercu.

ewelina
Gość
ewelina

Ciesze sie ze Matka Boza Was wysluchala. Moge zyczyc Wam duzo wiary i przede wszystkim zdrowia dla dziecka. Niestety mi nie pomoglo 6krotne odmowienie nowenny pompejanskiej, Tym bardziej mile zw Wam sie udalo.

Divine
Gość

Ewelino, modliłas sie też w intencji zdrowia dziecka, tak?

ewelina
Gość
ewelina

Modliłam się w intencji cudu poczęcia dziecka

Maria
Gość

Ja też się modliłam o moje dzieciątko, bo też mieliśmy podejrzenie wad genetycznych. Niepewność była do ostatniego momentu. Wtedy myślałam sobie, że Maryja- ta, która sama nosiła dzieciątko w brzuszku- wie, co to ból matki, chęć „posiadania” zdrowego dzidziusia. Mocno wierzyłam, że do swojego serca przytuli każde matczyne serce błagające o zdrowie dla dziecka. Ewelino, wierzę, że Maryja ma Was w opiece. Niech i Wasi krewni nie ustają w modlitwie. Taka modlitwa wstawiennicza czyni cuda. Daje pokój, odwagę, siłę, wyprasza cuda… Pozdrawiam.

Marta
Gość

Z całego serca życzę Wam zdrowych dzieci
mi nadal się nie udało zajść w ciąże …

danka
Gość

Martusia, zdobądź szkaplerz św. Dominika Savio, noś go, módl się do Tego świętego. Będziesz jeszcze mamusią:) Ja czekałam 7 lat na pierwsze dziecko i tyle samo na drugie. Modliłam się gorąco przed drugą ciążą. Martynka urodziła się w święto Matki Bożej Częstochowskiej:) Chwała Panu i Maryi. Danka

Basia
Gość

Wspaniałe ! Drodzy i kochani bardzo chciałam kogoś prosić o modlitwę w intencji rodziny Eweliny i Wojciecha K . o łaskę i dar poczęcia dziecka dla nich bóg zapłać

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!