Gosia: Nowy związek

Kochani! Zostawiłam już tutaj kilka świadectw dotyczących mojego życia, modlitwy. Wspomnę tylko, że rok temu zostawił mnie chłopak. Przeraziło go małżeństwo. Odszedł. Bał się. zapewne nie muszę pisać co się ze mną wówczas działo. Jak ogromnie cierpiałam. Funkcjonowałam jedynie dzięki modlitwie, z nadzieją na lepsze jutro. Zdesperowana prosiłam Mateńkę o jego powrót. Codziennie modliłam się również za niego.
Read More

Karolina: Najukochańsza Matka mnie wysłuchała…

Nie wiem od czego zacząć. Długo wahałam się przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej. Nie wiedziałam, czy sobie poradzę... Należę do osób potrzebujących Jezusa, ciągle Go poszukuję, jednak miewam problemy z systematyczną modlitwą. Nowennę rozpoczęłam ostatniego dnia maja. Prosiłam o znalezienie pracy dla mnie, kiedy skończę studia i uzyskam tytuł licencjata.Przeczytaj Karolina:...
Read More

Dominik: Moja pierwsza nowenna dla taty

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Kochani, przepraszam na poczatku za bledy ktore w moim pisaniu pewnie beda obecne. Mam rodzicow z Polski, urodzilem sie w Niemczech, nie mam problemu rozmawiac po polsku, jednak pisac to sie jakos sam nauczylem i licze ze kazda osoba ktora bedzie czytala moje swiadecztwo, wszystko...
Read More

Katarzyna: Ciąża

Chciałabym podzielić się z Wami swym świadectwem miłości Maryi którego doświadczyłam i którego ciągle doświadczam. Na początku tego roku zaszłam w ciążę, po kilku miesiącach popadłam w depresję i duże stany lękowe.
Read More

Ania: małżeństwo, otrzymane łaski

Przez ten czas dzialo sie wiele dziwnych rzeczy.Ale ogrom lask jaki na mnie spadl jest duzy.Wreszcie odzyskalam spokoj.
Read More

Paulina: UFNOŚĆ MARYI

Szczęść Boże! Pragnę podzielić się świadectwem siły modlitwy różańcowej, którą niewątpliwie jest Nowenna Pompejańska. O tej modlitwie dowiedziałam się przez przypadek (choć przypadek to jest najlepsze imię działania Ducha Świętego 🙂 ) więc pomyślałam, że spróbuję podjąć ją lecz początki kończyły się fiaskiem. Jednak nie poddałam się tak łatwo i udało mi się odmówić 3 nowenny, każda w innej intencji. Mogę śmiało powiedzieć, że Maryja przez tą modlitwę otacza każdego człowieka nieustanną opieką,spokojem, umacnia duchowo i co najważniejsze to doświadczyłam tego, że przede wszystkim należy Maryi zaufać całym sercem i nie powinno się zniechęcać jeśli dana intencja nie zostanie spełniona tak jak my chcemy bo Ona wie, co jest dla nas najlepsze i otrzymujemy od Niej wiele innych „darmowych” łask, za które powinniśmy dziękować. Poprzez różaniec Maryja nauczyła mnie dostrzegać drobne rzeczy, pomogła kiedy się pogubiłam w życiu, nauczyła kochać tych, którzy mnie zranili, posłała dobrych ludzi, którzy mnie wspierali, częściej przystępuje do Sakramentu pokuty i nadal mnie prowadzi. Zachęcam z całego serca do odmawiania tej pięknej nowenny. Dziękuje wszystkim osobom, które modlą się tą nowenną i za świadectwa składane , gdyż one mnie między innymi natchnęły do podjęcia tej modlitwy. 🙂 Niech Pan Wam błogosławi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paulina: UFNOŚĆ MARYI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Niech PAN również Ciebie błogosławi, a Mateczka wyprasza wszelkie ŁASKI!

wiesia
Gość
wiesia

JA, odmawiam 13 dzień NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ w intencji SYNA! Proszę MATEŃKĘ, aby wyprosiła u swojego SYNA, łaskę nawrócenia. MATEŃKO KOCHAM CIĘ!

Ania P.
Gość
Ania P.

Ja tez kiedy tracilam juz wiare czytalam swiadectwa, i zawsze jakos nabieralam uporu ze sie nie poddam i koniec 😀

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!