Ewa: modliłam się o to żeby przestał pić alkohol

Ja nadal się modle i wierzę że kiedyś przestanie pić.... Nie wiem czy modli się tak jak ja ale przynajmniej próbuje modlić się i stara się o poprawę samego siebie .....
Read More

Dorota: świadectwo i pytanie dot. intencji

Szczęść Boże, Postanowiłam napisać świadectwo uzyskania łaski za pośrednictwem Królowej Różańca z Pompejów. Nowennę odmawiałam kilka razy w różnych sprawach ta ostatnia była odmawiana w intencji wyleczenia się z nawyku objadania się i ogromniej otyłości. Kilka dni po zakończeniu Nowenny otrzymałam łaskę i znalazłam siłę do walki z tym problemem ....
Read More

Anna: Odnalezione łaski

Nowennę odmawiam od lutego 2016 r. Do tej pory pierwsza nie została wysłuchana. Była na ten czas ważna dla mnie, natomiast z biegiem czasu, stwierdziłam, że Mateńka miała dla mnie inny plan. Otrzymałam wiele łask, które zaczęłam wreszcie zauważać i za które dziękuję codziennie. Wreszcie czuję się szczęśliwa i spokojna. Teraz modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące, które wypraszają wiele łask Bożych. Módlcie się i zawierzcie Maryji, nigdy nie poczujecie się samotni. Ona zawsze będzie przy nas.
Read More

Kasia: mój narzeczony jest teraz w areszcie

Obecnie odmawiam trzecia Nowenna Pompejańska w intencji mojego narzeczonego. Proszę nie pomyślcie, że jest to zła intencją, ponieważ mój narzeczony jest teraz w areszcie. Niestety nie chodził na spotkania do pani kurator i tak to się właśnie skończyło.
Read More

Mirosława: Będę odmawiać Nowennę Pompejańską,bo to cudowna modlitwa

Jestem w trakcie odmawiania 3 Nowenny Pompejańskiej.Mogę całym sercem potwierdzić to co piszą inni.To wspaniała modlitwa,modlitwa ,która zsyła na człowieka deszcz łask.Modlę się w intencji moich córek,które pogubiły się w życiu.Widzę że każdy dzień mojej modlitwy to kolejny cud.Otrzymałam nawet takie łaski o które nie prosiłam,bo i przyznano mi rentę.Przeczytaj...
Read More

Karolina: świadectwo miłości

Witam. W styczniu zaczelam nowenne w intencji znalezienia prawdziwej szczerej odwzajemnionej miłości. Maryja juz predzej miała pewien plan wiedzac jakie mysli rodziły sie w mojej głowie pod koniec roku ze od 1 stycznia bedee odmawiala nowenne w intencji miłosci, poniewaz juz pod koniec grudnia odezwał sie chłopak dawny znajomy z ktorym jakos kontakt sie urwał i to własnie on Jest tym moim jedynym z ktorym jestem i czuje sie szczesliwa.:) Nie układała sie od razu tak pieknie najpier bylismy zwykłymi kumplami dla siebie potem nasze kontakty lekko sie poluzowały i myslałam ze juz nic z tego nie bedzie ale nagle uswiadomiłam sobie ze to jest raczej ten mezczyzna i zaczelam walke od poczatku i sie udało. Po czasie kiedy ze soba rozmawilismy oboje zrezygnowalismy z siebie po pewnym czasie spotkan ale jakos dzieki Maryji Jezusowi oraz św Ricie do ktorej sie cały czas modliłam o nas zostałam wysłuchana. Zaznaczam ze nowenne zakonczyłam i długo była cisza z owym chłopakiem takze to ze modlitwy nie zostaja wysłuchane w trakcie nowenny o niczym nie swiadczy bo Maryja zawsze nas wiernnie słucha tylko nasze prosby wypełnia w odpowiednim dla nas czasie:) Dzisiaj jestem w szczesliwym zwiazku. Bog zapłac. pozdrawiam z Panem Bogiem.:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Karolina: świadectwo miłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika
Piękne świadectwo, mam nadzieję że i ja zostanę wysłuchana. Modlę się już bardzo długo w intencji znalezienia drugiej połówki. Właśnie o św. Ricie ostatnio myślę, właściwie mogę powiedzieć, ze Matka Boska dała mi opiekunki w postaci świętej Rity (sprawy miłosne) i św Brygidy (pomoc w walce z grzechem, z którym nie mogłam się uporać). Od kiedy udałam się na mszę za wstawiennictwem św. Rity, wszystko zaczyna się układać tak, ze dostrzegam rzeczy których wcześniej nie widziałam, a modliłam się w intencji właśnie miłości. Wierzę, ze to MB mnie prowadzi i nie chciała żebym czuła się tak bardzo samotna, miała wsparcie… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Ja też odmawiałam nowenne o miłość ale narazie jest cisza wiec mam nadejdzie ze jeszcze nadejdzie ten odpowiedni czas

tadeusz
Użytkownik

Ja mam zamiar jutro zacząć odmawiać nowennę…
Temat – jak wyżej…

Paulina
Gość
Paulina

Mnie już z kolei czwarty raz z trudnością przychodzi wytrwać w modlitwie….cztery próby. Dzisiaj podjęłam kolejną…temat j.w.

Obrazki z nowenną pompejańską?