Renia: Cud uzdrowienia Laury.

11 marca 2016 roku w 12 tygodniu ciąży słyszymy diagnozę ,że nasze dziecko nie ma wykształconej kości nosowej i na 98% jest chore ,ma zespół Downa.
Read More

Łukasz: Dziękuję Ci, Maryjo!

Rok temu modliłem się nowenną pompejańską o pracę dla żony. Szukała jej bezskutecznie od ponad pół roku czasu. Nowennę miałem ukończyć 15 kwietnia i wierzyłem, że do tego czasu na pewno coś się zmieni. Tuż przed zakończeniem nowenny, żona powróciła z rozmowy kwalifikacyjnej i powiedziała, że dostała tę pracę i zaczyna ją 14 kwietnia. W tym momencie zadzwonił przyszły szef małżonki i powiedział, że nie 14 kwietnia podejmie pracę, lecz dnia następnego, czyli 15 kwietnia, a zatem w dniu, kiedy ja miałem zakończyć nowennę w intencji pracy dla małżonki! Dziś, z perspektywy prawie roku, śmiało mogę napisać, że jest to dobra praca, w której żona może się rozwijać zawodowo, i z której jest zadowolona. Dziękuję Ci, Maryjo!
Read More

sabina: różnorodne łaski

To już 8 Nowenna Pompejańska .Pierwsza w intencji pychy. wydżwignięcia z biedy rodziny w bardzo trudnej sytuacji materialnej i fatalnych warunków mieszkaniowych . Po roku zdarzały się nieprawdopodobne sytuacje właściwie cuda . Jest znacznie lepiej. Kolejne nowenny były za wszystkich członków rodziny. Przeczytaj sabina: różnorodne łaski
Read More

Agnieszka: Dokuczliwe bóle głowy

To jest druga Nowenna którą odmówiłam, tym razem za mojego męża i została ona wysłuchana przez Mamę niebieską, modliłam się za mojego męża któremu przez kilkanaście miesięcy doskwierały dokuczliwe bóle głowy które trwały nawet cały dzień, nie ustępowały nawet po zażyciu leków, wyniki badań tez nic nie wykazałaby no wiec postanowiłam pomodlił się o w jego intencji do Najswietrzej panienki.
Read More

Patryk: poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek

"Jak trwoga to do Boga" - doskonale dziś to rozumiem bo tak też było w moim przypadku. Nie ma chyba człowieka który nie został przez kogoś zraniony. Byłem z kobietą która bardzo kochałem a Ona kochała mnie. Byliśmy ze sobą szczęśliwi, mieszkaliśmy razem, ale poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek i wszystko psuł. Zaufanie stawało się coraz mniejsze, a uczucie miłości gasło z dnia na dzień.
Read More

Staszek: Wyzwolenie od złego ducha

Szczęść Boże !

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Długo zabierałem się do tego, ponieważ była to intencja bardzo wewnętrzna, duchowa, mało wyczuwalna, szczególnie dla osoby ciągle szukającej. Nowennę rozpocząłem leżąc ze skręconą nogą, więc można było świetnie wykorzystać ten czas właśnie na głębsze spojrzenie i naprawę swojego życia duchowego. Z pewnością łatwiej jest się modlić osobie z uporządkowanym życiem duchowym, wtedy pewnie taka modlitwa jest bardziej oddana, ja zaczynałem spod kreski i trudno było z siebie wykrzesać niekiedy więcej niż po prostu odklepywanie …

Obecnie po skończonej nowennie problemy nie zniknęły od razu, gdyż ciągle potrzebuję uleczenia w innych obszarach, również dużo zależy ciągle ode mnie, jednak czuję się bardziej wolny w swoim życiu, swoich wyborach, wyborach Dobra.

Być może przyjdzie czas na nowennę odmawianą głębiej i z lepszą dyspozycją serca. Już odmawiam drugą i mam nadzieję przyjdzie czas na kolejne 🙂

Wierzę, że ta modlitwa zaowocuje jeszcze bardziej.

Pozdrawiam wszystkich odmawiających Nowennę Pompejańską, Szczęść Boże !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Staszek: Wyzwolenie od złego ducha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Pozdrawienia Staszku. Matka Boza klepaniem sie nie zraza a I tak lask udziela. Liczy sie dobra wola. Ja juz 3 razy odmowilam NP I za kazdym razem lapalam sie na ciaglym odplywaniu mysli ale Maryja byla zawsze blisko I dawala mi hojnie laski I blogi stan ukojenia, ktory odczuwam tylko jak odmawiam nowenne. Juz mysle nad 4 NP.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aniu, mam tak samo: mimo licznych rozproszeń, doświadczam z moją rodziną łask i opieki naszej Niebieskiej Mamy! Ona jest b. wyrozumiała i jest Dobrocią i dlatego rozumie nas i nasze ograniczenia!
Staszku, módl się nadal na różańcu a Królowa Różańca będzie z Tobą i wyrwie Cię z szatańskich więzów. To pewne!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

No. CHwała Maryi 🙂 🙂 :-). Piękne swiadectwo !

Samotna
Gość
Samotna

piękne świadectwo, dzięki za nie

Ania P.
Gość
Ania P.

Nawet jeśli Bóg nie uleczy z wszystkich chorób, to sprawi że przestaną Cię tak bardzo niepokoić i przeszkadzać. U mnie teoretycznie nic sie nie zmienilo, a zmienilo sie moje postrzeganie swiata i wartosci, takze z osoby zalamanej i nieszczesliwej, teraz jestem radosna i ufająca 🙂 Módl się, trzymam kciuki 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!