Elżbieta: Wysłuchane prośby !

Szczęść Boże! Wczoraj nie mogłam napisać, coś mi przeszkadzało w napisaniu tej radosnej nowiny:)Moje dwie prośby zostały wysłuchane.
Przeczytaj całość

Jadzia: ciągła obecność MARYII

Odmawiam 3 NOWENNĘ i pragnę podziękować kochanej Mateczce za otrzymane łaski.w mojej rodzinie zapanował spokój i pojawiło się wyczucie kiedy kazdego z nas atakuje szatan, potrafimy te ataki skutecznie odpierać dzięki tej cudownej Nowennie.dziękuję za zatrzymanie choroby.
Przeczytaj całość

Agnieszka: dziecko

Przed wizytą do lekarza zrobiłam test ciążowy i okazało ze jestem w 5 tygodniu ..pamietam jak zrobiłam ten test i powidziałam sobie w duchu ,, Nadzieja Matką głupich,, Wiec prosze sobie wyobrazic mojA euforię nie mogłam w to na początku uwierzyc ani moj mąz na drugi dzien kupił kolejne testy zebym powtórzyła bo nadal nie mogłam w to uwierzyc .
Przeczytaj całość

Renata: Szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy urzędowej

Nowennę pompejańską odmawiam od prawie roku, bo obiecałam sobie i Matce Boskiej, że tak już będzie, póki mi starczy sił. Moja, a w zasadzie nasz rodzinna sprawa, w rozwiązaniu której pomogła mi Matka Boska była trudna i wydawało się niemożliwa do pomyślnego rozwiązania... A jednak udało się ją rozwiązać i...
Przeczytaj całość

Barbara: też się modlę

Dziekuje ci Matko Ma.Niech Bog ma w opiece wszystkich proszacych o pomoc.Jezu nieopuszczaj mnie i mojej rodziny
Przeczytaj całość

Agnieszka: świadectwo dobrej śmierci

To już kolejne świadectwo, którym chcę się podzielić z Wami. Moją 14 Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji mojej ciężko chorej babci o łaski i dobrą śmierć. Babcia bardzo się męczyła z chorobą już od kilku lat, niedawno doszło do zaostrzenia objawów i wylądowała w łóżku. Postanowiłam więc modlić się za nią. Po około 2 tygodniach od rozpoczęcia nowenny stan babci pogorszył się tak bardzo, że musiała być hospitalizowana. Okazało się, że serce miała bardzo słabe, z ledwością oddychała, prawie nic nie jadła, nie kontaktowała. Lekarz stwierdził, że nie mamy oczekiwać już cudu, bo babcia ma już swoje lata (88 lat) Dzięki kroplówkom jej stan się poprawił, organizm wzmocnił i lekarze wypisali ją do domu. Dzisiaj w 1 piątek miesiąca, w 15 dniu części dziękczynnej babcia odeszła do Domu Ojca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: świadectwo dobrej śmierci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość

Droga Agnieszko jesteś wspaniała bo wymodliłaś babci nie tylko dobrą śmierć ale jak również niebo bo nie wiem czy wiesz że osoby które umieraja w pierwszy piątek lub pierwszą sobotę miesiaca są zabierane na mocy obietnic Najśw Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryji do nieba za oddawaną im cześć za nabożeństwo 9 pierwszych piątków miesiąca albo 5 pierwszych sobót miesiąca a wsczególności za odmawianie różańca

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za informację. Nie wiedziałam o tym.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!