Nisia: Nadzieja dla modlących się!

Zaczynając pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską (dziś mam 38 dnień) bałam się strasznie,że zły będzie mocno mieszał,ze nie dam rady tyle czasu trwać w modlitwie i postanowiłam,że kiedy zaczną mnie dopadać chwilę zwątpienia będę wchodziła na tą stronę i będę czytała o wysłuchanych modlitwach. Szczerze mówiąc, właśnie w tym miejscu...
Przeczytaj całość

Basia: Uregulowanie spraw majątkowych.

Po odmówieniu NP znalazłam miłość i w wieku 44 lat wyszłam za mąż.
Przeczytaj całość

Kasia: Szczęśliwe rozwiązanie!

W lutym tego roku dodałam już swoje świadectwo - Matka Boża wysłuchała mojej prośby, modliłam się o dar macierzyństwa (w tej intencji odmówiłam 3 nowenny, staraliśmy się o dzidziusia 3 lata). Jak tylko dowiedziałam się o tym, że jestem w ciąży zaczęłam odmawiać następną nowennę o szczęśliwe rozwiązanie, bardzo się...
Przeczytaj całość

Grażyna: Otrzymałam drugie życie

Wyniki okazały się pomyślne, w pobranym materiale nie znaleziono komórek rakowych! Jestem szczęśliwa, a przez wstawiennictwo Matki Bożej zbliżyłam się do Ojca i wiem , że on zawsze przy nas jest i do siebie prowadzi, czasami różnymi drogami.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cud -nie będzie rozwodu małżeństwo uratowane

Jakże wspaniała jest Nasza Pani Niebieska, kocha nas tak bardzo i nad nami się pochyla ta nowenna to wspaniały dar.
Przeczytaj całość

25 września 2014 – najbliższa Msza św. pompejańska w sanktuarium różańcowym w Pompejach

Najbliższa Msza św. przed obrazem Matki Bożej Pompejańskiej w Jej w Sanktuarium pompejańskim odbędzie się dnia 25 września (w czwartek) o godz. 16.

Za pośrednictwem naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Intencje przyjmujemy do 20 dnia miesiąca. Osoby, które chcą dołączyć swoje intencje do Mszy św. pompejańskiej, proszę, aby nie przekraczać tego terminu, ponieważ musimy mieć czas na przetłumaczenie intencji oraz także wysłać je do Sanktuarium z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dziękuję za zrozumienie.

Kolejna Msza św. w Pompejach odbędzie się w październiku. O szczegółach będziemy informować – zachęcam do zapisania się do biuletynu o Mszach.

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

dentistry merit badge

25 września 2014 – najbliższa Msza św. pompejańska w sanktuarium różańcowym w Pompejach | Nowenna pompejańska

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!