Michalina: Łaski „w zamian”

Witam. Dzis mija rok jak zaczelam odmawiac NP. Moja intencja jeszcze sie nie sprawdzila- uratowanie malzenstwa, relacje sie troche poprawily. Nie wiem czemu ale jestem dobrej mysli moze to jeszcze nie czas nie pora.
Read More

Anna: Nie wyobrażam sobie już dnia bez różańca

Pragnę złożyć świadectwo jak Maryja przez Nowennę Pompejańską przemieniła moje życie. Zawszę uważałam się za katoliczkę, niedzielna Msza Święta, sporadyczna modlitwa, spowiedź od czasu do czasu. Dopiero w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej zdałam sobie sprawę z tego jak mało znam Boga i z każdą kolejną Nowenną pragnęłam coraz bardziej zbliżać...
Read More

Beata: Kluczowe decyzje – bez Niej, nie były by możliwe :)

Poniżej dajemy nasze świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej, jednocześnie chcemy podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski. Mój mąż od kilku lat miał coraz większe problemy w pracy, był mobingowany i to bardzo, ale jak każda głowa rodziny bał się odejść z pracy. Nasze życie toczyło się od poniedziałku do poniedziałku, że...
Read More

Kaja: Za dusze w czyśćcu cierpiące

jak do tej pory odmówiłam już 5 Nowenn Pompejańskich, w tym 2 za dusze w czyśćcu cierpiące. Chciałam się modlić, natomiast kiedy modliłam się w swojej intencji, zawsze przerywałam nowennę w pewnym momencie i nie dawałam rady jej dokończyć. Postanowiłam zatem odmówić ją za dusze w czyśćcu, przynajmniej im mogę pomóc.
Read More

Barbara: Działanie Matki Boskiej i działanie złego ducha w trakcie odmawiania nowenny

Dziękuję Ci Maryjo za to, że przez cały okres nowenny byłaś przy mnie, wspierałaś mnie i pomagałaś mi w modlitwie i w życiu.
Read More

Emilia: Ona docenia naszą ofiarność i daje.. prezenty!

Witajcie. Już kiedyś złożyłam świadectwo, ale czuję, że muszę zacząć od początku.
Różaniec nigdy nie był moją dobrą stroną- męczył mnie i nudził, i wkurzał jednocześnie, nie miałam do niego serca. Owszem czasem po niego sięgnąłam, ale ni mogę powiedzieć,że to była wielka miłość. Moja koleżanka (dawna animatorka oazowa) namówiła mnie jakieś dwa lata temu do odmawiania jednej dziesiątki codziennie za swoje dzieci. To wszystko. To dla mnie i tak spore wyzwanie. Odmawiałam, ale bez entuzjazmu i większej wiary w jakiekolwiek efekty. Nie myślałam nawet o nim specjalnie. Po niecałym roku mój 13 letni syn pewnego dnia postanowił zostać ministrantem! Byłam w szoku. A muszę powiedzieć, że miałam z nim kłopot- jest z natury bardzo materialistyczny i nie był wcale zainteresowany jakąkolwiek duchowością czy religią. Owszem, chodził do kościoła, ale chyba dlatego, że mu kazałam. Do dziś nie mogę się nadziwić jego zaangażowaniu. Wyjaśnię tylko, że zawsze z pewną nutka zazdrości patrzyłam na synów moich znajomych, którzy już jako mali chłopcy chcieli być ministrantami. Mój syn nie miał takich zapędów, pogodziłam się z tym, choć zawsze było to pragnieniem mojego serca. Nigdy też się o to nie modliłam- zostawiłam Bogu drogę, którą mają iść moje dzieci. Ale pragnienie zostało.
I Ona je znała! Wysłuchała modlitwy, której nie śmiałam mówić.
Po jakimś czasie zaczęłam spontanicznie dołączać kolejne dziesiątki i moje zainteresowanie różańcem gwałtownie nabrało tępa. Mediugorie, Nowenna Pompejańska- wciągnęły mnie. Kto by pomyslał.
A teraz odnośnie ostatniej Nowenny Pompejańskiej:
Miałam do wyboru dwie intencje- za moją mamę, która cierpi na ostrą alergię lub za mnie, bo od lat walczę z łupieżem i końca nie widać. Ale pomyslałam,że tyle jeszcze wytrzymam i modliłam się o zdrowie dla mamy. Na razie nic spektakularnego się nie zmianiło w jej stanie zdrowia, ale w moim i owszem. Pod koniec części dziękczynnej spróbowałam po raz ostatni poszukać jakiś sposobów. Mój lekarz stwierdził, że nie da się tego wyleczyć. Znalazłam forum, na którym bardzo chwalili właściwości octu. Trudno, trochę pośmierdzę, ale może warto. Dałam czadu- kilka razy dziennie (po pracy!) przemywałam chore miejsca octem i wodą z octem,a następnie myłam główę Nizoralem. Po kilku dniach moja skóra zrobiła się gładka i miękk jak nigdy przedtem. Po tygodniu nie wierzyłam własnym oczom- nic mnie nie swędzi, nic się nie łuszczy. Ciągle się dotykam w tych miejscach- chyba trochę z przyzwyczajenia a trochę z niedowiarstwa.
Będę nad tym pracować. Maryja podpowiedziała mi sposób i tchnęła we mnie wiarę.
Wynagrodziła mi moją mała ofiarę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Emilia: Ona docenia naszą ofiarność i daje.. prezenty!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzięki Najświętsza Panienko za Twe łaski dla nas!

Agucha
Gość
Agucha

Bardzo podba mi sie w Twoim świadectwie to, pokazujesz, że Pan Bóg to nie czarodziej, który przyjdzie pewnej nocy i magiczną różdżką dotknie głowy i uleczy łupież, ale że działa przez ludzi i natchnienia – i tak natchnął Cię na odszukanie tego sposobu w necie, Ty się go podjęłaś i są efekty 🙂 I to, że madrze modlisz się za dzieci, aby Pan Bóg je prowadził swoimi drogami a nie wg własnych, ludzkich upodobań – super mają mamę 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?