Dziewczyna z Trójmiasta: Walka o małżeństwo

Wychwalając niewyczerpane łaski Matki Bożej, chcę złożyć swoje świadectwo. Jestem mężatką od pięciu lat. Przed ślubem byliśmy ze sobą sześć lat. Wydawało się, że znamy się bardzo dobrze. Na mocy sakramentu małżeństwa na świat przyszedł syn. I pojawił się kryzys. Po cichu, powolutku, nie dając znać o sobie na co dzień. Przeczytaj...
Read More

Maciek: świadectwo

O modlitwie dowiedziałem się z czasopisma Miłujcie się. Kilka razy podchodziłem do odmawiania tej modlitwy. Zbliżał się egzamin końcowy aplikacji radcowskiej. Został tylko miesiąc a bardzo chciałem go zdać. Ta intencja przyświecała mi gdy podejmowałem próby modlitwy. W końcu udało mi się zachować systematyczność. Wyliczyłem, że koniec całej nowenny przypadnie...
Read More

Wiktoria: Już nie uciekam na widok …

Prosiłam o męża - męża nadal nie mam, ale Bóg otworzył mnie na kontakty z płcią przeciwną. Już nie uciekam na ich widok. Dodam, że jestem osobą bardzo nieśmiałą.
Read More

Marek: Nie mogłem sobie poradzić z alkoholem

Nie piję 2 lata i wiem że to zasługa Matki Najświętszej.Staram się być szczęśliwym człowiekiem i gorąco zachęcam niedowiarków do dania sobie szansy na pomoc od samego Pana Boga :)
Read More

Uwierzyłam: Cudowna Moc MODLITWY

Kolejne zostały wysłuchane i otrzymałam wszystko o co prosiłam. TRZEBA UFAĆ i nie odpuszczać. Każdego dnia widzę ile siły jest w tej Nowennie i ile Łask dzięki niej otrzymuje moja rodzina.
Read More

25 września 2014 – najbliższa Msza św. pompejańska w sanktuarium różańcowym w Pompejach

Najbliższa Msza św. przed obrazem Matki Bożej Pompejańskiej w Jej w Sanktuarium pompejańskim odbędzie się dnia 25 września (w czwartek) o godz. 16.

Za pośrednictwem naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Intencje przyjmujemy do 20 dnia miesiąca. Osoby, które chcą dołączyć swoje intencje do Mszy św. pompejańskiej, proszę, aby nie przekraczać tego terminu, ponieważ musimy mieć czas na przetłumaczenie intencji oraz także wysłać je do Sanktuarium z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dziękuję za zrozumienie.

Kolejna Msza św. w Pompejach odbędzie się w październiku. O szczegółach będziemy informować – zachęcam do zapisania się do biuletynu o Mszach.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

dentistry merit badge

25 września 2014 – najbliższa Msza św. pompejańska w sanktuarium różańcowym w Pompejach | Nowenna pompejańska

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!