Lucyna: Różaniec jest naszą ostoją.

Witam.To jest moje pierwsze świadectwo.W ciągu kilku lat odmówiłam kilka NP.w intencjach bliskich mi osób.Jutro zakończę Nowennę w int. dusz czyśćowych..Mam nadzieję,że mimo mojej bardzo niedoskonałejj modlitwy,PanBog za wstawiennictwem NMP wysłucha mojej prośby. W przeszłości poprzez Matkę Bożą uzyskałam wiele łask od Boga.Moje prośby niekoniecznie zostały spełnione tak jak pragnęłm tego w danej chwili ale z perspektywy czasu,Bóg działał według swojego planu. Uczył cierpliwości,zawierzenia<
Przeczytaj całość

M: Z perspektywy czasu widzę zmiany

Witam wszystkich. To moje drugie świadectwo. Odmówiłam wiele nowenn pompejańskich. Większość z nich dotyczyła moich dzieci. Otrzymałam wiele łask od Maryi. Znalazłam dobrą pracę, mąż dostał podwyżkę w pracy.
Przeczytaj całość

Grażyna: Cud życia wnuczki

Nowennę pompejańską rozpoczęłam w lutym 2016 roku w intencji zajścia w ciążę mojej średniej córki, która jeszcze nie miała dzieci i leczyła się w związku z tym. Ciągle coś było nie tak z jej zdrowiem. Jeszcze przed zakończeniem nowenny doznawałam przeczucia (słyszałam wewnętrzny głos), że moje modlitwy zostaną wysłuchane. Jednakże zdarzały się chwile zwątpienia i wtedy dodawałam sobie kolejną modlitwę do odmawiania. Po kilku miesiącach dowiedziałam się, że nowenna wybłagała łaskę macierzyństwa dla mojej córki. Wtedy też i ona rozpoczęła swoją nowennę pompejańską w intencji zdrowia dla dziecka.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Modlitwa, która potrafi zdziałać cuda

Pragnę złożyć podziękowanie Maryji Naszej Najukochańszej Mateńce.Właśnie zaczęłam odmawiać piątą Nowenne Pompejańską.We wszystkich nowennach zawsze modliłam się za innych, nigdy za siebie ale mimo tego otrzymałam taki ogrom łask, że trudno je wszystkie wyliczyć.
Przeczytaj całość

Jan: uzdrowienie i inne łaski

Starałem się normalnie pracować , i jednocześnie odmawiać te trzy Różańce dziennie. Lekarze zwodzili żonę , nie potrafili dać realnej diagnozy. Ja wiedziałem , ale mimo to modliłem się wierząc , że tylko w ten sposób możemy mieć nadzieję.
Przeczytaj całość

Zofia: moja wiara nabrała „rumieńców”

Nowennę Pompejańska odmawiam z przerwami od marca 2012 r. Początki były dość trudne, gdyż wcześniej nie modliłam się na różańcu a jeśli to tylko dziesiątkę. Mogę z całą odpowiedzialnością zaświadczyć, że jest to modlitwa niezwykła.
Jestem przekonana, że dzięki tej modlitwie wyprosiłam u Boga łaskę uratowania małżeństwa mojego syna, łaskę odbycia pielgrzymki do Ziemi Świętej w roku wiary 2013, a podczas tejże Pielgrzymki pojednania z Bogiem mojego męża, który nie przystępował do Spowiedzi Św. od bardzo długich lat. Pojednał się z Bogiem w Kościele „Małej Arabki” w Jerozolimie.
Modliłam się też w intencji bardzo przyziemnej a mianowicie o łaskę pomocy w sprzedaży dość dużej nieruchomości. Zważywszy na niekorzystny czas (kryzys gospodarczy), lokalizację szansa na sprzedaż była niewielka.
Odmawiałam Dwie Nowenny w tej intencji i obecnie jesteśmy na etapie umowy przedsprzedażowej.
Dodam, że podczas odmawiania wielu Nowenn przychodziły chwile zwątpienia. Nie ustawałam jednak wierzyć , że Matka Boża dopomoże mi w przezwyciężaniu tych trudności.
Ważną rzeczą jest to, że podczas ostatnich dwóch lat wiara moja nabrała „rumieńców”. Miewam dni, że chciałabym iść do ludzi i natychmiast dzielić się słowem Bożym.
Propaguję tę modlitwę gdzie tylko można. Moim marzeniem jest, aby modlitwa różańcowa stała się modlitwą większości katolików i ufam, że kiedyś to się stanie….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zofia: moja wiara nabrała „rumieńców”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

O nowennie pompejańskiej przeczytałam w gazecie „Nasz Dzienni”.
––––
całość: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/08/renata-wciaz-mamy-wiele-nadziei-nie-ustajemy-w-modlitwie/

Olaaa
Gość

Witam, mysle ze kazdy ma tak samo,, jestem w trakcie 1 swojej nowenny ktora koncze 2 wrzesnia i tez miewam mnostwo dni zwatpienia, bo narazie nic sie nie dzieje, dostaje jakies znaki ale moja intencja jeszcze sie nie spelnila. Nowenna i czas poswiecony na modlitwie do MAryi daje mnostwo spokoju i uczy cierpliwosci. Jak długo czekalas na spelnienie swoich intencji? Spelnialy sie w trakcie modlitwy czy od razu po jej skonczeniu?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Zofio, to wspaniale, jak hojnie Matka Niebieska obdarzyła Twą rodzinę łaskami! Ja cały czas czekam na spełnienie moich intencji i wciąż odmawiam NP (już 4-tą) pełna ufności w moc Maryi. Doświadczam wraz z mą rodziną różnych łask. Co ciekawe, najczęściej podczas odmawiania NP, przychodzi „skądś” myśl, że jakaś sytuacja to efekt opieki MB. To dla mnie znak, że Niebieska Mama nam błogosławi! 😀

Obrazki z nowenną pompejańską?