Nowenna pompejańska przed świętem Królowej Różańca!

Ołtarz Matki Bożej Pompejańskiej

Przyjęło się, że nowenna wprowadza nas w jakieś święto kościelne. Tak się składa, że aby zakończyć nowennę pompejańską przed świętem Królowej Różańca Świętego (czyli 7 października), powinniśmy ją zacząć w inne święto Maryjne: w święto Wniebowzięcia, czyli 15 sierpnia, w najbliższy piątek.

Kto zaczyna? :)))

PS? Część dziękczynna zacznie się 11 września.

Przyłącz się do nowenny pompejańskiej w święto Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny!

 

 

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

27 myśli na temat „Nowenna pompejańska przed świętem Królowej Różańca!

 1. Cieszę się, że znalazłam tę stronę. Czekałam na dzień 15 sierpnia, aby tego dnia rozpocząć moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Chciałam pomodlić się nią o pokój na świecie, w odpowiedzi na prośbę Maryji. Wszyscy potrzebujemy pokoju, tym bardziej teraz. Chciałam też poprosić o coś, co nie będzie tylko moją osobista prośbą, tylko dla mnie. Drugim powodem, dla którego zdecydowałam się na ten sposób modlitwy jest to, że ja mam od dłuższego czasu problem z modlitwą osobistą w ogóle…sprawy dnia codziennego mnie przytłaczają, różne problemy i zmartwienia, od których nikt nie jest wolny – wszystko to mnie jakoś rozprasza. Chciałabym pokochać różaniec i jego medytacje. Mam w sercu intencję bardzo osobistą, ale pomyślałam że poprostu oddam to Bogu i nie będę go zamęczać swoimi wizjami szczęśliwego życia – niech sam Bóg zadziała za sprawą Maryji tam, gdzie uważa za słuszne.
  Matko Boża z Pompejów, Medjugorje, z Fatimy, która na przestrzeni wieków tyle razy wołałaś o nawrócenie z troskliwością i cierpliwością, jaką może mieć tylko Mama – oddaję się Tobie i powierzam wszystkich ludzi na ziemi, prosząc o ducha pokoju i pojednania, aby oddalić groźbę wojny, głodu, nieszczęść, prosząc o nawrócenie zwłaszcza tych, którzy pokoju nie szanują, nie pragną go i dążą do zagłady.
  Amen

 2. ja tez dołączę o powrót do domu i nawrócenie męża juz widzę znaki że Bóg jest działa mąz nie wierzy nie widzi znaków ale Ja widzę modlitwa przynosi cud nie zawsze taki jak chcemy ale jednak on wie co dla nas najlepsze 🙂 ola

 3. Witajcie wierni w modlitwie,Ja właśnie w piątek kończę nowennę po raz 2odmawianą miałam także trudne chwile nawet zwątpienia czy właściwie odmawiam?powiem ,że proszę Mateczkę usilnie o cud w moich beznadziejnych kłopotach .Prośby i intencje ,które odmawiam- chyba nie zasłużyłam ?albo samemu jest żle! prośby wspólnie odmawiane ?już nie wiem jak mam Cię Mateczko prosić i Błagać.Ratuj !

  • Pamiętaj że nikt z nas grzeszników nie zasłużył na otrzymanie łask o które prosimy ale Matka i Ojciec kochają swoje dzieci bezinteresowną miłością nawet gdy są nieposłuszne. Dlatego musimy prosić z ufnością dziecka a Matka nas wysłucha i spełni naszą prośbę.

   • Dziś Uroczystość Matki Bożej Wniebowziętej. Przed tygodniem zaczęłam odmawiać część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Z pewnym żalem, ponieważ choroba młodego człowieka wydawała się nie poddawać leczeniu.
    Od miesięcy tkwił w gąszczu natrętnych myśli i lęków, które opanowywały go stopniowo przez wiele lat, aż w końcu pochłonęły go całkowicie. Zmiana leków, terapie, nic, tylko gorzej. Ale przecież Maryja dała nam Nowennę nie do odparcia. Wiele modlitw, wielu osób, pogodzenie się z wolą Boga, równoczesne z wielką wiarą w miłość Tego, który jest Panem rzeczy niemożliwych… i oto wszystko zaczęło się zmieniać radykalnie! Dzięki Ci Mateńko! Za Twoją wierną Miłość, za Troskę, Miłosierdzie – za Różaniec Święty, który ma taką moc, że trudno to ogarnąć ludzkim umysłem. „Cóż Ci dać mogę. o Królowo pełna miłości? Moje całe Zycie poświęcam Tobie, ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pmpejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałam, nawiedziła mnie łaska Boża…”
    Twoja oddana Ci czcicielka.

 4. Dziś pierwszy raz rozpoczynam nowenne za wszystkie dzieci na ziemi aby matka otulała ich swoja miłoscia i dobrocia a one przez cale zycie kochały ją miloscia bezgraniczna i modliły sie do niej aby pomogla im dojsc do krolestwa niebieskiego do naszej kochajacej matki.

 5. Ja też dzisiaj zaczęłam Nowennę.To moja pierwsza,chcę wytrwać bo to bardzo ważna intencja.Boję się,że nie dam rady,że będą jakieś przeszkody…oby Maryja dodała mi siły i otuchy

 6. ja też zaczęłam 15.08 🙂 …jestem szczęśliwa ,ponieważ jest to kolejna moja nowenna 5 lub 6 ale od kwietnia nie mogłam zacząć zawsze coś mi przeszkadzało 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!