W: Radość, uśmiech i spokój

To już moja trzecia Nowenna i świadectwo. To jaki spokój wewnętrzny daje Matka Boża poprzez odmawianie Różańca jest nie do opisania. Pierwszy raz z zupełnie innej strony spojrzałam na życie. Mimo nerwicy mniej się przejmowałam. W trakcie otrzymałam piękny cud - dobre wyniki cytologii.
Read More

Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej

DAJE NA TO SWIADECTWO MODLILAM SIE DO NIEJ NOWENNA POPEJSKA DO OSTATNIH SIL JAKIE MIALAM W INTENCJI MOJEJ MIALM POSTAWIONA DIAGNOZE PRZEZ DWOH LEKARZY CZERNIAKPrzeczytaj Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej
Read More

Nina: uzdrowienie ducha

Cały czas myślę o Nowennie Pompejańskiej, to znaczy o zmianach jakie ona dokonała w moim życiu. Gdy moja ciocia mi o niej powiedziała, nie wahałam się ani chwili. Zaczęłam ją po prostu odmawiać. Na początku wydrukowałam sobie tekst modlitwy różańcowej, bo nie wiedziałam jak to robić, wydrukowałam sobie tekst modlitw...
Read More

Alicja: Cud poczęcia dzieciątka.

Stanelam w punkcie bez wyjscia, co dalej? Modlitwa, zostala tylko modlitwa i wtedy znalazlam nowenne nie odparcia.
Read More

Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

Dzięki Nowennie zyskałam spokój, że już nic złego się nie wydarzy, a syn zrozumie swoje błędy i opamięta się.
Read More

Nowenna pompejańska przed świętem Królowej Różańca!

Przyjęło się, że nowenna wprowadza nas w jakieś święto kościelne. Tak się składa, że aby zakończyć nowennę pompejańską przed świętem Królowej Różańca Świętego (czyli 7 października), powinniśmy ją zacząć w inne święto Maryjne: w święto Wniebowzięcia, czyli 15 sierpnia, w najbliższy piątek.

Kto zaczyna? :)))

PS? Część dziękczynna zacznie się 11 września.

Przyłącz się do nowenny pompejańskiej w święto Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny!

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

27 komentarzy do "Nowenna pompejańska przed świętem Królowej Różańca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
asia
Gość
Cieszę się, że znalazłam tę stronę. Czekałam na dzień 15 sierpnia, aby tego dnia rozpocząć moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Chciałam pomodlić się nią o pokój na świecie, w odpowiedzi na prośbę Maryji. Wszyscy potrzebujemy pokoju, tym bardziej teraz. Chciałam też poprosić o coś, co nie będzie tylko moją osobista prośbą, tylko dla mnie. Drugim powodem, dla którego zdecydowałam się na ten sposób modlitwy jest to, że ja mam od dłuższego czasu problem z modlitwą osobistą w ogóle…sprawy dnia codziennego mnie przytłaczają, różne problemy i zmartwienia, od których nikt nie jest wolny – wszystko to mnie jakoś rozprasza. Chciałabym… Czytaj więcej »
Ewelina
Gość
Ewelina

My z mężem zaczynamy od jutra. zachęcamy gorąco do odmawiania nowenny.

Ania
Gość

Część dziękczynna zacznie się 11 października? Nie rozumiem… Chyba , że macie na myśli wrzesień? 🙂

Ania
Gość

Ja też od jutra zaczynam odmawiać nowennę 🙂

OLA
Gość

ja tez dołączę o powrót do domu i nawrócenie męża juz widzę znaki że Bóg jest działa mąz nie wierzy nie widzi znaków ale Ja widzę modlitwa przynosi cud nie zawsze taki jak chcemy ale jednak on wie co dla nas najlepsze 🙂 ola

iga2501
Gość

Witajcie wierni w modlitwie,Ja właśnie w piątek kończę nowennę po raz 2odmawianą miałam także trudne chwile nawet zwątpienia czy właściwie odmawiam?powiem ,że proszę Mateczkę usilnie o cud w moich beznadziejnych kłopotach .Prośby i intencje ,które odmawiam- chyba nie zasłużyłam ?albo samemu jest żle! prośby wspólnie odmawiane ?już nie wiem jak mam Cię Mateczko prosić i Błagać.Ratuj !

