Magdalena: Cudny różaniec święty

Z serca namawiam was do odmawiania różańca świętego. To niesamowite, ile łask Bożych otrzymałam od czasu kiedy zaczęłam modlić się na różańcu, czyli przez ostatnie 50 dni. To takie poczucie, że Maryja jest obok i troszczy się o mnie, pomaga, daje chęci do robienia wielu rzeczy, daje pokój w sercu...
Read More

Danuta: nie wypuściłam różańca z rąk żadnego dnia

Przede wszystkich chciałąm bardzo podziękować za świadectwa, zawsze je czytam i są one dla mnie pociechą, dodają otuchy i sił.
Read More

Magnolia: Miłość dla syna

Modle się tą nowenna juz od 4 lat. Są chwile gdy mi odmawianie nowenny przchodzi bardzo trudno a ja kocham Rózaniec. Sama się dziwie dlaczego To ten zły nie odpuszcza. Ale nie przerwałam zadnej nowenny. Intencje są różne. Jedne spełnione na inne czekam z niecierpliwoscią ale też z wiarą ze się spełnią.
Read More

Agnieszka: Dar rodzicielstwa

Witam wszystkich, którzy swoje sprawy powierzają Bogu, prosząc i dziękując Maryi za ich wysłuchanie. Kilka miesięcy temu napisałam o świadectwie wysłuchania mojej prośby przez Maryję. Była to wtedy pierwsza odmawiana przeze mnie nowenna pompejańska, teraz chcę dać świadectwo z mojej piątej nowenny pompejańskiej. Przeczytaj Agnieszka: Dar rodzicielstwa
Read More

M: Śmierć i nowe życie

Witam, Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać pod koniec listopada, na początku myślałam, że to świadectwo będzie wyglądało inaczej. Zaczęłam się modlić, gdy mój wujek trafił do szpitala, gdzie wykryto u niego nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami do wątroby. Pierwszy raz o Nowennie usłyszałam kilka lat temu, ale szybko o niej zapomniałam, myślałam że nie będę umiała się modlić, Nowenna wydawała mi się bardzo długa i myślałam, że nie znajdę w sobie wystarczająco dużo silnej woli, aby odmówić ją do końca. Przez te kilka lat ani razu nie pomyślałam o tej modlitwie, naprawdę o niej zapomniałam, dopiero gdy wujek zachorował nagle w mojej głowie pojawiła się myśl, aby się pomodlić w jego intencji.
Read More

Irena: Nowenna Pompejańska uczy cierpliwości i całkowitego poddania się woli Bożej

Szczęść Boże! Pragnę opowiedzieć o moim spotkaniu z Nowenną Pompejańską.Rozpoczęłam moją modlitwę w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to okazało się że małżeństwo mojej bratanicy rozpada się.Cierpi ich synek i obydwie rodziny.
Odprawiłam 3 Nowenny Pompejańskie w ich intencji. 1.O zgodę i miłość prawdziwą. 2. O wyrzucenie diabła z ich małżeństwa. 3. O łaskę dobrej szczerej spowiedzi. Próbowałam z młodymi rozmawiać ale na początku wydawało się że nie ma dla nich ratunku,tyle było złości i kłamstwa między nimi.A dzisiaj po 8 miesiącach może bratanica wycofa sprawę rozwodową. Nowenna Pompejańska uczy cierpliwości i całkowitego poddania się woli Bożej.Pozdrawiam Irena.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Irena: Nowenna Pompejańska uczy cierpliwości i całkowitego poddania się woli Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Tak im dopomóż Bóg.

teresa
Gość
teresa

..i wszyscy Święci.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Też doświadczam tego, co zawarłaś, Ireno, w tytule świadectwa. Dodatkowo cały czas towarzyszy mi pewność, że cokolwiek się wydarzy, to i tak koniec końcem wszystko dobrze się ułoży. I tak jest w rzeczywistości. Maryja tak prowadzi moją rodzinę, że pomimo różnych trudności i problemów, niektóre sprawy prostują się jakby same. Dzięki Ci Matko za twe czułe ręce pełne dobroci i miłości przekazujące pokój memu sercu a moim najbliższym Twą ochronę i opiekę.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?