Ela: Nowenny za syna.

Klękając do modlitwy mam wątpliwości, że po co, że i tak nic z tego.. ale ja się nie poddaję, jak coś zacznę to muszę skończyć poza tym WIERZĘ.
Przeczytaj całość

Irena: Ulga w cierpieniu

Trudno w naszym wieku wymagać, że oto opuszczą nas wszelkie choroby....
Przeczytaj całość

Ania: Wróciłam do Boga

Trwam w tej Nowennie i bardzo się z tego cieszę, na pewno po jej odmówieniu podejmę się następnych modlitw do Mateczki w innych intencjach, bo mam za kogo się modlić. Polecam każdemu NP, miłość Matki Bożej i łaski, którymi nas obdarza są nie do opisania.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Wysłuchane prośby

Szczęść Boże!Wczoraj nie mogłam napisać,coś mi przeszkadzało w napisaniu tej radosnej nowiny:)Moje dwie prośby zostały wysłuchane.Córka niespodziewanie dostała w marcu propozycję pracy w Polsce
Przeczytaj całość

Alicja: uzdrowienie z nerwicy

A więc tak, męczyłam się z nerwicą ponad rok, była coraz silniejsza, aż w końcu na tyle, że nie mogłam wyjść z domu... Parę dni temu wróciłam z wakacji, które spędziłam nad morzem! Wycieczki rowerowe, basen... nigdy bym nie sądziła, że będąc chora, dam radę dobrze się bawić :) Nowennę...
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask – wydrukowana! Czas na Etap III

Czy to znak, czy nie? – Właśnie dziś, w święto Matki Bożej Częstochowskiej przyszła z drukarni strasznie ciężka paczka z Wielką Księgą Łask. Nawet nie otwierałem, od razu popędziłem do introligatora.

Na miejscu, już z introligatorem, rozpakowaliśmy i okazało się, że w środku jest wydrukowany nie jeden, ale aż sześć egzemplarzy Księgi.

Cóż, teraz czekamy na wycenę prac introligatorskich. Egzemplarz pompejański musi być najpiękniejszy, ale czy reszta ma się zmarnować? Pomyślałem, że może warto pozostałe egzemplarze oprawić najtańszym sposobem i przekazać miejscom i ludziom różańcowym w Polsce? Pojawiły się konkretne pomysły na zagospodarowanie pozostałych egzemplarzy.

Tak czy owak, najbliższe 2-3 tygodnie już są zarezerwowane na prace introligatorskie. Grunt, żeby z Księgą zdążyć na 7 października 🙂

I jeszcze raz: WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla tych, którzy przyczynili się do powstania Księgi. Wielkimi, złotymi literami, zapisaliście się w historii pompejańskiego sanktuarium, które będzie trzymać tę Księgę jako pamiątkę cudów Maryi na polskiej ziemi. Wszak jest Ona naszą Królową! – O czym przypomina nam dzisiejsze święto!

Tak na marginesie, wiem, że wiele osób pisało w komentarzach o tym, że odmawiało nowennę przed świętem Matki Bożej Częstochowskiej (także i ja sam, przyznaję 🙂 ). Czekam na Wasze świadectwa!

A tutaj parę zdjęć Księgi:

1. Strony z indeksem – widoczny jest indeks po włosku, ale jest tez po polsku.

IMAG1232
2. Strona z indeksem – bliżej

IMAG1234

 

3. Strona z podziękowaniami dla Darczyńców

IMAG1244
4. Strona tytułowa – widać kilka bloków Księgi – jeden blok to połowa grubości.
IMAG1240

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

23 komentarzy do "Wielka Księga Łask – wydrukowana! Czas na Etap III"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

pięknie 🙂

Anna
Gość

A może warto też przesłać do Rokitna, do Matki Bożej cierpliwie słuchającej?