Jerzy
Gość

Pamiętaj że nikt z nas grzeszników nie zasłużył na otrzymanie łask o które prosimy ale Matka i Ojciec kochają swoje dzieci bezinteresowną miłością nawet gdy są nieposłuszne. Dlatego musimy prosić z ufnością dziecka a Matka nas wysłucha i spełni naszą prośbę.

ula
Gość
Dziś Uroczystość Matki Bożej Wniebowziętej. Przed tygodniem zaczęłam odmawiać część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej. Z pewnym żalem, ponieważ choroba młodego człowieka wydawała się nie poddawać leczeniu. Od miesięcy tkwił w gąszczu natrętnych myśli i lęków, które opanowywały go stopniowo przez wiele lat, aż w końcu pochłonęły go całkowicie. Zmiana leków, terapie, nic, tylko gorzej. Ale przecież Maryja dała nam Nowennę nie do odparcia. Wiele modlitw, wielu osób, pogodzenie się z wolą Boga, równoczesne z wielką wiarą w miłość Tego, który jest Panem rzeczy niemożliwych… i oto wszystko zaczęło się zmieniać radykalnie! Dzięki Ci Mateńko! Za Twoją wierną Miłość, za Troskę, Miłosierdzie… Czytaj więcej »
Gosia
Gość

Ja takze od jutra zaczynam kolejna juz Nowenne Pompejska, goraco polcam

magdalena
Gość
magdalena

Ja tez jutro zaczynam Nowennę o triumf nad światem Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

magda2
Gość
magda2

Ja !!!! – standardowo :)))

Wojtek Mijas
Gość

Ja tez zaczynam od dzisiaj za osobe z mojej rodziny aby laska i milosc otaczaly ja i byla dobrym dzieckiem naszej ukochanej maryi!!!

wojtek
Gość
wojtek

Dziś pierwszy raz rozpoczynam nowenne za wszystkie dzieci na ziemi aby matka otulała ich swoja miłoscia i dobrocia a one przez cale zycie kochały ją miloscia bezgraniczna i modliły sie do niej aby pomogla im dojsc do krolestwa niebieskiego do naszej kochajacej matki.

Danuta
Gość

Zaczynam od dzisiaj, 15 sierpnia.

Urszula
Gość
Urszula

Dziękuje Wam, zaczynam i ja po kilkumiesięcznej przerwie.

Esela
Gość

Chciałam bardzo podziękować za spełnienie moich modlitw poprzez nowennę pompejańską 🙂

sylwia
Gość
sylwia

Ja też dzisiaj zaczęłam Nowennę.To moja pierwsza,chcę wytrwać bo to bardzo ważna intencja.Boję się,że nie dam rady,że będą jakieś przeszkody…oby Maryja dodała mi siły i otuchy

Karolina
Gość
Karolina

Również zaczęłam wczoraj 🙂 wytrwałości wszystkim!

Beata
Gość

Cudownie! Ale nas dużo, ja też zaczęłam moją drugą Nowennę wczoraj, na pewno wytrwamy! Na chwałę Maryi!

Lilian
Gość
Lilian

Szczęść Boże Wszystkim !

Też rozpoczęłam Nowennę 15VIII.

anna
Gość

ja też zaczęłam 15.08 🙂 …jestem szczęśliwa ,ponieważ jest to kolejna moja nowenna 5 lub 6 ale od kwietnia nie mogłam zacząć zawsze coś mi przeszkadzało 🙂

bogusia
Gość
bogusia

Ja również, zaczełam nowenne 15 sierpnia, mam nadzieję że wytrwam i zostanę wysłuchana.

Hanka
Gość

Ja tez zaczęłam 15 08,to moja 11-sta nowenna,wszystkim życzę wytrwałości i wysłuchania próśb.
Szczęść Boże.

J
Gość

Również zaczęłam 15 sierpnia to już moja 8 nowenna.

Ilona
Gość

Matko Różańcowa z Pompejów serdecznie dziękuję za dar modlitwy i możliwość ukończenia nowenny.

krol helena
Gość
krol helena

dzis jest 7 styczen 2015 r kiedy zacza nowenne pompejanska

Obrazki z nowenną pompejańską?