JAN: NIEDOPOKONANIA A JEDNAK EGZAMIN ZDANY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studenci, uczniowie i wszyscy uczący się i mający problemy w nauce zawierzcie swoje intencje Matce Różańcowej
Przeczytaj całość

Lusyna: Odmawialiśmy Nowennę z mężem wielokrotnie

Była Nowenna i intencji startu dzieci w nowym przedszkolu i szkole – i pomimo wiele problemów, uważamy ten start za bardo udany.
Przeczytaj całość

Janina: Opieka Matki Bożej

Od najmłodszych lat czułam opiekę Matki Bożej.Kilka lat temu zachorowałam na chorobę nowotworową. I wtedy szukałam w internecie skutecznej modlitwy o spokojne przeżycie choroby i właściwe przygotowanie się na śmieć. Przeczytaj Janina: Opieka Matki Bożej
Przeczytaj całość

Małgorzata: Jeżeli nie ma ludzkiego wyjścia to będzie Boskie

Witam. To moje pierwsze świadectwo, chociaż w listopadzie minął rok mojej nieprzerwanej modlitwy. O nowennie słyszałam kilka lat temu, ale była to dla mnie abstrakcja, nie dałabym rady - za długo, za ciężko, nie znalazłabym czasu. W tamtym roku moje małżeństwo znalazło się na krawędzi: długotrwała depresja i alkoholizm mojego męża, trudna sytuacja rodzinna, zadawnione krzywdy, spory, brak możliwości porozumienia i brak dobrej woli ze strony męża, ciągłe awantury i poniżania - wszystko to doprowadzało mnie do rozpaczy i desperacji. A w tym wszystkim nasz małoletni syn... koszmar...Wszystkie możliwe działania, prośby groźby, próby rozmów i rozwiązania po ludzku tej trudnej sytuacji nie dały nic.
Przeczytaj całość

Jola: Otrzymałam spokój wewnętrzny, radość, ufność.

Obiecałam że: Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.
Przeczytaj całość

Paulina: UFNOŚĆ MARYI

Szczęść Boże! Pragnę podzielić się świadectwem siły modlitwy różańcowej, którą niewątpliwie jest Nowenna Pompejańska. O tej modlitwie dowiedziałam się przez przypadek (choć przypadek to jest najlepsze imię działania Ducha Świętego 🙂 ) więc pomyślałam, że spróbuję podjąć ją lecz początki kończyły się fiaskiem. Jednak nie poddałam się tak łatwo i udało mi się odmówić 3 nowenny, każda w innej intencji. Mogę śmiało powiedzieć, że Maryja przez tą modlitwę otacza każdego człowieka nieustanną opieką,spokojem, umacnia duchowo i co najważniejsze to doświadczyłam tego, że przede wszystkim należy Maryi zaufać całym sercem i nie powinno się zniechęcać jeśli dana intencja nie zostanie spełniona tak jak my chcemy bo Ona wie, co jest dla nas najlepsze i otrzymujemy od Niej wiele innych „darmowych” łask, za które powinniśmy dziękować. Poprzez różaniec Maryja nauczyła mnie dostrzegać drobne rzeczy, pomogła kiedy się pogubiłam w życiu, nauczyła kochać tych, którzy mnie zranili, posłała dobrych ludzi, którzy mnie wspierali, częściej przystępuje do Sakramentu pokuty i nadal mnie prowadzi. Zachęcam z całego serca do odmawiania tej pięknej nowenny. Dziękuje wszystkim osobom, które modlą się tą nowenną i za świadectwa składane , gdyż one mnie między innymi natchnęły do podjęcia tej modlitwy. 🙂 Niech Pan Wam błogosławi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paulina: UFNOŚĆ MARYI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Niech PAN również Ciebie błogosławi, a Mateczka wyprasza wszelkie ŁASKI!

wiesia
Gość
wiesia

JA, odmawiam 13 dzień NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ w intencji SYNA! Proszę MATEŃKĘ, aby wyprosiła u swojego SYNA, łaskę nawrócenia. MATEŃKO KOCHAM CIĘ!

Ania P.
Gość
Ania P.

Ja tez kiedy tracilam juz wiare czytalam swiadectwa, i zawsze jakos nabieralam uporu ze sie nie poddam i koniec 😀

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!