Teresa: cud narodzenia!

Chciałabym podzielić się swoja radością z codziennej opieki Matki Bożej. Nowenna Pompejańska czyni cuda Wszystko zawierzyłam Matce Bożej. Chcę wszystkim opowiedzieć o „cudach” jakie dzieją się w moim życiu za pośrednictwem naszej kochanej Niebieskiej Matki. Obecnie odmawiam nowennę pompejańską w intencji szczęśliwego rozwiązania ciąży mojej córki. Wiem, że Królowa Różańca Świętego będzie przy niej w tej najtrudniejszej chwili… Właśnie wczoraj moja córka urodziła synka. Matka Boża była przy niej.. Pomimo komplikacji „cudem” moja córka jest szczęśliwą mamą, a ja babcią… Wszystko zakończyło się pomyślnie.
Matka Boża była również przy mnie jak broniłam pracę magisterską. 3 osoby, które weszły przede mną wychodziły zestresowane, ze łzami w oczach. Bałam się bardzo, że otrzymam pytania na, które nie będę znała odpowiedzi. Przed wejściem zawierzyłam obronę swojej pracy Matce Bożej… Wchodząc pomyślałam Maryjo bądź przy mnie, nie moja wola, ale Twoja niech się stanie. Jakież było moje zdziwienie jak przewodniczący Komisji, który przepytywał za szczegółami po prostu wyszedł z sali. Po powrocie zainteresował się pewnym zagadnieniem z jednego pytania i z uśmiechem zasugerował komisji, żeby dłużej mnie nie męczyć. Otrzymałam bardzo dobry i wyszłam szczęśliwa. Nie znajduję żadnego wytłumaczenia, to Maryja wszystkim pokierowała.
Następnym „cudem” był sakrament pokuty mojego syna. Modliłam się, żeby moje dzieci wróciły do Boga, bo w swoim dorosłym życiu pogubiły się. Jakież było moje szczęście widząc mojego syna u kratek konfesjonału… Codziennie odczuwam opiekę Matki Bożej we wszystkich swoich sprawach. Znajduję czas na modlitwę, chociaż niekiedy myśli ulatują, jestem radośniejsza, problemy szybciej mi się rozwiązują. Matuchno Najświętsza dziękuje za wszystko i proszę opiekuj się każdego dnia i nocy całą moją rodziną… Królowo Różańca Świętego módl się za nami!!!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Teresa: cud narodzenia!"

Powiadom o
avatar
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Maryi!

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij