Malgorzata: Bądź zawsze z nami Królowo Różańca Świetego.

Choć moje prośby nie zostaly jeszcze wysłuchane, wierze, ze Matka Najświętszą mnie usłyszy i obdarzy moje dzieci zdrowiem.
Read More

Bogusia: Dziękuję Ci Maryjo, że każdego dnia jesteś ze mną

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od siostry około pół roku temu. Wtedy wydawała mi się ona nie potrzebna, nie miałam żadnych intencji w jakich mogłabym się modlić przynajmniej tak mi się wydawało. Jeszcze z kilka razy o tej Nowennie słyszałam ale nie podjęłam modlitwy aż do momentu, w którym zaczęło...
Read More

Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię

Chciałabym napisać, że Nowenna Pompejańska czyni prawdziwe cuda. Ale nie takie jakich my ludzie szukamy w naszych kategoriach postrzegania. Ta modlitwa zmienia nasze życie. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów stajemy się dziećmi Boga. Nie ma większej ochrony, twardszej tarczy.Przeczytaj Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię
Read More

Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy

Witam wszystkich! o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przez przypadek otworzyłam artykuł w którym pewien człowiek opisywał jak dzięki tej nowennie został uleczony z nowotworu. Na początku trochę się przestraszyłam, że do odmówienia są codziennie aż trzy części różańca, zastanawiałam się czy dam radę, ale byłam zdesperowana, koniecznie chciałam...
Read More

Henryka: Choroba nowotworowa córki

W 2010 roku  moja córka (45 lat)  dowiedziała się o chorobie nowotworowej jajnika- nowotwór złośliwy nie powodujący przerzutów. Przeprowadzono operację, po której lekarz poinformował nas, że nie zdołali wszystkiego zrobić, usunąć całego nowotworu ponieważ jest za mocno wrośnięty.
Read More

Dariusz: Moje marzenie się spełniło

Moim marzeniem od dawna było studiowanie na jakiejkolwiek uczelni w Warszawie. Swoje plany wiązałem z informatyką. Od pierwszej klasy technikum uczyłem się sumiennie aby osiągnąć swój cel, ale ciągle gdzieś popełniałem jakieś błędy dlatego też czułem się zbyt słaby.

Gdy pisałem matury próbne w 3 klasie, które nie poszły mi zbyt dobrze (szczególnie z matematyki) zrozumiałem że potrzebuję pomocy. Pomyślałem czemu by jeszcze raz nie odmówić nowenny pomopejańskiej  i gdy przyszły wakacje właśnie pomodliłem się w tej intencji(aby dostać się na jedną z uczelni: Politechnika Warszawska albo na Wojskową Akademię Techniczną na informatykę). Klasa maturalna była dla mnie ciężkim okresem pełnym pracy. Jednak opłaciło się. Matury napisałem lepiej niż się spodziewałem. Niestety na PW nie udało mi się dostać, ale za to dostałem się na WAT.

Moje marzenie się spełniło. Maryja nie zostawiła mnie samego na tym ciężkim placu boju dla technika (Licealistom jest się łatwiej dostać na studia niż uczniom po technikum).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EEhhhMałgorzatakrystyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Darku gratuluję Ci tego, ze jesteś studentem tam gdzie chcialeś, ale też tego, że szukałeś pomocy tej najlepszej, najpewniejszej. Bo przy wlasnej wytężonej pracy, ta właśnie jest najskuteczniejsza. Nie pogub tylko etgo zawierzenia juz w trakcie życia studenckiego. Tego Ci serdecznie życzę

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Gratuluję i życzę Ci aby maseczka była z tobą przez całe studia i całe Twoje życie. Niech Ci Bóg błogosławi. Bądź przykładem dla innych,bo takich młodych ludzi potrzeba w naszym kościele.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Powinno być Mateczka a nie maseczka. Przepraszam, błąd komputera.

Ehhh
Gość
Ehhh

WAT podobno jest elitarną uczelnią dla naprawdę zdolnych, więc gratuluję 🙂

E
Gość
E

I ja słyszałam, że WAT to bardzo nobliwa uczelnia. Tym bardziej gratuluję i niech Maryja ze swym Oblubieńcem Duchem Świętym Cię prowadzi! Przy okazji polecam ciekawą stronę, gdzie można zakupić reprodukcję takiej ikony- tzw. Pneumatofora (Niosąca Ducha); sama kupiłam tam kilka reprodukcji, które dałam poświęcić:
http://www.karmel.szczecin.pl/

Do akademika, nad łóżko- jak znalazł:) !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!