Danuta: Odnalezienie córki

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Przeczytaj całość

Sandra: Miłość przyszła w czwartej nowennie

Bardzo chciałam wrócić z moim byłym chłopakiem, odmówiłam 3 NP i różne inne modlitwy , i nic.. w końcu się poddałam, i poprosiłam żeby w końcu ta osoba co ma dla mnie Bóg przyszła do mojego życia. w tej właśnie o to już 4 NP w sumie, prosilam o to. też pojechałam do Pompeji do bazyliki Matki Bożej, dalej o to prosząc i dziękując.
Przeczytaj całość

Ewa: Zagościł we mnie spokój

Witajcie Drodzy! Chciałam się podzielić moją historią. Może nie jest tak, jak bym chciała, ale bardzo odczułam moc nowenny pompejańskiej. Wiele osób tu pisało, że Matka nasza kochana zawsze wysłucha naszych próśb i pomoże, wstawiając się za nami, ale nie zawsze te prośby są zgodne z wolą Bożą. Przeczytaj Ewa: Zagościł we...
Przeczytaj całość

Joasia: Dziękuję za wszystkie łaski

Nowennę Pompejańską odmawiam od września 2012 r. Obecnie odmawiam już 8 Nowennę. Otrzymałam od Matki Bożej bardzo wiele łask. Modliłam się między innymi o uzdrowienie kuzyna (świadectwo to napisałam w lutym tego roku), o dusze cierpiące w czyśćcu oraz o dar macierzyństwa. Co prawda jeszcze nie zostałam mamą ale Mateńka...
Przeczytaj całość

Agata: Praca

Pragnę podzielić się ....
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask – już bliska ukończenia!

W czwartek oddajemy do druku Księgę, o której pisałem wcześniej tutaj. Trwają jeszcze ostatnie prace, m.in. nad… indeksem, dzięki czemu będzie można łatwo trafić do świadectwa na dany temat. Indeks będzie dwujęzyczny, polski i włoski, żeby choć tyle Włosi w Sanktuarium wiedzieli o treści Księgi.

Następnie, po wydrukowaniu, chcemy, aby Księga została ręcznie zilustrowana na stronach tytułowych i z darczyńcami Księgi.

W ostatnim etapie prac Księga zostanie oprawiona u introligatora.

Pomoc z nieba 🙂

Tak na marginesie pracy nad Księgą, wiele spraw poszło zaskakująco łatwo, to na pewno dzięki modlitwie paru tutaj osób/ Sporo czynności, jak np. indeks i numerowanie świadectw, udało się zautomatyzować w dużej mierze. Także udało mi się przyspieszyć formatowanie, że zajęło to mniej czasu.

Za to, niestety, pełna korekta jest niewykonalna. Księga ma tyle znaków, ile Pismo Święte. Taka korekta zajęłaby pół roku… Także przetwarzanie takiej ilości tekstu na raz potrafiło zabrać komputerowi po kilka godzin na niektórych operacjach.

Za to dzisiaj, dzień przed oddaniem do druku, wszystko zaczęło się sypać. Nie w samej Księdze, ale nagle wyszło na jaw tak wiele „przeszkadzajek życiowych”, że aż zwątpiłem, czy się uda.

Na jutro są przewidziane ostatnie prace. Proszę Was o modlitwę.

Kilka stron Księgi jeszcze na etapie składu

Voila_Capture121 Voila_Capture119 Voila_Capture120
Voila_Capture123
Voila_Capture124

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Wielka Księga Łask – już bliska ukończenia!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

zapewniam o modlitwie

Joanna
Gość
Joanna

niesamowite czego dokonaliscie, wspaniale dzielo na chwale Maryi. Blogoslawimy Cie Matko

Ehhh
Gość

Świetnie to wyszło, gratuluję 🙂 Bardzo mi się podoba. Czysto i przejrzyście

Krysia
Gość
Krysia

Super .Pieknie wyszło .Pomysł wspaniały .Gratuluję .:)

ewa
Gość

a kiedy bedzie mozna ja zakupic?

Ania
Gość

Przeglądałam właśnie strony przygotowane do druku i wydaje mi się, że wkradł się błąd, mianowicie moje i męża nazwisko jest źle wpisane. Jest Łochowscy a powinno być Żochowscy Anna i Andrzej.

trackback

[…] też, jak powstawała Księga: pomysł, projekt, I etap, II […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!