B: dosłownie czułam jakąś boską obecność

Pewnego wieczoru, gdy usypiałam, miałam wrażenie, że ktoś mnie przytula, jak matka. To było wspaniałe wrażenie, wierzyłam z całych sił, że z pomocą Maryi wytrwam w Nowennie.
Read More

Aneta: Sprawa sądowa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Pani Różańcowa!!!To moje drugie świadectwo na tej stronie.Nowennę odmawiam nieustannie od listopada 2012r. Kiedy okazało się że jestem w stanie błogosławionym a moje samopoczucie utrudniało odmawianie Nowenny wtedy z pomocą przyszedł mój maż który pracuje w Anglii i od lipca odmawialiśmy ja wspólnie.Od...
Read More

Magdalena: Otrzymałam radość i wiele innych łask

Pan Bog chetnie dzieli ze mna los, Jego serce i Duch zachwyca mnie. Moj Bog uczy mnie, Jego Madrosc uczy mnie, daje mi wolnosc, byc mocnym uczy mnie. Kiedy trace sily On podaje swoja mocna dlon.
Read More

Wdzięczny z dar odzyskanej czystości

Szczęść Boże. Za radą ojca duchownego i chęci podzielenia się cudem jak się stał w moim życiu, chcę napisać parę zdań o czystości. Piszę ten tekst podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy seminaryjnej. W tym roku kończę 24lat. We wrześniu wstąpiłem do seminarium jednego z krakowskich domów zakonnych.Przeczytaj Wdzięczny z dar odzyskanej...
Read More

Marzena: Dziękuję za nieustającą opiekę

Dziękuję i namawiam wszystkich do zaufania Matce Najświętszej.
Read More

Izabela: Prosiłam z wiarą i miłością i otrzymałam…..

Witam wszystkich serdecznie, chciałam się podzielić moim świadectwem….ale zacznijmy od tego , że jak to typowe przysłowie brzmi ” jak trwoga to do Boga” i tak właśnie było w moim przypadku….Wcześniej jak najbardziej byłam osobą wierzącą, ale nie aż tak strasznie praktykującą. Matka Boża odmieniła mnie i moje życie….Poszukując pomocy kiedy człowiek znajduje się w bardzo ciężkich sytuacjach, utrata pracy, niepowodzenia na studiach itd… odnalazłam Nowennę Pompejańską, po 2 dniach zaczęłam ją odmawiać w intencji szczęśliwego ukończenia studiów i zdania pomyślnie egzaminu z którym miałam straszne problemy. To co zaczęło się dziać podczas odmawiania Nowenny jest nie do opisania, czułam się bezpieczna, ufałam całym sercem że Matka Boża mi pomoże pomimo wielu moich wcześniejszych grzechów z przeszłości, z tym że zaznaczam podczas odmawiania byłam w stanie łaski uświęcającej ale podczas modlitwy wracają człowiekowi do głowy różne rzeczy te szczególnie niedobre, tak jak by jeszcze bardziej Nam uświadomić, że to co robiliśmy wcześniej nie podobało się Bogu. Człowiek zaczyna wiele rozumieć, inaczej patrzeć na świat. Stałam się spokojna, bukszpan do tej pory u mnie stoi i pięknie się rozrasta, a który zawsze po świętach wielkanocnych usychał, do tego kwiaty które od kilku lat nie kwitły wypuściły piękne kwiaty, a pod koniec odmawiania miałam cały czas pod górkę, tak jak by Zły chciał przeszkodzić, żeby mi się nie udało lecz ja się nie poddawałam i Nowennę ukończyłam. Matka Boża wskazała mi dobrą drogę, zdałam egzamin wtedy byłam w drugiej połowie Nowenny w części dziękczynnej, a po ukończeniu szczęśliwie się obroniłam. Podczas gdy moje znajome studiów niestety nie ukończyły….Dlatego wiem, że Matka Boża wstawia się za Nami, opiekuje się i wspiera na każdym kroku. Codziennie odmawiam różaniec i siadam do tej modlitwy z ogromną radością i miłością do Matki której mogę powierzyć wszystko….Zapewne zacznę drugą Nowennę w sprawie pracy bo jeszcze nie udało mi się znaleźć i również z wielką wiarą i ufnością…..Życzę wszystkim dużo wiary, nadziei i miłości nie poddawajcie się pomimo różnych przeszkód i wątpliwości trwajcie na modlitwie, na tej szczególnej modlitwie Nowennie Pompejańskiej i dajcie się otulić bezpieczeństwem i miłością Matki Bożej. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Izabela: Prosiłam z wiarą i miłością i otrzymałam….."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Pięknie,ale dlaczego „siadam do modlitwy” a nie klękam ?

Aneta
Gość

Barbara, czasami nie ma jak klęknąć, bo jedziesz w autobusie albo idziesz gdzieś. Ważniejsza jest postawa serca, nie sądzisz?

