Elżbieta: Wymodlona łaska zdrowia

Błagałam Matkę Bożą odmawiając Nowennę Pompejańską (od 26-12-2017 r.) o szczęśliwą operację guza mózgu u mojego 10-letniego wnuczka Kamila (operacja w dn. 28-12-2016 r. trwała 9 godz. ) i o łaskę zdrowia dla niego. Przeczytaj Elżbieta: Wymodlona łaska zdrowia
Read More

Agnieszka: Cud -nie będzie rozwodu małżeństwo uratowane

Jakże wspaniała jest Nasza Pani Niebieska, kocha nas tak bardzo i nad nami się pochyla ta nowenna to wspaniały dar.
Read More

Agnieszka: Bóg dobrze wie kogo nam zesłać!

Tak naprawdę, gdy znowu się coś nie idzie po naszej myśli, człowiek znowu wraca do Boga. Tak też było ze mną.Nowennę odmawiam od grudnia 2015 roku więc to już okrągła rocznica. Od tego czasu odmówiłam ich tylko trzy (jestem w trakcie czwartej). Wiele też zaczęłam ale ich nie skończyłam.
Read More

Mam 14 lat i to moja pierwsza nowenna

Generalnie w czasie odmawiania nowenny działo się dużo wspaniałych rzeczy, zaczęłam się jeszcze lepiej dogadywać z rodzina, ogólnie moja rodzina jest teraz szczęśliwa.
Read More

Joanna: Świadectwo nauczycielki

Miałam świadomość, że moje kłopoty to „palec Boży”, który uświadomił mi, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Read More

Dziś wspominamy św. Dominika!

8 sierpnia wspominamy św. Dominika – ojca różańca. Jego ostatnie słowa brzmiały: „Miejcie miłość, strzeżcie pokory i nie odstępujcie od ubóstwa”. Jakże aktualne to słowa w dzisiejszych czasach…

Jeśli zaczniesz dzisiaj nowennę pompejańską, to jej ostatni dzień przypadnie na 30 września (część dziękczynna od 4 września). Czyli skończysz Nowennę tuż przed Miesiącem Różańca! Wahasz się? – Zacznij! Na pewno w decyzji pomogę Ci wspaniałe świadectwa różańcowe na naszej stronie!

Papież Benedykt XVI powiedział o św. Dominiku:

Ten wielki święty przypomina nam, że w sercu Kościoła musi zawsze płonąć misyjny zapał, który nieustannie popycha do niesienia pierwszego przepowiadania Ewangelii, a tam gdzie to konieczne, do nowej ewangelizacji: to bowiem Chrystus jest najcenniejszym dobrem, jakie ludzie wszystkich czasów i miejsc mają prawo poznać i miłować! Krzepiący jest widok, jak także w Kościele dnia dzisiejszego jest wielu – duszpasterzy i wiernych świeckich, członków prastarych zakonów i nowych ruchów kościelnych – którzy z radością poświęcają swe życie dla tego najwyższego ideału: głosić i świadczyć Ewangelię!

Przeczytaj całość –  Dziś wspominamy św. Dominika! 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Dziś wspominamy św. Dominika!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nikita
Gość
Nikita
Czy to ma jakieś znaczenie kiedy się zaczyna i kończy Nowennę Pompejańską? Moim zdaniem żadne. Odmówiłam NP w intencji pracy dla kogoś i dzień zakończenia przypadał na 1 maja czyli w święto św. Józefa robotnika. Nie było to przeze mnie zamierzone więc tym bardziej się ucieszyłam. Byłam niemal pewna, że to jakiś taki mały znak, żeby uwierzyć, iż będzie dobrze, że św. Józef również wstawi się u Boga i razem z Maryją wyjedna łaskę pracy dla tego człowieka. Zwłaszcza, że osoba, dla której modliłam się o pracę, od kilku miesięcy (oprócz nowenny) codziennie odmawiała modlitwę do św. Józefa o wybłaganie… Czytaj więcej »
beti
Gość

zwykle nowenny prowadza do jakiegos swieta

Pufik
Gość

ja skończyłam dzisiaj, a więc w dzień kiedy wspominamy św. Dominika – ojca różańca, też uważam, że to dobry znak 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!