Arleta: Moja wiara jest mocniejsza

Od czasu pierwszej Nowenny czuje bliskość i opiekę Matki Bożej, stałam się spokojniejsza i mam wiarę, ze oddając się Jej, wszystko jakoś się poukłada.
Przeczytaj całość

Ewa: To początek czegoś pięknego!

Witajcie, chciałam się z Wami podzielić moim kolejnym świadectwem. Prawie dwa lata temu modliłam się kilkoma Nowennami za pewnego chłopaka z którym chwilę spotykałam się a później wszystko rozpadło się, ponieważ On wrócił do swojej byłej dziewczyny.
Przeczytaj całość

Adela: Matka Boża wysłuchała moich modlitw

Szczęść Boże Bracia i Siostry! W zeszłym roku byłam bardzo niezadowolona ze swojej pracy. Mimo ogromnego zmęczenia, przygnębienia oraz późnych powrotów do domu wiosną zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrej pracy. Moja modlitwa daleko odbiegała od wyobrażenia idealnej modlitwy. Zawsze natomiast zdążałam odmawiać ją do godziny 24:00. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Anna: Pokonane trudności w szkole

Witam serdecznie. Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 16 lutego 2014, po 10 dniach przerwałam, bo zasnęłam. Jednak zaraz następnego dnia zaczęłam od nowa z tą samą intencją, która dotyczyła mojego syna, który był w ostatniej klasie gimnazjum i jakoś tak się złożyło, że w tej trzeciej klasie przestał się uczyć. On widział, że coś jest nie tak, bardzo chciał żeby to się zmieniło, ale jakoś nie mógł przełamać tego impasu, ciągle brakowało mu czasu, czuł się bardzo zmęczony i nic mu do głowy nie wchodziło, pomimo, że wcześniej uczył się bardzo dobrze, teraz z dwóch przedmiotów groziły mu jedynki, ponad to notorycznie sie spóżniał, ogłoszono go rekordzistą w spóżnianiu. Ja nie miałam już sił od ciągłego napominania, proszenia, objeżdziliśmy różnych lekarzy i psychologów. Bałam się bardzo o jego przyszłość, bo wiedziałam, że jest on bardzo zdolny i utalentowany, a przy obecnym systemie edukacji, jeśli zawali gimnazjum, to ma zamkniętą drogę do dobrych szkół.
W tym czasie wpadł mi w ręce numer czasopisma „Miłujcie się”, w którym był cały artykuł o MODLITWIE NIE DO ODPARCIA – opisujący właśnie Nowennę Pompejańską. wtedy natychmiast podjęłam decyzję, że mojego syna powinnam oddać pod opiekę Matki Najświetszej i zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską „O pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych, potrzebne łaski i dobry wybór kierunku dalszej nauki, oraz o pokój dla mojego syna”. Pierwszą łaską jaką otrzymałam był pokój dla mnie – przestałam się martwić i bać o jego przyszłość. Odmawiałam cierpliwie pomimo, że nie miałam wprawy, nie było łatwo, jak tylko zaczynałam odmawiać, zaczęła opanowywać mnie senność, ale cieszyłam się, że mogę oddać swój problem Naszej Matce i spokojnie się skupić na rozważaniu kolejnych tajemnic. Skończyłam odmawiać 20 kwietnia – w pierwszy Dzień Wielkanocy.
Dziś mogę już złożyć swoje świadectwo.
Tak jak Maryja obiecała – wysłuchała moich próśb. Mój syn zdał egzaminy gimnazjalne nadspodziewanie dobrze, na świadectwie końcowym otzymał rekordową w swojej klasie ilość ocen celujących – 6 sztuk!!!, oraz – pomimo wcześniejszego kompletnego braku rozeznania do jakiej szkoły powinien pójść – teraz z taką dość dużą pewnością wybrał szkołę średnią, po za tym widzimy u niego ogólne ożywienie i pewność w podejmowaniu decyzji.
Nie ulega żadnej wątpliwości, że to wszystko stałao sie za sprawą Matki Najświetszej, która okryła nas swoim płaszczem opieki. Mój syn przyszedł do mnie po zakończeniu roku szkolnego i powiedział do mnie, że nie ma pojęcia jak to się stało, że pomimo takich trudności jakie przechodził w tym roku i już w drugiej połowie 2 klasy, otrzymał średnia wyższą niż w klasie pierwszej. Wtedy mu powiedziałam za Czyją sprawą to sie stało, bo wcześniej nie mówiłam mu o swojej intencji. Chwała Panu Bogu Wszechmogącemu i Dzieki Naszej Matce, że się za nami marnymi wstawia.
Razem z mężem odmówiliśmy też kolejną Nowennę Pompejańską w innej intencji, ale jeszcze nie widać spełnienia, jednak wierzymy, że wszystko jest na dobrej drodze, bo Nasza Matka zawsze dotrzymuje swoich obietnic, skoro jesteśmy pod jej płaszczem to Nasz Pan wysłucha również kolejnych naszych próśb.
Pozdrawiam wszystkich czytających, życze Bożego Błogosławieństwa i aby Nasz Pan przymnażał Wiary Nadziei i Miłości.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!