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Nie zawsze można uklęknąć. Jestem osobą chorą i jeśli nie mogę klęczeć to poprostu siadam, lub stoję. Klęczę tylko w kościele,gdy są klęczniki między ławkami. Szczera modlitwa jest ważniejsza, niż klęczenie i myślenie,jakbardzo mnie bolą kolana i kiedy wrzeszczeć będzie koniec.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Czy postawa podczas modlitwy ma aż takie znaczenie?
Ja np. modlę się stojąc, chodząc, na kolanach czy siedząc, cały czas bym się „wierciła”.

Oliwia
Gość
Oliwia

Świadectwo bardzo prawdziwe i głębokie, może poza ta wzmianką o bukszpanie i kwitnących kwiatach, myślę, że był to taki żart, bo jeśli na poważnie to rozrastanie się bukszpanu jako owoc Nowenny to jakaś kpina z tej modlitwy.
Pomijając powyższe, Izabelo gratuluję Ci serdecznie i cieszę się razem z Tobą- gratuluję zarówno dyplomu jak i silnej wiary i wytrwania w Nowennie 🙂
Pracę też znajdziesz, dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych 🙂

Oliwia
Gość
Oliwia
A co do postawy, to myslę, że postawa siedząca też jest dopuszczalna. Ja np na przemian klęczę i wstaję, bo zbyt długie klęczenie jakoś mnie nuży, przez co łapię się na tym, że zaczynam „klepać” a nie rozmawiać z Matką. Najważniejsze jest to, aby wybrać taką postawę, w której będziemy mogli się najbardziej skupić. W związku z tym ja modlę się tylko w zaciszu domowym, w samotności, jednego dnia probowałam odmawiać modlitwę na przystanku autobusowym, ale przejezdzające samochody, przechodzace ludzie, ptaki, reklamy na ulicach, wszystko mnie rozpraszało, tak samo w autobusie co chwile ten przystanek ludzie wchodzą, wychodzą, rozmawiają ze… Czytaj więcej »
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo uświetnione bukszpanem w tle i kwitnącymi kwiatami. Instynkt
ownie łączę modlitwę z patrzeniem na kwiaty. W kwiatach dostrzegam miłość Boga, cieszę się gdy jakiś kwiatek w domu zakwitnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę błogosławieństwa Bożego.

Ewa
Gość
Piękne 😉 Postawa w modlitwie jest ważna, bo to klęknięcie też oddaje naszą pokorę wobec Boga dlatego dobrze umieć się modlić na kolanach – moim zdaniem. Ale cóż… ja się nie modlę tak, i myślę że to też nic złego, bo z drugiej strony nasze modlitwy płynąć mają z serca a nie tylko z postawy. Po za tym, kiedy modlę się klęcząc czy nawet siedząc moje myśli szybko uciekają i nie potrafię się skupić. Lubię modlitwę kiedy chodzę albo coś robię 🙂 Wtedy to co robię jest jakby tłem a modlitwa skupieniem. Przynajmniej tak to odbieram. Dlatego myślę że postawa… Czytaj więcej »
Izabela
Gość
Izabela
Dziękuję wszystkim za komentarze. Co do postawy podczas trwania na modlitwie, uważam że może być ona klęcząca, siedząca, stojąca, poprostu tak jak nam jest najwygodniej. Modlitwa ma płynąć wprost z Naszego serca z ogromną wiarą i miłością, a wtedy na pewno zostanie wysłuchana. Mateńka wie co dla Nas jest najlepsze w danej chwili. Ja bardzo wierzyłam, że Matka Boża mi pomoże w ukończeniu studiów i tak się stało za co jestem ogromnie wdzięczna. Napisałam o kwiatach i bukszpanie bo one zawsze mi się kojarzą z miłością Boga. Trwam na modlitwie codziennie i Wam też tego życzę, aby Mateńka prowadziła Was… Czytaj więcej »
danuta7779
Gość

niestety ja nie otrzymałam najwazniejszej rzeczy w zyciu modliłam sie 4 lata bez przerwy od wrzesnia2010,przestałam wirzyc w cokolwiek..ale miło mi ze inni maja wiecej szczescia

Izabela
Gość
Izabela

Danuto nie wiem w jakiej intencji się modlilaś, ale pamiętaj że to o co prosimy w Naszej modlitwie musi być zgodne z Wolą Bożą. Wiem że łatwiej jest mówić kiedy Nasze prośby zostają wysłuchane, ale naprawdę nie trać wiary i nadzieji. Ja też nie zawsze otrzymywałam wszystko, potem przychodziła gorycz a na samym końcu dziękowalam Bogu że wybrał dla mnie to co jest lepsze. Nowenna Pompejańska w moim przypadku Ostała wysłuchana ale przy okazji nauczyłam się inaczej patrzeć na świat i na wszystko. Głowa do góry, życzę Ci dużo wiary, nadzieji i miłości. Niech Pan Bóg Ci błogosławi.

Obrazki z nowenną pompejańską?