Danuta: Chore dziecko

.Dziecko żyje urodziło sie siłami natury bez zewnętrznych objawów choroby czeka go zabieg ale żyje .TAk łatwy i szybki poród zawdzięczamy MATCE BOŻEJ i odnawianej przez rodzine NP.
Read More

Kasia: Zrozumiałam, że Matka Boska w ten sposób chce mi dać znać ….

Nowennę pompejańską odmawiałam już dwa razy. Pierwszy raz w związku z nawracającymi co miesiąc anginami i skierowaniem na wycięcie migdałków podniebiennych, którego bardzo się bałam i chciałam uniknąć. Jednak ledwie zaczęłam odmawiać nowennę z prośbą o zdrowie, zaraz zachorowałam na anginę.
Read More

Marcelina: Uwolnienie od grzechu masturbacji

Długo czekałam na złożenie tego świadectwa, bo zwyczajnie się wstydziłam, ale jest za co dziekować. Moje świadectwo będzie krótkie. W ubiegłym roku odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie. Nie jestem w stanie ocenić na ile zostały wysłuchane. Wiem jedno, że Nowenna wprowadziła mnie na nowe i lepsze tory. Maryja doprowadziła mnie do Jezusa, który uzdrawia.
Read More

K: Odzyskana radość życia

Dotychczas odmówiłam trzy razy nowennę pompejańską - pierwszą kilka lat temu, natomiast dwie kolejne niedawno, które nie zostały jeszcze wysłuchane, ale mam nadzieję, że Matka Boża uczyni to o co prosiłam w stosownym czasie. Świadectwo dotyczy odmówionej pierwszej nowenny. Zanim się zdecydowałam na odmawianie, byłam w trudnej sytuacji życiowej.
Read More

Paula: Dziekuję Mamusiu

Ndszedł czas i na mnie. Dzieją się Cuda!!! Pierwszą Nowenne odmówiłam w intencji daru rodzicielstwa, cudu macieżyństwa i ojcostwa. Mamy bardzo złe wyniki badań i na prawdę, jeżeli nam się uda,a wiem,że tak będzie to będzie prawdziwy Cud!!Oczywiście pojawiały się trudności, zwłaszcza w pierwszej Nowennie – zły działał bardzo silnie,ale nie poddałam się i ukończyłam Nowenne. Ostatnio lekarz powiedział „in vitro albo adopcja,to na pewno złe geny”. Wysłał nas na badania genetyczne. Oczywiście na nfz nie ma co liczyć,bo czas oczekiwania w kolejce to 10 miesięcy, więc zrobiliśmy badania prywatnie. Na początku sierpnia zaczęłam drugą Nowennę w intencji dobrych wyników badań genetycznych, bardzo się ich baliśmy, choć ufaliśmy i wierzyli,że Mateńka nasza uprosi Swego Syna o dar zdrowia dla nas. I wiecie co? Wczoraj w 11 dniu odmawiania Nowenny, w dniu Nabożeństwa Fatimskiego odebraliśmy wyniki badań – jesteśmy zdrowi, wszystko jest dobrze!! Moja radość nie ma końca! Wiem,że uropszę kiedyś dla nas dziecko, że zdarzy się Cud, na który tak czekamy. Nowenna Pompejańska to modlitwa, po którą będę sięgać do końca życia. O cudach, które się dzieją na codzień nie chcę się rozpisywać,bo nie wystarczy miejsca, ale tym, którzy się zastanawiają mówią NIE WĄTPCIE!! Bo do kogo jak nie do Matki….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
floKrysiuniaAgatapaulagrazyna Tobjasz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

<3 🙂 Ufność i Wiara to czynią cuda to prawda! Przepiękne świadectwo! Paulo wszystko będzie dobrze! Matuchna pomoże ! <3

Teresa
Gość
Teresa

Na pewno pomoże!

wiesia
Gość
wiesia

Ufajcie i wierzcie, a na pewno ten cud wymodlicie.Niech Maryja Matka Najświętsza Was przytuli tak mocno! Z Bogiem!

Krysiunia
Gość
Krysiunia

W takich trudnych sprawach może pomóc naprotechnologia. brzmi trochę dziwnie ale jest zgodna z nauczaniem Kościoła. może warto spróbować. Odwagi.

grazyna Tobjasz
Gość
grazyna Tobjasz

Nie wiem kim jestem i dlaczego jestem ale wiem to jedno na pewno Matuchna jest z tymi, którzy jej ufają, a Jezus Miłosierny udziela łask wszystkim, którzy zaufają Mu bez żadnych ograniczeń. Wierzę głęboko,że dostaniecie to o co prosicie, bo dziecko to jest prawdziwy cud sam w sobie, który przychodzi na chwałę Boga i Najświętszej Panienki Maryi.

paula
Gość
paula

dziekuję Wam bardzo, wierzę i ufam, bez wiary już dawno temu zapakowaliby mnie w kaftan i zamknęli w zakładnie zamkniętym….dziecko to moje marzenie od zawsze,a tu takie problemy :/ in vitro nie wchodzi w gre, adopcja na dzień dzisiejszy też nie-nie jestem na to gotowa,a poza tym wierzę,w to,że to ja urodzę dziecko – mimo,że na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych i będę się tego trzymać,a poza tym Mateńka Nasza Ukochana na pewno szepnie na uszko do swego Syna,że zaczynam wariować i może Jezus się ulituje nad Nami 🙂 Krysiu z naprotechnologią zaczynamy… Czytaj więcej »

Agata
Gość
Agata

Ja również modlę się w intencji daru poczęcia, w czasie odmawiania części dziękczynnej robiłam badania i wyniki uległy poprawie- wyniki odebrałam w dzień święta Matki Bożej Częstochowskiej.Wierzę, że przy następnej Nowennie dokona się kolejny cud, Matka Boża pomoże każdemu, tylko trzeba czekać i wierzyć.

Krysiunia
Gość
Krysiunia

Ufaj. Będzie dobrze nasza Matka Przenajświętsza czuwa, jak oddałaś Wasz problem w Jej ręce to będzie dobrze cokolwiek by się działo. Odwagi.

flo
Gość
flo

Sprobujcie naprotechnologii!!! koniecznie np w Poznaniu jest Lekarka ktora tak leczy pary, czasem przyczyna moze byc prozaiczna… jakis pasozyt, brak witaminy D3