Karolina: zakończyłam pozytywnie sprawy sądowe

Nie wydaje mi sie zeby to byl przypadek uwazam ponadto że to zasługa Matki Bożej Rozancowej. Będę się modlić caly czas ponieważ jestem przekonana że Różaniec czyni cuda.
Read More

Anonim: Brak słów, by wyrazić wdzięczność

modle sie juz kolejna nowenna w intencji znalezienia dobrej pracy dla mojego chlopaka, dosc dlugo szukal pracy takiej, w ktorej mogl by sie spelniac intelektualnie.dzis 24 dzien czesci blagalnej. Matenka pomogla najpierw jego siostrze.
Read More

Monika: Dziękuję Ci jeszcze raz Mateńko

Szczęść Boże. Modliłam się i nie ustępowałam w tym, że Matka Boska mi pomoże , gdyż nie była to moja pierwsza nowenna. Otrzymałam taką pracę o jaką prosiłam.
Read More

Beata: Nowenna o powrót chłopaka

Wtedy myślałam ze Bóg mnie za coś każe ze mnie nie kocha
Read More

lidia: modlitwa za męża

Szczęśc Boże , chciałabym zlozyc swoje świadectwo zmawiania przecudownej nowenny pompejańskiej .Nowenne zaczelam zmawiać od 1 października znalazłam ja na internecie i postanowiłam ze sprobuje , w intencji nawrócenia mojego meża .Na początku nie było latwo , w trakcie części błagalnej strasznie się balam , miałam dziwne leki, zle myśli...
Read More

Magda: czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana

Szczęść Boże, chciałabym złożyć świadectwo o mocy i skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam 2 Nowenny Pompejańskie pierwsza w intencji pracy dla mnie drugą w intencji pracy dla męża. Ja pracy jeszcze nie dostałam, ale mąż otrzymał i to bardzo dobrą pracę, bardzo dobrze płatną. Mnie osobiście Nowenna Pompejańska bardzo zmieniła, jestem bardziej życzliwa dla innych ludzi i spotkałam dużo wartościowych ludzi na mojej drodze, wiem, że nie jest to przypadek. Dostrzegam w ludziach człowieka, nie oceniam, nie krytykuję, każdemu staram się pomóc. Moje podejście do religii też się zmienił, częściej się modlę i rozważam życie w aspekcie religijności.Zaczęłam czytać żywoty świętych. Otrzymałam wiele łask, których wcześniej nie zauważałam, byłam nawet rozczarowana, że nie dostałam pracy, ale teraz oczy mi się otworzyły i widzę działanie Nowenny Pompejańskiej. Jestem spokojna, czuję, że pracę dostanę. Nie wątpcie nigdy, nie zawsze dostajemy to o co prosimy, ale Matka Boża wie co dla nas w danej chwili jest najlepsze, czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana. Dziękuję Ci Maryjo za wszystkie łaski i przepraszam za chwile zwątpienia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Szczęść Boże
Matka Boża jest niesamowita. Taka kochająca swoje dzieci Matka. Modlę się Nowenną Pompejańską m inn. o uniknięcie nawałnicy. Jak do tej pory burze i nawałnice omijają mnie.

Aneta
Gość

Janek, polecam egzorcyzm św. Antoniego przeciw burzom. Ja panicznie się ich boję, ale odkąd zaczęłam odmawiać tę modlitwę, to strach jest mniejszy, a i burze omijają mój dom.

magda
Gość

Dziękuję moja imienniczko za to świadectwo. Ja odmawiam NP jestem już przy końcu i dzieją się rzeczy trudne. mętlik w głowie niesamowity. przez cały czas odmawiania modlitwy był pokój serca, zaufanie, nadzieja. Mimo iż intencja w której odmawiam nawet nie drgnęła z miejsca. Otrzymałam wiele cennych łask za które Maryi jestem wdzięczna. Ale coraz silniej odczuwam lęki, które wyciskają łzy.. oby Matka Najświętsza dała siłę dokończyć modlitwę. pozdrawiam.

Obrazki z nowenną pompejańską?