Paula: Dziekuję Mamusiu

Ndszedł czas i na mnie. Dzieją się Cuda!!! Pierwszą Nowenne odmówiłam w intencji daru rodzicielstwa, cudu macieżyństwa i ojcostwa. Mamy bardzo złe wyniki badań i na prawdę, jeżeli nam się uda,a wiem,że tak będzie to będzie prawdziwy Cud!!Oczywiście pojawiały się trudności, zwłaszcza w pierwszej Nowennie – zły działał bardzo silnie,ale nie poddałam się i ukończyłam Nowenne. Ostatnio lekarz powiedział „in vitro albo adopcja,to na pewno złe geny”. Wysłał nas na badania genetyczne. Oczywiście na nfz nie ma co liczyć,bo czas oczekiwania w kolejce to 10 miesięcy, więc zrobiliśmy badania prywatnie. Na początku sierpnia zaczęłam drugą Nowennę w intencji dobrych wyników badań genetycznych, bardzo się ich baliśmy, choć ufaliśmy i wierzyli,że Mateńka nasza uprosi Swego Syna o dar zdrowia dla nas. I wiecie co? Wczoraj w 11 dniu odmawiania Nowenny, w dniu Nabożeństwa Fatimskiego odebraliśmy wyniki badań – jesteśmy zdrowi, wszystko jest dobrze!! Moja radość nie ma końca! Wiem,że uropszę kiedyś dla nas dziecko, że zdarzy się Cud, na który tak czekamy. Nowenna Pompejańska to modlitwa, po którą będę sięgać do końca życia. O cudach, które się dzieją na codzień nie chcę się rozpisywać,bo nie wystarczy miejsca, ale tym, którzy się zastanawiają mówią NIE WĄTPCIE!! Bo do kogo jak nie do Matki….

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Paula: Dziekuję Mamusiu"

Powiadom o
avatar
Anna
Gość

<3 🙂 Ufność i Wiara to czynią cuda to prawda! Przepiękne świadectwo! Paulo wszystko będzie dobrze! Matuchna pomoże ! <3

Teresa
Gość
Teresa

Na pewno pomoże!

wiesia
Gość
wiesia

Ufajcie i wierzcie, a na pewno ten cud wymodlicie.Niech Maryja Matka Najświętsza Was przytuli tak mocno! Z Bogiem!

Krysiunia
Gość
Krysiunia

W takich trudnych sprawach może pomóc naprotechnologia. brzmi trochę dziwnie ale jest zgodna z nauczaniem Kościoła. może warto spróbować. Odwagi.

grazyna Tobjasz
Gość
grazyna Tobjasz

Nie wiem kim jestem i dlaczego jestem ale wiem to jedno na pewno Matuchna jest z tymi, którzy jej ufają, a Jezus Miłosierny udziela łask wszystkim, którzy zaufają Mu bez żadnych ograniczeń. Wierzę głęboko,że dostaniecie to o co prosicie, bo dziecko to jest prawdziwy cud sam w sobie, który przychodzi na chwałę Boga i Najświętszej Panienki Maryi.

paula
Gość
dziekuję Wam bardzo, wierzę i ufam, bez wiary już dawno temu zapakowaliby mnie w kaftan i zamknęli w zakładnie zamkniętym….dziecko to moje marzenie od zawsze,a tu takie problemy :/ in vitro nie wchodzi w gre, adopcja na dzień dzisiejszy też nie-nie jestem na to gotowa,a poza tym wierzę,w to,że to ja urodzę dziecko – mimo,że na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych i będę się tego trzymać,a poza tym Mateńka Nasza Ukochana na pewno szepnie na uszko do swego Syna,że zaczynam wariować i może Jezus się ulituje nad Nami 🙂 Krysiu z naprotechnologią zaczynamy… Czytaj więcej »
Agata
Gość

Ja również modlę się w intencji daru poczęcia, w czasie odmawiania części dziękczynnej robiłam badania i wyniki uległy poprawie- wyniki odebrałam w dzień święta Matki Bożej Częstochowskiej.Wierzę, że przy następnej Nowennie dokona się kolejny cud, Matka Boża pomoże każdemu, tylko trzeba czekać i wierzyć.

Krysiunia
Gość
Krysiunia

Ufaj. Będzie dobrze nasza Matka Przenajświętsza czuwa, jak oddałaś Wasz problem w Jej ręce to będzie dobrze cokolwiek by się działo. Odwagi.

flo
Gość

Sprobujcie naprotechnologii!!! koniecznie np w Poznaniu jest Lekarka ktora tak leczy pary, czasem przyczyna moze byc prozaiczna… jakis pasozyt, brak witaminy D3

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij