Lidia: Moje życie nabralo rumieńców

Bez sensu i celu walesalam sie ulicami duzego,obcego mi miasta.Rowniez bez celu weszlam do sklepu z uzywanymi rzeczami.Nie lubilam tego sklepu -wszystko drogie a przeciez uzywane.Gdzies w kacie stalo pudlo , w ktorym walaly sie nikomu juz dzis niepotrzebne stare obrazki i ramki.Cos znajomego mignelo mi przed oczami i siegnelam...
Przeczytaj całość

Zbigniew: Podziękowanie za pracę

Pragnę podziękować Matce Bożej za wyproszenie łaski pracy. W roku 2016 odmówiłem 2 Nowenny Pompejańskie z prośbą o pomoc w trudnej życiowej sytuacji - braku pracy, złego samopoczucia i różnych wątpliwości, co do dalszej drogi życiowej. Tego roku wiosną otrzymałem pracę, ostatnio umowa została przedłużona. Wierzę, że to nie koniec zmian w moim życiu. Dzięki Ci Matko!
Przeczytaj całość

Krzysztof: Bóg jest moją mocą

Modliłem się o swoje nawrócenie. Najświętsza Maria Panna prowadziła mnie w tej modlitwie. Nie potrafiłem zaakceptować prawdy o sobie - że jestem słaby i nędzny. Teraz Pan dał mi pokój. Wiem, że sam z siebie jestem nędzą, ale nie przeraża mnie to, bo wiem, że On mnie kocha i Jego mocną mam zwyciężać. Bóg jest moją mocą. Panie Jezu, dziękuję Ci! Chwała Tobie!
Przeczytaj całość

Ania: Dziękuję za otrzymane łaski

Szczęść Boże. To moje pierwsze świadectwo. Nowennę zaczelam odmawiac we wrzesniu biegłego roku za mojego jeszcze nienarodzonego synka gdyż podczas badania dowiedzialam się że może byc prawdopodobieństwo jakiejś wady ale trzeba bylo dalszych badań.
Przeczytaj całość

Magdalena: Czekam nad dwa cuda!

Ja czekam na dwa cuda jeszcze: dziecko i nawrócenie męża.
Przeczytaj całość

Patrycja: Matura i studia

Witam. Moja przygodę z Nowenną rozpoczęłam w marcu. Modliłam się razem z mamą w intencji zdania matury i dostania się na medycynę. Jest to kierunek na który potrzebne są wysokie wyniki. Uczyłam się dużo ale jednego byłam pewną sama nie dam rady. Zaczne od tego że dzięki nowennie pokochałam modlitwę różańcowa. Zrozumiałam że dzięki niej można Maryję o wszystko poprosić za wszystko podziękować. Teraz odmawiam różaniec każdego dnia. Oprócz tego modlitwa nauczyła mnie zaufania i beztroskiego oddania się Maryi. Zrozumiałam że nasza Mama chce dla nas wszystkiego co najlepsze my zaś mamy tylko Jej wierzyć. Podczas nauki do matury miałam wiele chwil załamania, myślałam że nie dam rady. Ale po chwili przypominałam sobie słowa „jeszcze nidy nie słyszano aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z różanicem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał byc przez Ciebie opuszczony”
W lipcu było kilka przyjec na studia. Na początku nigdzie się nie dostałam. Płakałam ale po chwili zrozumiałam że Nowenna to przede wszystkim wiara do końca. Skoro Maryja obiecała pomóc to na pewno dotrzyma słowa. I tak też stało moje marzenia się spełniły. Muszę jeszcze wspomnieć że moja mama modliła się Nowenna Pompejańska za chłopaka który tracił słuch. W tym momencie jego wadą się zatrzymała i nie postępuje dalej. Chłopak słyszy. Jestem wdzięczna całym sercem Pani że dała nam tak potężna broń jaką jest ta Nowenna. Chwała naszej Królowej na wieki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Patrycja: Matura i studia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotrek
Gość
Piotrek

Przecież to oczywiste,że Matka Boska pomoże,ale trzeba pamiętać,że samo się nie zaliczy.Mam nadzieje,ze dalej będziesz się modliła.
I gratuluje.

Obrazki z nowenną pompejańską?