Emilia: modliłam się jak szalona! Nie przesadzam.

Nie lubię stać bezczynnie w obliczu problemu i oprócz szukania pomocy u każdego, kto przyszedł mi do głowy, modliłam się jak szalona! Nie przesadzam. Nowenna za nowenną ciągle w tej samej intencji. Im było trudniej, tym z większą determinacją się modliłam.
Read More

M: Modlitwa o macierzyństwo

Druga nowennę po roku czasu zaczęłam odmawiać w styczniu tego roku z prośbą o poczęcie naturalne dziecka. Z mężem zaczęliśmy starania zaraz po ślubie.
Read More

Elżbieta: dobra śmierć

W czerwcu 2011 r. siostrzeniec przeszedł bardzo ciężką operację guza mózgu. Mieszkał z rodziną na drugim końcu świata. Miał 38 lat i dwuletniego synka. Jak pomóc i być z nimi w tym trudnym czasie choroby nowotworowej? To były pytania i czas, który naznaczył nasze cierpienie i działania w rodzinie. Poprosiłam córkę, aby zaproponowała modlitwę, którą wspólnie będziemy odmawiać, byśmy mogli...
Read More

Renata: Przezwyciężenie depresji

Chcę dać świadectwo i podziękować Matce Bożej Różańca Świętego. Modliłam się do Najświętszej Panienki o przezwyciężenie depresji. Brałam już nie za mocne tabletki antydepresyjne i chciałam zacząć brać mocniejsze. Uzyskałam jednak łaskę oraz spokój wewnętrzny i na dzień dzisiejszy nie biorę żadnych leków antydepresyjnych. Dziękuję Ci za to Panienko Przenajświętsza i zachęcam innych do odmawiania Nowenny.
Read More

Artur: Cud narodzin

Ten ból po stracie wyczekiwanego dziecka z każdym poronieniem byl większy i udzielał sie wszystkim. Pod koniec skorzystaliśmy z usług psychologa. To jednak nie przyniosło rozwiązania, moze uśmierzyło ból na krótko.
Read More

Nina: Dziękuję Mateczko i Jezu Miłosierny

Kochani, z ogromną radością chcę się podzielić z Wami moim świadectwem, zwłaszcza dlatego, że świadectwa tutaj zamieszczane bardzo mi pomagały podczas modlitwy i oczekiwania na wysłuchanie mojej intencji i w ten sposób choć trochę chcę się „odwdzięczyć”. Pierwszą Nowennę Pompejańską skończyłam odmawiać w czerwcu. Była to modlitwa w intencji odwagi wykonania badań w celu sprawdzenia czy nie cierpię na poważne choroby, na które lekkomyślnie się naraziłam i aby wyniki okazały się negatywne. Polecałam się również wstawiennictwu Św. Rity, Jana Pawła II, modliłam się do Ducha Św. i Archanioła Gabriela. Dziś odebrałam wyniki – wynik negatywny – czuję jakby Mateńka podarowała mi nowe życie! Największym darem Nowenny jest ufność Matce Bożej i Jezusowi Miłosiernemu i spokój, które tylko głęboka wiara może dać. Odmówiłam też drugą Nowennę Pompejańską, ale na wysłuchanie intencji z ufnością i cierpliwością czekam, a 15 sierpnia rozpoczęłam swoją trzecią Nowennę Pompejańską. Z wiarą i ze spokojem patrzę w przyszłość, bo Maryja i Jezus są ze mną – tak jak z Wami tutaj Wszystkimi. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewuszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewuszka
Gość
Ewuszka

Tak, ufność ponad wszystko! Mnie jej często brakuje, ale nie można tracić wiary. Pozdrawiam i niech Maryja dalej nas prowadzi!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!