Ewelina: Wymodlona ciąża

Chciałam opisać Wam nasza historie. Z mężem staraliśmy się o dziecko bardzo długo. Jeździliśmy po różnych lekarzach, którzy proponowali nam in vitro. Jednak ze względu na wiarę nie zgodzilismy się. W internecie przez przypadek wyczytałam o klinice naprotechnologia. I zdecydowaliśmy się tam rozpocząć leczenie. Po 1,5 roku doczekaliśmy się. Test ciążowy pokazał dwie kreski. Jednak nasza radość nie trwała długo. Po poronienia długo nie mogłam dojść do siebie.
Przeczytaj całość

Justyna: ABSOLUTNIE nie wątpię, że jestem wysłuchiwana

Odmawiałam Nowennę po raz pierwszy – w intencji znalezienia pracy, której szukam ponad 2 lata, Mimo, że do tej pory z Różańcem jakoś się nie identyfikowałam, podjęłam wyzwanie, właściwie dlatego, że na początku roku oddałam moją sprawę Najświętszej Panience w Wilnie pod Jej wizerunkiem.Przeczytaj Justyna: ABSOLUTNIE nie wątpię, że jestem...
Przeczytaj całość

Tuzik: Tata jest silniejszy i zdrowszy

To moja czwarta odmowiona Nowenna Pompejanska - modlitwa ktora za kazdym razem daje mi tyle sily I nadzieji... ma ogromna moc. Moja ostatnia Nowenne odmawialam w intencji zdrowia dla mojego taty... jeszcze dwa miesiace temu bardzo zle sie czul mial bole w klatce piersiowej zawroty glowy omdlenie...
Przeczytaj całość

Ewelina: wiedziałam, że zły duch mnie atakuje

Szęść Boże.Niedawno ukończyłam trzecią Nowennę Pompejańską.Pierwsza była w mojej intencji, a druga za moje dzieci, aby wzrastały w dobroci serca.
Przeczytaj całość

sanchox: SZOK TOTALNY MYŚLAŁEM ZE ZWARIOWAŁEM !!!!

Naprawde PRZYSIEGAM !!!!!!! BOG OSIBISCIE DO MNIE PRZEMOWIL !!!!! SZOK TOTALNY MYSLELEM ZE ZWARIOWALEM !!!! PRZEMOWIL W MOICH MYSLACH POWIEDZIAL ZE MAM NIGDZIE NIE WYCHODZIC !
Przeczytaj całość

Teresa: cud narodzenia!

Chciałabym podzielić się swoja radością z codziennej opieki Matki Bożej. Nowenna Pompejańska czyni cuda Wszystko zawierzyłam Matce Bożej. Chcę wszystkim opowiedzieć o „cudach” jakie dzieją się w moim życiu za pośrednictwem naszej kochanej Niebieskiej Matki. Obecnie odmawiam nowennę pompejańską w intencji szczęśliwego rozwiązania ciąży mojej córki. Wiem, że Królowa Różańca Świętego będzie przy niej w tej najtrudniejszej chwili… Właśnie wczoraj moja córka urodziła synka. Matka Boża była przy niej.. Pomimo komplikacji „cudem” moja córka jest szczęśliwą mamą, a ja babcią… Wszystko zakończyło się pomyślnie.
Matka Boża była również przy mnie jak broniłam pracę magisterską. 3 osoby, które weszły przede mną wychodziły zestresowane, ze łzami w oczach. Bałam się bardzo, że otrzymam pytania na, które nie będę znała odpowiedzi. Przed wejściem zawierzyłam obronę swojej pracy Matce Bożej… Wchodząc pomyślałam Maryjo bądź przy mnie, nie moja wola, ale Twoja niech się stanie. Jakież było moje zdziwienie jak przewodniczący Komisji, który przepytywał za szczegółami po prostu wyszedł z sali. Po powrocie zainteresował się pewnym zagadnieniem z jednego pytania i z uśmiechem zasugerował komisji, żeby dłużej mnie nie męczyć. Otrzymałam bardzo dobry i wyszłam szczęśliwa. Nie znajduję żadnego wytłumaczenia, to Maryja wszystkim pokierowała.
Następnym „cudem” był sakrament pokuty mojego syna. Modliłam się, żeby moje dzieci wróciły do Boga, bo w swoim dorosłym życiu pogubiły się. Jakież było moje szczęście widząc mojego syna u kratek konfesjonału… Codziennie odczuwam opiekę Matki Bożej we wszystkich swoich sprawach. Znajduję czas na modlitwę, chociaż niekiedy myśli ulatują, jestem radośniejsza, problemy szybciej mi się rozwiązują. Matuchno Najświętsza dziękuje za wszystko i proszę opiekuj się każdego dnia i nocy całą moją rodziną… Królowo Różańca Świętego módl się za nami!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Teresa: cud narodzenia!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Maryi!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!