Justyna: otrzymane łaski i poprawa zdrowia

Nazywam się Justyna i chciałam złożyć świadectwo z otrzymanych łask podczas modlitwy Nowenną Pompejańską. Tą modlitwą modliłam się już po raz kolejny, nie liczyłam który raz. Mogę tylko napisać, że jak modliłam się nią w intencji rzucenia nałogu tytoniowego zaszły u mnie zmiany. Ciężko było mi rzucić palenie ale podczas modlitwy jakby nie odczuwałam takiej potrzeby zapalenia papierosa, rzuciłam palenie i do tej pory nie pale
Przeczytaj całość

Paulina: Ukojenie w modlitwie

Witam, chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z nowenną. dowiedziałam się o niej w ciężkim momencie mojego życia, uznałam to za znak. Bez zastanowienia chwyciłam za różaniec i to było najlepsze co mogłam wtedy zrobić. Przeczytaj Paulina: Ukojenie w modlitwie
Przeczytaj całość

Justyna: Świadectwo – podziękowanie

Tym świadectwem chciałabym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za to, że otacza mnie Swoją opieką i skutecznie oręduje za mną u Swego Syna. Od kilku lat staraliśmy się z mężem o dziecko, lecz dopiero wytrwała modlitwa, również Nowenną pompejańską przyniosła owoce. Odmawianie nowenny skończyłam na początku września, a już w połowie października...
Przeczytaj całość

M: Czy intencja się spełniła? Wierzę, że tak.

Drugą Pompejankę odmówiłam za Dusze w czyśćcu cierpiące, skończyłam ją 5 marca, ta już szła mi troszkę lepiej. Czy intencja się spełniła? Wierzę, że tak.
Przeczytaj całość

Madzia: Maryjo, dziękuję za wszystko

Chcialam zlozyc swiadectwo, ktore zaswiadczy, ze Nowenna Pompejanska posiada ogromna moc. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejasnka za moja rodzine, pokoj, jednosc, milosierdzie boze, potrzebne laski, zdrowie. Maryja pomaga. Maryja przynosi ukojenie, przebaczenie, zrozumienie. Wszystko przychodzi na czas, kazda laska. Nie wracam, ide przed siebie.
Przeczytaj całość

Ewa: odmawianie różańca stało się dla mnie radością

Witam wszystkich! Od ponad roku odmawiałam modlitwę pompejańską już kilka razy i za każdym razem otrzymywałam to, o co prosiłam. Chciałam o tym napisać już wcześniej, ale jakoś tak odwlekałam, aż do dziś.

Pierwsza moja intencja dotyczyła celu w życiu i mojego powołania ( otrzymałam w darze pewność, co do działania w wybranym przeze mnie kierunku, a także przekonanie, że moim powołaniem jest małżeństwo).

Za drugim razem prosiłam Maryję o przyjaźń z ludźmi, na których mi zależało, byli dla mnie zupełnie obcy, a po pół roku poznaliśmy się ze sobą i nadal utrzymujemy bliskie relacje, z nadzieją na rozwinięcie tego w przyjaźń ( a dodam, że miałam problemy z głębokimi relacjami międzyludzkimi, to aż niewiarygodne, że ci ludzie i ja pozostajemy w bliskich relacjach!).

Trzecim razem odmawiania nowenny pompejańskiej poprosiłam o pracę, bo stanęłam na rozdrożu i nie wiedziałam, co dalej. parę dni po ukończeniu nowenny, odezwał się pracodawca, którego nie spodziewałam się już więcej usłyszeć, z tego względu, że nie mam odpowiednich kwalifikacji do wykonywania tego zawodu, a mimo to chce mnie właśnie zatrudnić.

Niesamowite, jak wszystko dobrze się składa, bowiem ta praca wiąże się ściśle z moim kierunkiem w życiu, jaki sobie wymodliłam wcześniej!!! I jak tu nie wierzyć w moc tej cudownej modlitwy?

Dodam, że za czwartym razem odmówiłam nowennę za człowieka, którego kocham, ale z nim nie jestem. Modliłam się, aby Maryja zawsze działała w jego sercu. Rozpoczęłam kolejną nowennę za moich przyjaciół i wierzę głęboko, że te ostatnie intencje również zostaną wysłuchane.

Dodatkowo stałam się człowiekiem wyciszonym, odmawianie różańca stało się dla mnie radością, i wiele dzięki niemu zrozumiałam. Dziękuję Maryjo!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: odmawianie różańca stało się dla mnie radością"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Maryi!!!

Jakub
Gość

Morze łask jakie Maryja posiada dzięki łasce Boga jest nie wyczerpane, gratuluję Ewo, nie ustawj w modlitwie.

Maurycy C.
Gość
Maurycy C.

Bogu niech będą dzięki…

danka
Gość
Dzięki Ci Boże za te wszystkie łaski płynące z Nieba. Jak dobrze jest przeczytać o tych łaskach i widzieć jaka wiara w Was mieszka. Po trudach dnia codziennego, niejednokrotnie utrudzeni ludzką zazdrością, nieżyczliwością, jak się czyta Wasze świadectwa – aż dusza rośnie. Ja także odmawiam Nowennę, już trzecią. Otrzymałam dzięki Bożej łasce rzeczy, które przewyższyły moje prośby. Modliłam się za mojego niepełnosprawnego brata, który jest chory psychicznie – 2 razy. Matka Boża pomogła mi coś wywalczyć dla niego, co pozwoli mu godniej żyć. Było ciężko o to walczyć, ale Maryja postawiła mi na drodze mojej walki dobrych ludzi oraz liczne… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!