Teresa: nie jestem sama bo Matka Boża jest ze mną

Witam wszystkich i z góry dziękuje za wasze piękne świadectwa, moje na tej stronie jest kolejne które składam moje intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale pewno czekają na swój czas. Kochani 2-lata temu na mojej drodze pojawił się pewien mężczyzna jednak los nie połączył nas od tego czasu go nie...
Read More

Ewa: Nie wyobrazam juz sobie zycia bez rozanca swietego

Witajcie ! Mam na imie Ewa I minelo niewiele ponad rok od kiedy zaczelam nieustannie odmawiac nowenne pompejanska. Nie pamietam, ktora juz z kolei zaczelam dzisiaj odmawiac,ale nie wyobrazam juz sobie zycia bez rozanca swietego!
Read More

Anna: Znalezienie pracy

Pragnę się podzielić z Wami otrzymaniem przeze mnie pracy za pośrednictwem Najświętszej Maryi. Nowennę odmawiałam od maja a pracę otrzymałam w sierpniu.
Read More

Teresa: kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską, w mym sercu zagościła radość

Na wstępie dziękuje wszystkim tym którzy zostawili tu swoje świadectwa, są one piękne i bardzo budujące które mi również pomogły i pomagają dalej w trudnych chwilach.Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską na początku 2013r. natrafiłam na nią przez przypadek w internecie, teraz odmawiam ją już po raz 4.Po skończeniu studiów myślałam że...
Read More

Teresa: wysłuchanie intencji

Obecnie odmawiam 3 Nowennę Pompejańską. Drugą odmawiałam w intencji otrzymania przez męża przedłużenia renty. Wezwanie na komisję otrzymał w 27 dniu odmawiania przeze mnie różańca.
Read More

Angelika: Dziękuję Ci Najświętsza Panienko

Szczęść Boże.
Tak, jak Maryja obiecała udzielić łask, tak ja obiecałam złożyć świadectwo i tak, jak Ona spełniam swoją obietnicę. Pierwszą próbę odmówienia Nowenny podjęłam w wakacje rok temu, jednak pod koniec jej trwania odpuściłam. W kwietniu tego roku powróciłam do jej odmawiania. Druga próba także była nieudana, zasnęłam zmęczona po egzaminie maturalnym. Następnego dnia rozpoczęłam modlitwę od nowa. Do tego czasu ukończyłam dwie Nowenny w tej samej intencji. Moja modlitwa dotyczyła beznadziejnej sytuacji, w jakiej się znalazłam. Nie mogłam nigdzie znaleźć realnej pomocy. Podczas pierwszej Nowenny pojawiła się szansa na pomyślne rozwiązanie sprawy. Niedługo wybieram się na konsultację ze specjalistą, którego udało mi się odnaleźć. Nie znam jeszcze konkretnego rozwiązania swojej sprawy, ale wierzę, że Najświętsza Panienka będzie mnie wspierać do samego końca. Poza nadzieją, która znaczy dla mnie naprawdę wiele, otrzymałam szereg innych łask. Najpiękniejszą z nich jest silna wiara. Ostatnie 3 lata mojego życia, to historia mojego nawrócenia, kiedy w najgorszym momencie znalazłam się w otoczeniu ludzi Kościoła. Po raz pierwszy spotkałam się z kimś, komu na mnie zależało i kto chciał mojego szczęścia z prostej życzliwości, zupełnie bezinteresownie. Swoje życie zamierzam poświęcić dla innych, aby móc odwdzięczyć się Panu Bogu, ponieważ wierzę, że to właśnie On tak pokierował moim życiem, aby stało się wartościowe i piękne.

W trakcie odmawiania pierwszej pełnej Nowenny miałam dwa sny. W pierwszym Zły obrażał Najświętszą Panienkę, a w drugim zwracał się do mnie. W tym śnie chwycił mnie za ręce i potrząsał mną. Zdziwił mnie fakt, że rano w miejscu, którego dotknął odczuwałam silny ból. Więcej się to nie powtórzyło.

Życzę wszystkim wytrwałości w wierze i siły do odmawiania Różańca. Pomimo początkowych trudności, warto odmówić Nowennę do końca. Złemu zależy na tym, aby nas zniechęcić, dlatego początki mogą przynosić wręcz odwrotne skutki. Trzeba przetrwać ten najcięższy okres. Co do niespełnionych intencji, o których czasami tu czytam… nasuwa mi się pewna myśl, jeśli dane intencje dotyczące innych osób w jakiś sposób ograniczają ich wolną wolę, nie zawsze mogą one zostać spełnione. Mam tu na myśli takie intencje jak „powrót ukochanej osoby” etc.

To chyba wszystkie moje przemyślenia i uwagi. Dziękuję każdej osobie, która przeczytała to świadectwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BarbaraKasiaJoanula Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ula
Gość
ula

to ja Ci dziękujemy Angeliko za to mądre świadectwo i za to piękne zdanie w całości „Swoje życie zamierzam poświęcić…..” Jeśli będziesz szła przez życie z Maryją, ufała Jezusowi, żyła wg. przykazań, bo to najlepszy przepis na życie, Ewangelią, Bóg będzie na I miejscu w Twoim życiu na pewno nie zgubisz się. Wierzę też, że Maryja w odpowiednim dla Ciebie czasie, wysłucha Twojej prośby.

Joan
Gość

Kochani, prosze modlcie sie teraz o sile dla mnie i nawrocenie mojego meza. Sytuacja jest tragiczna, juz naprawde nie mam sily, modle sie do Boga, zeby mnie zabral z tego swiata.

Kasia
Gość
Kasia

Dziękuję za Twoje świadectwo. Ja też doświadczyłam cudów za sprawą nowenny, choć nie od razu je dostrzegłam. Dzięki modlitwie bliska mi osoba doznała uzdrowienia z choroby alkoholowej. Zerwała z nałogiem w ciągu jednego dnia. To cud! Dziękuję Maryjo! Również ja stanęłam w prawdzie, po wielu latach świętokradzkich spowiedzi doznałam łaski uzdrowienia dzięki wstawiennictwu Najlepszej z Matek. Dziękuję Maryjo! Nadal odmawiam nowennę pompejańską i zachęcam do tego wszystkich otwartych na cuda. Bo Pan słucha Matki swego Syna Jedynego, choćby nasza wiara była jak ziarno gorczycy.

Barbara
Gość
Barbara

Pozdrawiam Cię Angeliko. Życzę Ci dużo radości w kroczeniu za Panem.
Wzbudzasz mój szacunek swoją dojrzałością.
Niech Światło Najświętszej Panienki cały czas przyświeca Ci w Twojej wędrówce.
Chwała Panu !