Bożena: Matka Boża chroni swoje dzieci

Od dłuższego już czasu myślałam o tym, by dać swoje świadectwo opieki Matki Bożej i wciąż coś lub raczej ktoś "stawał" mi na drodze.
Przeczytaj całość

BS: Zabieg nie będzie już potrzebny

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji daru macierzyństwa, przyczyniły się do tego kilkumiesięczne bezskuteczne starania oraz problemy zdrowotne, z którymi się borykałam. Nowenna nauczyła mnie przede wszystkim cierpliwości i zaufania, co nie przychodziło mi łatwo. Przez cały okres modlitwy nic się nie zmieniało, łącznie z wynikami badań, z jednej strony nie miałam zbyt dużej nadziei, że modlitwa może pomóc, z drugiej, miałam przekonanie, aby w niej trwać.
Przeczytaj całość

Karolina: Maryja uzdrawia moją rodzinę

Witajcie moi drodzy;) cieszę się, że mogę podzielić się z Wami świadectwem.... jestem w trakcie odmawiania 2 Nowenny pompejańskiej w moim życiu....
Przeczytaj całość

Magdalena: Intencje za innych przychodzą z łatwością…

Na nowenne natknełam się słuchając ks. Glassa ...Miałam silne lęki, wyjście i funkjonowanie a zwłaszcza chodzenie w miejscach pubicznych było dla mnie wręcz traumą... Od paru lat nie chodziłam do kościoła...do spowiedzi....doszło do momentu ze już nie wiedziałam co robic, tak źle się czułam , zawodowo non stop cos „spadało”...
Przeczytaj całość

E: nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca

Dziś ukończyłam drugą NP. Modliłam się w intencji połączenia mnie z chłopakiem z którym kiedyś miałam kontakt, o którym nie mogę zapomnieć.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Pomoc Maryi w znalezieniu pracy

Niedawno skończyłam odmawiać moją pierwszą nowennę i nie zawiodłam się. Modliłam się w intencji znalezienia pracy przez mojego męża. Szukał jej ok 1,5 roku a nasze długi stale rosły. Już po odmówieniu części błagalnej mąż dostał telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. W tej firmie zwolniła się jedna osoba i szukali kogoś na jej miejsce. Na rozmowie okazało się, że mają ok 100 chętnych. Wybrali mojego męża i nie mam wątpliwości, że to pomoc Maryi mu to umożliwiła. Składam tutaj swoje świadectwo, aby każdy kto to przeczyta uwierzył, że nowenna pompejańska jest darem dla nas od Maryi. Nie tylko spełniła się moja prośba, ale odmieniło się także moje życie. Wcześniej mało się modliłam i nawet nie miałam pojęcia ile tracę. Teraz modlę się codziennie na różańcu i tam zawszę spotykam Maryję, która daje mi siły i obsypuje łaskami. Każdego zachęcam do odmawiania nowenny i do modlitwy na różańcu aby Maryja odmieniła też wasze życie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agnieszka: Pomoc Maryi w znalezieniu pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 🙂 🙂 !!!

Aneta
Gość

Również wierzę, że znajdę pracę dzięki wstawiennictwu Mamy i św. Józefa 🙂

Monika
Gość
Monika

Wspaniałe świadectwo gratuluje pracy, ja teraz mam ciężki okres w swoim życiu, wszystko mi się sypie nie mam pracy, nie mam chłopaka, mieszkam z rodzicami których bardzo kocham oraz szwagrem ciągle się awanturują odmawiam NP nawet 2 równocześnie ale po prostu nie daje rady czasami jak rano się budzę to boje się że będzie kolejna awantura, proszę was jeżeli ktoś może o modlitwę za mnie żeby Matka Boża pozwoliłam mi przetrwać ten ciężki czas, żeby same te problemy się rozwiązały, nie mam już sił, ta droga którą Bóg mi wyznaczył jest bardzo ciężka dla mnie.

E.
Gość

Może dodatkowo pomódl się do matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Pomodlę się dziś również za ciebie.

E.
Gość

Przepraszam „Matki” oczywiście z dużej litery.

Monika
Gość
Monika

Dobrze pomodlę się dziękuje za modlitwę

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!