Joanna: Dziekuje Maryjo za pomoc w nauce

Wyniki z egzaminow sa rewelacyjne!
Read More

Sandra: O cudzie dowiedziałam się w 36 dniu nowenny

Witajcie, Chciałabym podzielić się świadectwem z cudu, które dokonało się dzięki NMP. Od ponad trzech lat staramy się o dzidziusia.. Zarówno w Polsce jak i w Londynie zostałam zakwalikowana jako bezpłodna, a szansę na naturalne poczęcie określili równe 2%.
Read More

Stanisław: O nawrócenie żony

Jestem w sakramentalnym związku małżeńskim 27 lat,ale po rozwodzie cywilnym.Nasze małżeństwo jest w takim stanie przez odejście od Boga. To jest już moja kolejna Nowenna Pompejańska.Odmawiałem nowenny w intencji uzdrowienia naszego sakramentalnego małżeństwa.Podczas odmawiania tych nowenn ,Bóg dotykał moich zranień,mojego serca,nawracał ,uzdrawiał ,pogłębiałem swoją wiarę.
Read More

Magda: Spełnienie

Dziękuję Ci bardzo Najświętsza Panienko!!!
Read More

Anonim: Różaniec stał się moim „nałogiem”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalanie Poczęta. Zawsze byłam osobą wierzącą i praktykującą, a mimo to w pewnym momencie życia oddaliłam się od Boga "współpracując z Nim" na własnych warunkach. Jednak Bóg znalazł mnie i dał mi znać, że muszę zmienić swoje życie. Zbieg pewnych życiowych niepowodzeń i ogólne wewnętrzne przekonanie, że coś jednak nie jest tak jak powinno sprawił, że zaczęłam szukać prawdziwej, "żywej wiary". Na Nowennę Pompejańską natrafiłam przypadkowo w internecie, kiedy szukałam rozwiązania pewnego problemu związanego ze zdrowiem mojego dziecka.
Read More

Agnieszka: świadectwo dobrej śmierci

To już kolejne świadectwo, którym chcę się podzielić z Wami. Moją 14 Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji mojej ciężko chorej babci o łaski i dobrą śmierć. Babcia bardzo się męczyła z chorobą już od kilku lat, niedawno doszło do zaostrzenia objawów i wylądowała w łóżku. Postanowiłam więc modlić się za nią. Po około 2 tygodniach od rozpoczęcia nowenny stan babci pogorszył się tak bardzo, że musiała być hospitalizowana. Okazało się, że serce miała bardzo słabe, z ledwością oddychała, prawie nic nie jadła, nie kontaktowała. Lekarz stwierdził, że nie mamy oczekiwać już cudu, bo babcia ma już swoje lata (88 lat) Dzięki kroplówkom jej stan się poprawił, organizm wzmocnił i lekarze wypisali ją do domu. Dzisiaj w 1 piątek miesiąca, w 15 dniu części dziękczynnej babcia odeszła do Domu Ojca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Agnieszkabasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość
basia

Droga Agnieszko jesteś wspaniała bo wymodliłaś babci nie tylko dobrą śmierć ale jak również niebo bo nie wiem czy wiesz że osoby które umieraja w pierwszy piątek lub pierwszą sobotę miesiaca są zabierane na mocy obietnic Najśw Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryji do nieba za oddawaną im cześć za nabożeństwo 9 pierwszych piątków miesiąca albo 5 pierwszych sobót miesiąca a wsczególności za odmawianie różańca

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za informację. Nie wiedziałam o tym.