P.I: Łaski i błogosławieństwa

Poczułam potrzebę,żeby Wam wypisać kilka tych nowenn i modlitw,którymi ja się modlę,one naprawdę pomagają,a świeci,zmarli i aniołowie naprawdę za nami orędują. Trzymajcie się ciepło.Z serca błogosławię.
Read More

Maciej: Walka o małżeństwo

Jestem pewien, że uzyskam jeszcze wiele łask, które są mi w pierwszej kolejności potrzebne. Głęboko wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana.
Read More

: Asia: Różaniec pomaga odzyskać utracone wartości

Mam 20 lat, moja historia poszukiwania Pana Boga jest długa i poplątana. Napiszę tylko, że Nowennę poznałam podczas pobytu mojej babci w szpitalu. Tam jedna kobieta podarowała mi karteczkę z Nowenną. Teraz napiszę, jakie łaski otrzymałam podczas odmawiania tej modlitwy.Przeczytaj : Asia: Różaniec pomaga odzyskać utracone wartości
Read More

M.: Trudna sytuacja finansowa

Modlilam sie nowenna pompejanska w intencji poprawy sytuacji finansowej w mojej rodzinie. Zaangazowalam tez w te modlitwe, chociaz częściowo tych, ktorych dotyczyła nowenna. Matka Boza spowodowala,że szwagier otrzymał prace za granicą a potem wkrotce drugą w Polsce .Natomiast siostra, zagrozona utratą pracy , nie tylko otrzymala nową pracę i to od osoby, ktora nic nie wiedziala o jej problemach, ale jeszcze zachowala dotychczasową.
Read More

Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

Chciałabym podzielić się świadectwem jak bardzo nowenna pompejska pomogła mi w życiu. Modliłam się o dobrą pracę. Po niedługim czasie od skończenia nowennyPrzeczytaj Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!
Read More

Ala: wiara

Odmawiam 5-tą Nowennę Pompejańską. Dzięki niej ciągle wierzę i ufam. Nie załamuję się. Jestem pełna nadziei, że Matka Boża wysłucha mnie, mimo iż, być może nie zasługuję na to. A jeśli mnie słucha, to wyprosi tę jedną jedyną łaskę u Pana.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ala: wiara"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Alu, nie myśl tak, że być może na coś nie zasługujesz… Jesteś dzieckiem Pana Boga, który bardzo Cię kocha. Pamiętaj o tym w każdym momencie życia.

Oliwia
Gość
Oliwia
Ala, każdy z nas ma takie chwile, że myśli, że nie zasługuje, sama przez to przechodzę, nie raz włącza mi sie bunt jak u piętnastolatka i neguję wszystko. Ale tak naprawdę to do kogo pójdziemy jak nie do Boga? Jesli tracisz sens modlitwy, postaram Cie podnieść na duchu: – „…nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający miał być przez Ciebie opuszczony” – z modlitwy pompejańskiej – „O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę” (Dz. 848). „Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą… Czytaj więcej »
Janek
Gość

Alu tak jak pisała Oliwia Jezus powiedział proście a otrzymacie… Powiedział też „.. niebo i ziemia przeminą ale moje słowa nie przeminą”. Wiadomo że dostaniesz to o co prosisz. Mam nadzieję że prosisz o dobro. Bóg jest kochającym Ojcem. Dostaniesz też inne Łaski jak każdy odmawiający Nowennę Pompejańską. Będą to: zrozumienie spraw Bożych, poznasz wartość modlitwy, będziesz odczuwać opiekę Maryi, spokój wewnętrzny, pokój w rodzinie, dobrą pracę itp. Każdy z nas odmawiających NP ma chwile lepsze i gorsze. Pozdrawiam

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Fajne to wasze pocieszanie innych, podnoszenie na duchu.
Ale kto w to wierzy…

Dorota
Gość
Dorota

Jak to Kto? My wszyscy którzy tu zaglądają, inaczej by nas tu nie było.

paula
Gość

Oliwia 😀 !! dziekuję, dziękuję za te piekne słowa, tego właśnie dzisiaj potrzebowałam – Mateńka Nasza mnie tu przyprowadziła,żebym to przeczytała 😀 jestem tego pewna :D! a byłam taka załamana heh 😛 …

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!