Sylwia: Podziękowanie za zdany egzamin

Pragnę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego za wysłuchanie mojej modlitwy i pomoc w zdaniu egzaminu zawodowego. To był dla mnie trudny czas i miałam sporo różnych "porażek" za sobą, ale zawierzyłam swoją sprawę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego. Przed egzaminem, razem z rodzicami (i kilkoma innymi osobami) odmówiliśmy nowennę...
Przeczytaj całość

Świadectwo Mateusza

Nowenna Pompejańska to najwspanialsza modlitwa, jaką kiedykolwiek poznałem. Odmówiłem do tej pory 3 Nowenny (jestem w trakcie 4-tej) i "efekty" przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymałem o wiele więcej niż prosiłem. Bardzo zbliżyłem się do Boga. Dlatego też zachęcam wszystkich do odmawiania Różańca Świętego i Nowenny Pompejańskiej. Naprawdę warto!
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuję Matko Najświętszą

Cieżko mi było zabrać sie za napisanie świadectwa. To juz moja druga nowenna. Były mocniejsze i słabsze dni w odmawianiu różańca, przeszkody rozdrażnienia rozproszenie myśli ... Ale te wspaniałe chwile spędzone z Matka Przenajswietsza dały łaski spokoju ( jestem tak zwana osoba w gorącej wodzie kąpana) łaskę pojednania ( zawsze...
Przeczytaj całość

Mariusz: Za to co już otrzymałem wielbię Pana

Chciałbym Ci podziękowac Maryjo za wszystko co dla mnie wyprosiłas u Pan Boga. Modlilem się o dobrą żonę a tu pojawila się Ania która jest moim aniołkiem i już nawet rozmawialiśmy o ślubie. Prosze cię matko wyproś u Pan i tamte prośby o które się modliłem a zwłaszcza o uzdrowienie....
Przeczytaj całość

Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Pragnę złożyć swoje świadectwo -jako matka modliłam się do Maryi w trzech Nowennach Pompejańskich .Zaznaczyć pragnę,że tak jak prawie wszyscy w swych świadectwach piszą o dużych przeszkodach i wpływach "złego"Ja mogłabym powiedzieć ,że czym bardziej gorliwie odmawiałam tę cudowną modlitwę to większe spotykały mnie przeszkody,a nawet ogromne przeciwności losu się tworzyły.
Przeczytaj całość

Natalia: Matura

Chciałam podzielić się z Wami łaską, jaką otrzymałam za pośrednictwem Maryi. 9. z kolei Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji zdania matury. Było mi ciężko, ponieważ zdecydowałam się na trzy egzaminy z poziomu rozszerzonego. Przedmioty te wymagały „nauki na pamięć”. Szczęśliwie zdałam maturę, z bardzo dobrym rezultatem 🙂
Muszę również dodać że moi rodzice (osobno mama i tato modlili się w intencji matury 🙂 Chciałam jeszcze dodać, że to ogromny cud i radość dla mnie, że cała moja najbliższa rodzina – rodzice i brat odmawiają Nowennę Pompejańską. Dlaczego cud? Jakiś czas temu mój tato odmówił dwie Nowenny Pompejańskie. Później przerwał tę modlitwę. Po kilku miesiącach, widząc moje zmagania z nauką – stres, poddenerwowanie, niewyspanie – postanowił wspomóc mnie duchowo. Poprosił o wydrukowanie tekstów modlitw, ponieważ stara kartka gdzieś się zagubiła. Jakimś sposobem wydrukowały się dwie kartki, mimo iż kliknęłam jeden raz – DRUKUJ. Podałam więc drugą kartkę mojej mamie i powiedziałam z uśmiechem, że może się za mnie modlić 🙂 Ogromne było moje zdziwienie, ponieważ mama chwyciła po chwili za różaniec i zaczęła się modlić również za moją maturę:)
Także te sukces zawdzięczam również moim rodzicom 🙂
Dodam, że po maturze, praktycznie przez cały czerwiec nachodziły mnie ogromne wątpliwości – CZY i jak zdałam maturę. Powtarzałam sobie, że Maryja nie mogła mnie opuścić, że wszystko będzie dobrze. Wspierali mnie również rodzice i brat.
Wszystko dobrze się skończyło 🙂
Tylko teraz nachodzą trudności ze studiami – tzn. dostałam się na wymarzony kierunek, ale nie wiem jak będzie wyglądało to moje życie, ponieważ już teraz jest mi chwilami bardzo ciężko. Pozostaje mi zawierzyć to wszystko Bogu 🙂
NP miałam przerwać na czas egzaminów maturalnych – bo nie dam rady, trzeba się wysypiać itp. Pewnego dnia – na początku matury, bodajże 3. dnia – obudziłam się i spłynęła na mnie łaska i myśl, że muszę zacząć odmawiać dziś NP. To jest niesamowite. Maryja wskazuje mi dzień w którym mam zacząć NP.
W trakcie odmawiania NP spłynęło na mnie wiele łask. Kiedyś panicznie bałam śmierci, a dzisiaj pomyślałam, że chciałabym spotkać Naszego Ojca, bo przecież tam czeka na Nas lepsze, cudowne życie. I już nie boję się śmierci. Pragnę, aby Maryja poprowadziła mnie w tej ziemskiej wędrówce do Boga Ojca. Dlatego chcę, aby NP towarzyszyła mnie i mojej rodzinie do końca naszego życia.

JEZU UFAM TOBIE! – to pomaga. Niewyobrażalnie.

Szczęść Boże! 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Natalia: Matura"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo cieszę się, że tak młode osoby odmawiają NP. Ja jestem troszkę starsza od Ciebie Natalio (mam 22 lata) i odmawiam już NP od 2 lat. Wyznaję zasadę, że jeśli Bóg jest na 1 miejscu to reszta też jest na swoim miejscu 🙂 Trzymaj się Boga, On na pewno Ci pomoże.

Natalia
Gość
Natalia

Ja również odmawiam NP od 2 lat. NP to ogromne błogosławieństwo – im wcześniej zacznie się ją odmawiać, tym lepiej. Dlatego młodzi powinni szczególnie sięgać po różaniec, aby wkroczyć w dorosłe życie z Maryją!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!