Krysia
Gość
Krysia

Bardzo mi się podoba .Ja myslę że pozostałe egzemplarze powinny trafic do Sanktuarium w Częstochowie , Licheniu itp.Bo przecież Matka Boska jest jedna .

pompejanska
Gość

Myslelismy m.in. o Gietrzwaldzie, bo to rozancowe sanktuarium i miejsce objawien Maryi, jedyne uznane w Polsce. W Licheniu raczej nas nie chca :((( tak jakby MB rozancowa byla „konkurencja” dla Lichenskiej 🙂 czestochowa – tak. Skoczow tez. Jeden egzemplarz moze na wyjazdowe spotkania Fundacji, ktore propaguja nowenne, np. wsrod wiezniow. Grunt to zrobic najpierw 1egz dla sanktuarium!

joanna
Gość
joanna
W sumie dziwię się jeśli chodzi o niechęć w Licheniu, gdyż byłam tam w sobotę 33 VIII 2014 r. na spotkaniu z O. dr John Babtist Bashobora, bardzo dobra organizacja na świeżym powietrzu – tysiące ludzi, wymodlona – chyba, piękna : nie upalna, ale bezdeszczowa pogoda, i wracając do sedna – wśród sprzedawanych przy Domu Pielgrzyma dewocjonaliów były również książeczki z instrukcją odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Więc, chyba za zgodą i wiedzą księży, więc – nie rozumiem – czemu nie ? Miejsce by było przednie – środek Polski. ALE ? – Może to od nas zależy – naszych modlitw. Zresztą –… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

Kochana Joanno 33 VIII 2014 r jeszcze nie było…i chyba raczej nie będzie nigdy

joanna
Gość
joanna
Przepraszam – widocznie już niedowidzę i wstukać się bezbłędnie nie potrafię. Miałam na myśli minioną sobotę i 23 VIII 2014 r. A jak już jestem przy słowie, to właśnie dokładnie myślę sobie tak, że Matka Boska jest tylko jedna i może do nas – czcicieli różańca św. z Polski należeć by mogło propagowanie Nowenny Pompejańskiej – mam na myśli formułki w formie rozbudowanej wymieniając na pierwszym miejscu Pannę Różańcową z Pompejów ale też dodając : i z każdego innego miejsca w Polsce i za granicą np. z Lichenia, Częstochowy i …. ( tu miejsce na indywidualne propozycje każdego z nas… Czytaj więcej »
Krysia
Gość
Krysia

Panie Marku dziwne że Lichen nie chce .:(…Ale ja myślę że w Radiu Maryja ksiadz Rydzyk chętnie weżmie :)..

Krysia
Gość
Krysia

Pani Bogusiu ja myslę że jest dużo innych sanktuarium w kraju takich jak Bardo , Krzeszów .Rokitno itd nie będę wymieniac tu wszystkich .Napewno wzięłyby ale to chyba nie oto nam chodzi ,aby książka stała i niczego nie wnosiła .Zależy nam na rozrzerzeniu Nowenny a więc by była pomocna .Największe przebicie ma Radio Maryja .A może napiszemy prośbę do Ojca Rydzyka i wszyscy się podpiszemy 🙂

barbara
Gość
barbara

Panie Marku zdecydowanie powinno to być Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej

barbara
Gość
barbara

Gietrzwałd tak bedzie najlepiej

Daniel
Gość
Daniel
Popieram przedmówców odnośnie o. Rydzyka i dzieł z Nim związane. Radio Maryja prowadzą ojcowie Redemptoryści a Oni w swojej opiece mają Maryjne Sanktuarium w Tuchowie (małopolska). Ponadto, nie wiem kiedy Panie Marku rozmawialiście z kimś z Radia, ale obserwując rozwój strony i kultu Matki Bożej Pompejańskiej to jest spory progres w trakcie roku, także napewno jest czym się pochwalić i zainteresować innych. A współpraca z Radiem Maryja napewno zaowocuje zaproszeniami do Radia czy Telewizji i dopiero wtedy przy ścisłej współpracy napewno jest szansa do zaprezentowania w różny sposób. Także podpisuję się dwiema rękami by przygotować list, przesłać informacje, książki do… Czytaj więcej »
bogusia
Gość
bogusia

Czy Nowenna ma imprimatur papieża? Czy jest skuteczna ? Skoro potrzebuję pilnie 20 tys. złotych to je dostanę po odmówieniu nowenny? Bo jeśli nie, to po co prosić o coś czego się nie otrzyma?

trackback

[…] Zobacz też, jak powstawała Księga: pomysł, projekt, I etap, II etap. […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!