Mariola: DZIĘKUJĘ CI MATKO RÓŻAŃCOWA

Nowennę Pompejanska polecam wszystkim którzy wierzą a jej moc.Chcę złożyć krótkie świadectwo gdyż myślę że już najwyższy czas podzielić się z wszystkimi jak pomogła mi Matka Boża w moim życiu. Mieszkam z synem .Podałam w długi straciłam pracę i groziła mi eksmisja
Read More

irena: Podziękowanie za łaski.

Syn otrzymał łaskę i pomoc
Read More

Agnieszka: Dziękuję Maryjo, że mnie wysłuchałaś

Chciałabym złożyć swoje świadectwo, bo jestem to winna Najświętszej Mateńce. Otóż swoją przygodę z Nowenną Pompejańską zaczęłam dzięki swojej Mamie, która sama mocno związała się z Nowenną i otrzymała wiele łask. Namówiła mnie i obecnie odmawiam drugą NP. Zacznę od początku. Moje problemy ze zdrowiem zaczęły się w styczniu 2017 roku, w maju poszłam pierwszy raz na Mszę Uzdrawiającą i tam zawierzyłam swoje zdrowie i pragnienie potomstwa.
Read More

Karolina: Szansa na lepszą pracę

Chciałam złożyć świadectwo, które juz dawno powinnam napisac. W lutym ubiegłego roku modliłam sie o łaske lepszej lżejszej pracy z umowa na stałe. Dotychczasowa prace miałam fizyczno-umusłową pracowałam na hali produkcyjnej a w sezonie na magazynie a ze sezon był w okresie zimowym to nie raz zmarzłam itp.
Read More

Konrad: Maryja wybrała sama

Udalo mi sie dokonczyc cala nowenne i jest to moja pierwsza jaka odmowile. Modlilem sie o powrut do swojej kobiety ale intencja nie zostala spelniona ale zostala wysluchana i zamieniona tak by odpowiadala Bogu. Ogolnie byla to intencja o milosc i ja dostalem lecz w innej osobie. Wiedzialem ze moze sie nie spelnic bo ingerowala w wolna wole 2 czlowieka, raczej bylo to potwierdzenie tego czy wrucimy do siebie czy nie bo dla mnie bylo niedopowiedziane a nie moglem sie spotkac z ta osoba.
Read More

Anna: nowenna pompejańska

Chcę podziekować Maryi za łaskę zdania trudnego egzaminu przez mojego syna.W czerwcu pisałam z radoscia o pierwszych łaskach.Teraz piszę aby podzielić się że jest wszystko ok.Matka Boża naprawdę mnie wysłuchała.Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność.Mam radę dla wszystkich odmawiajacych nowennę pompejanską,Jeśli dopadło mnie zwątpienie to wtedy powtarzałam Jezu ufam Tobie i mówiłam do siebie:Panie po co miałbyś mówić proście a będzie wam dane,po co dawałbys przypowieści o wdowie,która była nachalna w swojej prośbie.Badzmy nachalni i uporczywie ufajmy a sprawy beznadziejne powierzmy Bogu i kochanej Matce.Chwała Panu!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: nowenna pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

dzieki ci za to swiadectwo bo wlasnie dzis mam straszny kryzys i to podnosi na duchu.

jacks
Gość

13 września skończyłam pierwszą odmawianą Nowennę i rozpoczęłam nowe 🙂
Ja każdą Nowennę rozpoczynam od modlitwy do św. Michała Archanioła 🙂 W sytuacjach beznadziejnych proszę o wsparcie św. Ojca Pio, św.Ritę, wszystkich Świętych 🙂 Zawsze pomaga 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!