Beata: Nowenna o powrót chłopaka

Wtedy myślałam ze Bóg mnie za coś każe ze mnie nie kocha
Read More

Małgorzata: udało się!

Moja Mama jest zdrowa. Wczoraj ostatecznie zostało to potwierdzone. Wynik badania histopatologicznego jak najbardziej w porządku.Do szpitala trafiła z żółtaczką i ogromnymi boleściami(które miała już od roku), schudła ponad 10 kg. Dobrze to nie wyglądało. Tym bardziej, ze wyniki badań wszelakich nie były jednoznaczne. Wtedy ja wkroczyłam z nowenną pompejańskąPrzeczytaj...
Read More

Magda: Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski

W każdej trudnej chwili chwytałam za różaniec i nigdy się nie zawiodłam, za co chcę dziękować każdego dnia.
Read More

Magdalena: Dzięki Bogu nic się mojemu ojcu nie stało.

Szczęść Boże, zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałabym złożyć kolejne świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji osób zmarłych z mojej rodziny, niedawno ją skończyłam i na drugi dzień zaczęłam kolejną.
Read More

Maria: Nie ma przerzutów

Chcę złożyć świadectwo po odmówieniu nowenny pompejańskiej w intencji mojego uzdrowienia. Jestem po operacji i chemioterapii trzustki. Chemię źle znosiłam, miałam bardzo wysokie gorączki, dreszcze, ciągle mi było zimno, byłam opuchnięta i miałam złe wyniki morfologiczne.
Read More

Ewa: odmawianie różańca stało się dla mnie radością

Witam wszystkich! Od ponad roku odmawiałam modlitwę pompejańską już kilka razy i za każdym razem otrzymywałam to, o co prosiłam. Chciałam o tym napisać już wcześniej, ale jakoś tak odwlekałam, aż do dziś.

Pierwsza moja intencja dotyczyła celu w życiu i mojego powołania ( otrzymałam w darze pewność, co do działania w wybranym przeze mnie kierunku, a także przekonanie, że moim powołaniem jest małżeństwo).

Za drugim razem prosiłam Maryję o przyjaźń z ludźmi, na których mi zależało, byli dla mnie zupełnie obcy, a po pół roku poznaliśmy się ze sobą i nadal utrzymujemy bliskie relacje, z nadzieją na rozwinięcie tego w przyjaźń ( a dodam, że miałam problemy z głębokimi relacjami międzyludzkimi, to aż niewiarygodne, że ci ludzie i ja pozostajemy w bliskich relacjach!).

Trzecim razem odmawiania nowenny pompejańskiej poprosiłam o pracę, bo stanęłam na rozdrożu i nie wiedziałam, co dalej. parę dni po ukończeniu nowenny, odezwał się pracodawca, którego nie spodziewałam się już więcej usłyszeć, z tego względu, że nie mam odpowiednich kwalifikacji do wykonywania tego zawodu, a mimo to chce mnie właśnie zatrudnić.

Niesamowite, jak wszystko dobrze się składa, bowiem ta praca wiąże się ściśle z moim kierunkiem w życiu, jaki sobie wymodliłam wcześniej!!! I jak tu nie wierzyć w moc tej cudownej modlitwy?

Dodam, że za czwartym razem odmówiłam nowennę za człowieka, którego kocham, ale z nim nie jestem. Modliłam się, aby Maryja zawsze działała w jego sercu. Rozpoczęłam kolejną nowennę za moich przyjaciół i wierzę głęboko, że te ostatnie intencje również zostaną wysłuchane.

Dodatkowo stałam się człowiekiem wyciszonym, odmawianie różańca stało się dla mnie radością, i wiele dzięki niemu zrozumiałam. Dziękuję Maryjo!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: odmawianie różańca stało się dla mnie radością"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Maryi!!!

Jakub
Gość

Morze łask jakie Maryja posiada dzięki łasce Boga jest nie wyczerpane, gratuluję Ewo, nie ustawj w modlitwie.

Maurycy C.
Gość
Maurycy C.

Bogu niech będą dzięki…

danka
Gość
Dzięki Ci Boże za te wszystkie łaski płynące z Nieba. Jak dobrze jest przeczytać o tych łaskach i widzieć jaka wiara w Was mieszka. Po trudach dnia codziennego, niejednokrotnie utrudzeni ludzką zazdrością, nieżyczliwością, jak się czyta Wasze świadectwa – aż dusza rośnie. Ja także odmawiam Nowennę, już trzecią. Otrzymałam dzięki Bożej łasce rzeczy, które przewyższyły moje prośby. Modliłam się za mojego niepełnosprawnego brata, który jest chory psychicznie – 2 razy. Matka Boża pomogła mi coś wywalczyć dla niego, co pozwoli mu godniej żyć. Było ciężko o to walczyć, ale Maryja postawiła mi na drodze mojej walki dobrych ludzi oraz liczne… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!