Anna: Odważyłam się przystąpić do spowiedzi

Maryja pomogła. Pomimo tego, że była to najkonkretniejsza spowiedź w moim życiu, okazała się ona łatwiejsza, niż myślałam.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wymodlone łaski

Podczas odmawiania każdej Nowenny otrzymuję o Matki Najświętszej cudowne łaski te o które proszę i nie tylko. Czuję ze Maryja jest przy mnie i z wielką miłością staram się powierzyć jej każdy swoj dzień. Proście Maryję o wszystko ona Was nie opuści
Przeczytaj całość

Agnieszka: Tata wraca do zdrowia

Od dłuższego czasu czytuję wszystkie wpisy na stronie poświęconej nowennie pompejańskiej www.pompejanska.rosemaria.pl, co pozwala wzmocnić mi własną wiarę w skuteczność tej modlitwy. Rozpoczęłam nowennę w intencji taty, prosząc o jego zdrowie. Tato jest chory na rozedmę płuc, ta choroba jest nieuleczalna. Nie pamiętam dokładnie, jaki to był dzień, ale w trakcie odmawiania nowenny na stronie internetowej zamieściłam intencję modlitewną o zdrowie ojca. Pamiętam, że parę osób zadeklarowało modlitwę za mojego tatę. Kiedy przychodziłam w odwiedziny do ojca, widziałam, jak bardzo męczyło go oddychanie. Każdy wysiłek powodował ataki duszności. Tato zawsze był podłączony do tlenu, bez którego nie funkcjonował.
Przeczytaj całość

Leszek: Różaniec ratuje moje małżeństwo.

Nie poddawajcie się nigdy i módlcie się gorliwie bo ta modlitwa ma wielką moc a na spełnienie trzeba swoje odczekać!!!!!
Przeczytaj całość

Katarzyna: sprawy sądowe

Sprawy toczą się dotąd, jednak wiem, że Bóg walczy, że Maryja ma nas w swojej najczulszej i najlepszej opiece!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza!
Przeczytaj całość

Mateusz: Szczęśliwe rozwiązanie i radość z synka

Witam wszystkich kochających Maryję i Jej Syna. Nowennę pompejańską odmawiam od początku roku i – jak dotąd – nie zerwałem z nią kontaktu ani na chwilę. To dzięki niej udało mi się zmienić swoje życie, zacząć patrzeć na świat z innej perspektywy, ale przede wszystkim potrafię kochać i szanować innych i łatwiej przebaczać…

W czasie odmawiania pierwszej nowenny w mojej osobistej sprawie, pojawiły się poważne problemy w życiu mojej żony, która była w szóstym miesiącu ciąży. Jej mama dowiedziała się, że ma nowotwór złośliwy z prze­rzutami… Szok, ból i rozpacz – tymi słowami mogę opisać to, co się działo w domu. „Co mam zrobić”, myślałem, pa­trząc, w jakim stanie jest moja żona, która ma pod sercem naszego synka. Na domiar złego pojawiły się problemy z pasożytami w jej układzie pokarmowym… Starałem się nie pokazywać jej swojego zmartwienia. Ciągle podsyłałem małżonce jakąś osobę, która ją pocieszała, mówiąc, że miała podobne problemy, że wszystko się ułożyło itp.

Pamiętam, jak wracałem z żoną od lekarza. Powiedziałem jej wówczas, że stawiam wszystko na jedną kartę i rozpoczynam drugą nowennę, bo jak się kogoś kocha, nie liczy się z niczym… „Kochanie, zawierzam ciebie i naszego synka opiece Maryi, bo nikt inny nie okaże większej miłości swoim dzieciom…” – powiedziałem.

Miesiąc temu moja żona, mimo obecności bakterii w organizmie, urodziła zdrowego i ślicznego synka, któremu nadaliśmy imię Filip. Poród trwał 4,5 godziny. Byłem przy żonie, jestem szczęśliwy i wdzięczny Maryi za te łaski. Staramy się odmawiać przy synku różaniec, żeby od pierwszych dni słyszał i wiedział, do kogo ma się w przyszłości zwracać, do kogo kierować swoje prośby i komu zawierzać swoje życie… Pragnę dodać, że moja teściowa dzięki nowennie pompejańskiej jest w pełni zdrowa. Guz został wycięty; obyło się bez chemii, bez radioterapii… Teraz połowa naszego domu ma różaniec w ręku. Naprawdę – wiara czyni cuda i z wiarą człowiekowi jest do twarzy. Pozdrawiam! Chwała Panu!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Mateusz: Szczęśliwe rozwiązanie i radość z synka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Bogu, niech będą dzięki. Wzruszające świadectwo. Niech Maryja, nasza Najcudowniejsza Matka ma Was w swej opiece.AVE MARYJA!

ula
Gość

piękne

Kasia
Gość

I tak trzymać!

Jola
Gość

A jak się tę nowennę odmawia? Czytałam wpisy ludzi, ale nie znalazłam „przepisu” na odmawianie. Pytałam księdza – tez nie potrafił mi odpowiedzieć.

Stanisława Wiewiórska
Gość
Stanisława Wiewiórska

Proszę kupić książeczkę z tą nowenną w sklepach dewocjonalia.

E
Gość

Jolu, na tej stronie jest zakładka (obok START)- NOWENNA POMPEJAŃSKA. Gdy ją rozwiniesz, pojawi się komunikat: Jak odmawiać NP?- tam znajdziesz wszystko. Pozdrawiam!

Baranek
Gość
Baranek

Coś fantastycznego!

Czesia
Gość
Czesia

Jesteś Mateuszu kochającym mężem dla żony i synka, niech ci Maryja zawsze pomaga a Ty jej ufaj zawsze! Tacy powinni być mężowie,,,kochający, wierzący, rodzinni! Z Bogiem!

Obrazki z nowenną pompejańską?