Kasia: Trzeba tylko poprosić Maryja wysłuchuje

O Nowennie powiedział mi mój kuzyn 1 listopada, ale początkowo nie byłam chętna, aczkolwiek jeszcze tego samego dnia wieczorem powiedziała mi też o jej łaskach moja koleżanka.
Read More

Jolanta: Zdrowie dla Taty

Składam świadectwo w imieniu mojej siostry, która ma w tej chwili problemy zdrowotne, a modliła się Nowenną Pompejańską w intencji naszego Taty. Otóż Tato odczuwał wielki ból w kolanie, chodził z trudem, a żadne środki i lekarstwa nie pomagały.
Read More

Martyna: Przemiany duchowej ciąg dalszy…

Wiem z własnego doświadczenia, że na każdego przyjdzie odpowiednia pora, w najmniej spodziewanym momencie. Tak było właśnie ze mną, nic nie dzieje się bez powodu. Maryja wkroczyła w moje życie i już nic nie jest takie jak było
Read More

Marcin: Matka Boża przemieniła nam syna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! W tym roku nasz syn Mikołaj kończył gimnazjum i czekał go egzamin końcowy. Jest uzdolniony humanistycznie i artystycznie, z innych przedmiotów osiągał przeciętne wyniki w nauce.
Read More

bxx88: Maryja i Bóg prowadzą nas abyśmy nie upadli

Kochani dlugo sie do tego zbieralam nawet nie mialam pojecia, ze po ukonczeniu Nowenny Pompejańskiej powinno napisac sie swiadectwo. Troche mi zajelo aby sie zebrac z tym, gdyz b.duzo obowiazkow na glowie mam. 1sza Nowennę Pompejańską zaczelam lecz nie ukonczylam ale nie poprzestalam na tym zaczelam 2ga i tez nie...
Read More

Natalia: Matura

Chciałam podzielić się z Wami łaską, jaką otrzymałam za pośrednictwem Maryi. 9. z kolei Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji zdania matury. Było mi ciężko, ponieważ zdecydowałam się na trzy egzaminy z poziomu rozszerzonego. Przedmioty te wymagały „nauki na pamięć”. Szczęśliwie zdałam maturę, z bardzo dobrym rezultatem 🙂
Muszę również dodać że moi rodzice (osobno mama i tato modlili się w intencji matury 🙂 Chciałam jeszcze dodać, że to ogromny cud i radość dla mnie, że cała moja najbliższa rodzina – rodzice i brat odmawiają Nowennę Pompejańską. Dlaczego cud? Jakiś czas temu mój tato odmówił dwie Nowenny Pompejańskie. Później przerwał tę modlitwę. Po kilku miesiącach, widząc moje zmagania z nauką – stres, poddenerwowanie, niewyspanie – postanowił wspomóc mnie duchowo. Poprosił o wydrukowanie tekstów modlitw, ponieważ stara kartka gdzieś się zagubiła. Jakimś sposobem wydrukowały się dwie kartki, mimo iż kliknęłam jeden raz – DRUKUJ. Podałam więc drugą kartkę mojej mamie i powiedziałam z uśmiechem, że może się za mnie modlić 🙂 Ogromne było moje zdziwienie, ponieważ mama chwyciła po chwili za różaniec i zaczęła się modlić również za moją maturę:)
Także te sukces zawdzięczam również moim rodzicom 🙂
Dodam, że po maturze, praktycznie przez cały czerwiec nachodziły mnie ogromne wątpliwości – CZY i jak zdałam maturę. Powtarzałam sobie, że Maryja nie mogła mnie opuścić, że wszystko będzie dobrze. Wspierali mnie również rodzice i brat.
Wszystko dobrze się skończyło 🙂
Tylko teraz nachodzą trudności ze studiami – tzn. dostałam się na wymarzony kierunek, ale nie wiem jak będzie wyglądało to moje życie, ponieważ już teraz jest mi chwilami bardzo ciężko. Pozostaje mi zawierzyć to wszystko Bogu 🙂
NP miałam przerwać na czas egzaminów maturalnych – bo nie dam rady, trzeba się wysypiać itp. Pewnego dnia – na początku matury, bodajże 3. dnia – obudziłam się i spłynęła na mnie łaska i myśl, że muszę zacząć odmawiać dziś NP. To jest niesamowite. Maryja wskazuje mi dzień w którym mam zacząć NP.
W trakcie odmawiania NP spłynęło na mnie wiele łask. Kiedyś panicznie bałam śmierci, a dzisiaj pomyślałam, że chciałabym spotkać Naszego Ojca, bo przecież tam czeka na Nas lepsze, cudowne życie. I już nie boję się śmierci. Pragnę, aby Maryja poprowadziła mnie w tej ziemskiej wędrówce do Boga Ojca. Dlatego chcę, aby NP towarzyszyła mnie i mojej rodzinie do końca naszego życia.

JEZU UFAM TOBIE! – to pomaga. Niewyobrażalnie.

Szczęść Boże! 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NataliaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo cieszę się, że tak młode osoby odmawiają NP. Ja jestem troszkę starsza od Ciebie Natalio (mam 22 lata) i odmawiam już NP od 2 lat. Wyznaję zasadę, że jeśli Bóg jest na 1 miejscu to reszta też jest na swoim miejscu 🙂 Trzymaj się Boga, On na pewno Ci pomoże.

Natalia
Gość
Natalia

Ja również odmawiam NP od 2 lat. NP to ogromne błogosławieństwo – im wcześniej zacznie się ją odmawiać, tym lepiej. Dlatego młodzi powinni szczególnie sięgać po różaniec, aby wkroczyć w dorosłe życie z Maryją!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!