Robert: Uratowane małżeńśtwo

Sytuacja zaczęła się zmieniać na początku trzeciej nowenny, teraz żona mówi, że mnie kocha i chce ze mną być i chce ze mną dziecko.
Read More

Danuta: nowenna

Zobaczymy co będzie dalej. Wiem, że ty Matko różańcowa z Pompejów jesteś przy mnie i nie opuścisz mnie już nigdy.
Read More

Michał: Sytuacja w pracy była bardzo niepewna

I tym razem rownież zostało błaganie wysłuchane! W ostatni dzień częsci błagalnej dostałem potwierdzenie ze wszystko jest dobrze i sukcesy sie pokazały. Nie wiem naprawde jak to jest możliwe ale Matka Boska kolejny raz pomogła, i jestem bardzo bardzo wdzięczny.
Read More

Basia: I nagle ten Mężczyzna odwraca się do mnie i okazuje się, że jest to Pan Jezus

Podczas jednego z takich snów, śniło mi się, że atakują mnie złe duchy i nagle stoi przede mną postać mężczyzny, ja się chowam za Jego plecami, a wszystkie te złe duchy po tym jak się do Niego zbliżą, odchodzą. I nagle ten Mężczyzna odwraca się do mnie i okazuje się, że jest to Pan Jezus. Za każdym razem, gdy ogarnia mnie teraz lęk, myślę o tym śnie.
Read More

Izabela: Ta nowenna ma moc!

Kilka razy odmawiałam NP. Czasem intencje zostały wysłuchane, a czasem odmawianie sprawiło, że inaczej spojrzałam na pewne sprawy. I NP - o powrót ukochanego mężczyzny. Nie została wysłuchana, jednak z czasem otwierały mi się oczy i zrozumiałam, że po tym, co mi zrobił, nie potrafiłabym mu zaufać.
Read More

Agnieszka: Pomoc Maryi w znalezieniu pracy

Niedawno skończyłam odmawiać moją pierwszą nowennę i nie zawiodłam się. Modliłam się w intencji znalezienia pracy przez mojego męża. Szukał jej ok 1,5 roku a nasze długi stale rosły. Już po odmówieniu części błagalnej mąż dostał telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. W tej firmie zwolniła się jedna osoba i szukali kogoś na jej miejsce. Na rozmowie okazało się, że mają ok 100 chętnych. Wybrali mojego męża i nie mam wątpliwości, że to pomoc Maryi mu to umożliwiła. Składam tutaj swoje świadectwo, aby każdy kto to przeczyta uwierzył, że nowenna pompejańska jest darem dla nas od Maryi. Nie tylko spełniła się moja prośba, ale odmieniło się także moje życie. Wcześniej mało się modliłam i nawet nie miałam pojęcia ile tracę. Teraz modlę się codziennie na różańcu i tam zawszę spotykam Maryję, która daje mi siły i obsypuje łaskami. Każdego zachęcam do odmawiania nowenny i do modlitwy na różańcu aby Maryja odmieniła też wasze życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
E.MonikaAnetanieznajoma Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 🙂 🙂 !!!

Aneta
Gość
Aneta

Również wierzę, że znajdę pracę dzięki wstawiennictwu Mamy i św. Józefa 🙂

Monika
Gość
Monika

Wspaniałe świadectwo gratuluje pracy, ja teraz mam ciężki okres w swoim życiu, wszystko mi się sypie nie mam pracy, nie mam chłopaka, mieszkam z rodzicami których bardzo kocham oraz szwagrem ciągle się awanturują odmawiam NP nawet 2 równocześnie ale po prostu nie daje rady czasami jak rano się budzę to boje się że będzie kolejna awantura, proszę was jeżeli ktoś może o modlitwę za mnie żeby Matka Boża pozwoliłam mi przetrwać ten ciężki czas, żeby same te problemy się rozwiązały, nie mam już sił, ta droga którą Bóg mi wyznaczył jest bardzo ciężka dla mnie.

E.
Gość
E.

Może dodatkowo pomódl się do matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Pomodlę się dziś również za ciebie.

E.
Gość
E.

Przepraszam „Matki” oczywiście z dużej litery.

Monika
Gość
Monika

Dobrze pomodlę się dziękuje za modlitwę

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!