Grzegorz: Siła, mądrość, odwaga

Do tych którzy się jeszcze wahają: klamka jest tylko po naszej stronie drzwi : otwórzmy drzwi Chrystusowi i Najświętszej Maryi.
Przeczytaj całość

Ania: ciągle trwam i ufam…

Pierwszą NP rozpoczęłam w październiku zeszłego roku,ale w ostatnich dniach przerwałam.Dziś jest mój 3dzien części dziękczynnej w tej samej intencji. Różaniec nie sprawia mi trudności ,czasem nawet nie wiem kiedy a juz kończę :)Modlę się w sprawie której sama nie dam rady podolac.Uwikłałam się w ogromne problemy finansowe,przez wlasna bezmyślność...
Przeczytaj całość

Kolejne świadectwo od Pani Celiny!

Pani Celina, autorka świadectwa sprzed ok. tygodnia, napisała do nas znowu: Szczęśc Boże Nie wystarczy mi życia,aby dziękowac za kolejny cud.Jak wcześniej wspomniałam,po ukończeniu nowenny miałam zaczynac kolejną o prace dla siostry,Matka Boża mnie zaskoczyła.Jutro kończę nowennę 7 marca,a dzisiaj otrzymałam wiadomośc, że Przeczytaj Kolejne świadectwo od Pani Celiny!
Przeczytaj całość

Staszek: Wyzwolenie od złego ducha

Szczęść Boże !

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Długo zabierałem się do tego, ponieważ była to intencja bardzo wewnętrzna, duchowa, mało wyczuwalna, szczególnie dla osoby ciągle szukającej. Nowennę rozpocząłem leżąc ze skręconą nogą, więc można było świetnie wykorzystać ten czas właśnie na głębsze spojrzenie i naprawę swojego życia duchowego. Z pewnością łatwiej jest się modlić osobie z uporządkowanym życiem duchowym, wtedy pewnie taka modlitwa jest bardziej oddana, ja zaczynałem spod kreski i trudno było z siebie wykrzesać niekiedy więcej niż po prostu odklepywanie …

Obecnie po skończonej nowennie problemy nie zniknęły od razu, gdyż ciągle potrzebuję uleczenia w innych obszarach, również dużo zależy ciągle ode mnie, jednak czuję się bardziej wolny w swoim życiu, swoich wyborach, wyborach Dobra.

Być może przyjdzie czas na nowennę odmawianą głębiej i z lepszą dyspozycją serca. Już odmawiam drugą i mam nadzieję przyjdzie czas na kolejne 🙂

Wierzę, że ta modlitwa zaowocuje jeszcze bardziej.

Pozdrawiam wszystkich odmawiających Nowennę Pompejańską, Szczęść Boże !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Staszek: Wyzwolenie od złego ducha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Pozdrawienia Staszku. Matka Boza klepaniem sie nie zraza a I tak lask udziela. Liczy sie dobra wola. Ja juz 3 razy odmowilam NP I za kazdym razem lapalam sie na ciaglym odplywaniu mysli ale Maryja byla zawsze blisko I dawala mi hojnie laski I blogi stan ukojenia, ktory odczuwam tylko jak odmawiam nowenne. Juz mysle nad 4 NP.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aniu, mam tak samo: mimo licznych rozproszeń, doświadczam z moją rodziną łask i opieki naszej Niebieskiej Mamy! Ona jest b. wyrozumiała i jest Dobrocią i dlatego rozumie nas i nasze ograniczenia!
Staszku, módl się nadal na różańcu a Królowa Różańca będzie z Tobą i wyrwie Cię z szatańskich więzów. To pewne!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

No. CHwała Maryi 🙂 🙂 :-). Piękne swiadectwo !

Samotna
Gość
Samotna

piękne świadectwo, dzięki za nie

Ania P.
Gość
Ania P.

Nawet jeśli Bóg nie uleczy z wszystkich chorób, to sprawi że przestaną Cię tak bardzo niepokoić i przeszkadzać. U mnie teoretycznie nic sie nie zmienilo, a zmienilo sie moje postrzeganie swiata i wartosci, takze z osoby zalamanej i nieszczesliwej, teraz jestem radosna i ufająca 🙂 Módl się, trzymam kciuki 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!