Dorota: Dużo się nauczyłam

Skończyłam trzecią już Nowennę Pompejańską. Spotkałam się z opinią, ze to modlitwa dla ludzi małej wiary, którzy nie ufają, że za pierwszym razem zostali wysłuchani.
Przeczytaj całość

Agnieszka: to najlepsza modlitwa w moim wykonaniu

Szczęść Boże, zacznę może od tego że moja przygoda z różańcem rozpoczela się kilkanaście lat temu. Jako młoda nastoletnia dziewczyna odmawiałam różaniec w podziękowaniu za konkretne laski ktore zostaly spelnione ,ale traktowałam to bardziej jako obowiązek i z perspektywy czasu mogę chyba powiedzieć że nie była to najlepsza modlitwa w moim wykonaniu.
Przeczytaj całość

Dorota: modlitwa o macierzyństwo

Szczęść Boże! Zgodnie z obietnicą złożoną Maryi pragnę podzielić się swoim świadectwem i opowiedzieć o łaskach jakich doświadczyłam odmawiając Nowennę Pompejańską. Moje świadectwo może się wydać nietypowe, ponieważ intencja w której odmówiłam dwie pierwsze nowenny jeszcze się nie spełniła, ale nie tracę wiary ,że zostanę wysłuchana.O nowennie dowiedziałam się od...
Przeczytaj całość

Anna: trzy nowenny

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz trzeci. Natknęłam się na nią przypadkowo na forum któregoś  z portali plotkarskich. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji znalezienia osoby z którą mogłabym spędzić resztę życia. Minęło cztery miesiące od zakończenia nowenny, w moim życiu pojawił  się mężczyzna i wszystko jest na dobrej drodze. Drugą...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dziękuję Mamo

Matka Boża kieruje życiem mojej rodziny,strzeże i opiekuje się moimi synami,zesłała łaski przebaczenia,ufności,nadzieii w trudnych chwilach.
Przeczytaj całość

Dariusz: Moje marzenie się spełniło

Moim marzeniem od dawna było studiowanie na jakiejkolwiek uczelni w Warszawie. Swoje plany wiązałem z informatyką. Od pierwszej klasy technikum uczyłem się sumiennie aby osiągnąć swój cel, ale ciągle gdzieś popełniałem jakieś błędy dlatego też czułem się zbyt słaby.

Gdy pisałem matury próbne w 3 klasie, które nie poszły mi zbyt dobrze (szczególnie z matematyki) zrozumiałem że potrzebuję pomocy. Pomyślałem czemu by jeszcze raz nie odmówić nowenny pomopejańskiej  i gdy przyszły wakacje właśnie pomodliłem się w tej intencji(aby dostać się na jedną z uczelni: Politechnika Warszawska albo na Wojskową Akademię Techniczną na informatykę). Klasa maturalna była dla mnie ciężkim okresem pełnym pracy. Jednak opłaciło się. Matury napisałem lepiej niż się spodziewałem. Niestety na PW nie udało mi się dostać, ale za to dostałem się na WAT.

Moje marzenie się spełniło. Maryja nie zostawiła mnie samego na tym ciężkim placu boju dla technika (Licealistom jest się łatwiej dostać na studia niż uczniom po technikum).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Dariusz: Moje marzenie się spełniło"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Darku gratuluję Ci tego, ze jesteś studentem tam gdzie chcialeś, ale też tego, że szukałeś pomocy tej najlepszej, najpewniejszej. Bo przy wlasnej wytężonej pracy, ta właśnie jest najskuteczniejsza. Nie pogub tylko etgo zawierzenia juz w trakcie życia studenckiego. Tego Ci serdecznie życzę

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Gratuluję i życzę Ci aby maseczka była z tobą przez całe studia i całe Twoje życie. Niech Ci Bóg błogosławi. Bądź przykładem dla innych,bo takich młodych ludzi potrzeba w naszym kościele.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Powinno być Mateczka a nie maseczka. Przepraszam, błąd komputera.

Ehhh
Gość

WAT podobno jest elitarną uczelnią dla naprawdę zdolnych, więc gratuluję 🙂

E
Gość

I ja słyszałam, że WAT to bardzo nobliwa uczelnia. Tym bardziej gratuluję i niech Maryja ze swym Oblubieńcem Duchem Świętym Cię prowadzi! Przy okazji polecam ciekawą stronę, gdzie można zakupić reprodukcję takiej ikony- tzw. Pneumatofora (Niosąca Ducha); sama kupiłam tam kilka reprodukcji, które dałam poświęcić:
http://www.karmel.szczecin.pl/

Do akademika, nad łóżko- jak znalazł:) !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!