Magda: czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana

Szczęść Boże, chciałabym złożyć świadectwo o mocy i skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam 2 Nowenny Pompejańskie pierwsza w intencji pracy dla mnie drugą w intencji pracy dla męża. Ja pracy jeszcze nie dostałam, ale mąż otrzymał i to bardzo dobrą pracę, bardzo dobrze płatną. Mnie osobiście Nowenna Pompejańska bardzo zmieniła, jestem bardziej życzliwa dla innych ludzi i spotkałam dużo wartościowych ludzi na mojej drodze, wiem, że nie jest to przypadek. Dostrzegam w ludziach człowieka, nie oceniam, nie krytykuję, każdemu staram się pomóc. Moje podejście do religii też się zmienił, częściej się modlę i rozważam życie w aspekcie religijności.Zaczęłam czytać żywoty świętych. Otrzymałam wiele łask, których wcześniej nie zauważałam, byłam nawet rozczarowana, że nie dostałam pracy, ale teraz oczy mi się otworzyły i widzę działanie Nowenny Pompejańskiej. Jestem spokojna, czuję, że pracę dostanę. Nie wątpcie nigdy, nie zawsze dostajemy to o co prosimy, ale Matka Boża wie co dla nas w danej chwili jest najlepsze, czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana. Dziękuję Ci Maryjo za wszystkie łaski i przepraszam za chwile zwątpienia.

Małgorzata: Bliźnięta

Witam wszystkich czcicieli Matki Bożej, pragnę złożyć kolejne świadectwo wysłuchanej modlitwy. Tym razem Matka Boża Pompejańska wyprosiła cud poczęcia dla mojej siostry i jej męża. Dokonało się to podczas trzeciej nowenny odmawianej w ich intencji w części dziękczynnej. Moja siostra także modliła się tą nowenną.
Przeczytaj

Mario: Uzdrowienie z masturbacji i pornografii

O nowennie dowiedziałem się rok temu od koleżanki i po kilku tygodniach namysłu postanowiłem zacząć ją odmawiać. Na początku nowenna pompejańska wydawała mi się być trudna. Jak można odmawiać 4 części różańca dziennie przez 54 dni? Okazało się, że jak się chce to można. :)
Przeczytaj

Ilona: dziwne wydarzenia drogowe

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !!! Z Nowenną Pompejańską spotkałam się kilka lat temu, tę formę modlitwy praktykowało kilku moich znajomych i moja mama. Ja, na samą myśl o Nowennie Pompejańskiej zawsze dochodziłam do wniosku, że niemożliwym jest, żeby przez tyle dni modlić dziennie 3 różańce….jak ja z jednym mam...
Przeczytaj

Katarzyna: Otrzymane łaski

Wcześniej nie było to możliwe ale Nowenna Pompejańska w intencji pogodzenia się, zadziałała. Chwała Mateńce. Nowenna Pompejańska stała się modlitwą do której powracam i modlę się cały czas w tej samej intencji.
Przeczytaj

Joanna: Nieoczekiwana pomoc

Moją pierwszą nowennę odmówiłam 3 lata temu w intencji otrzymania jakiejkolwiek pracy. W ciągu 3 miesięcy dostałam ją, dość daleko od domu, ale była.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
magdaAnetaJanek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Szczęść Boże
Matka Boża jest niesamowita. Taka kochająca swoje dzieci Matka. Modlę się Nowenną Pompejańską m inn. o uniknięcie nawałnicy. Jak do tej pory burze i nawałnice omijają mnie.

Aneta
Gość
Aneta

Janek, polecam egzorcyzm św. Antoniego przeciw burzom. Ja panicznie się ich boję, ale odkąd zaczęłam odmawiać tę modlitwę, to strach jest mniejszy, a i burze omijają mój dom.

magda
Gość
magda

Dziękuję moja imienniczko za to świadectwo. Ja odmawiam NP jestem już przy końcu i dzieją się rzeczy trudne. mętlik w głowie niesamowity. przez cały czas odmawiania modlitwy był pokój serca, zaufanie, nadzieja. Mimo iż intencja w której odmawiam nawet nie drgnęła z miejsca. Otrzymałam wiele cennych łask za które Maryi jestem wdzięczna. Ale coraz silniej odczuwam lęki, które wyciskają łzy.. oby Matka Najświętsza dała siłę dokończyć modlitwę. pozdrawiam.