Beata: Różaniec to „lina”, która wyciąga człowieka

Składam świadectwo wyciagnięcia syna z ogromu problemów za pomocą różańca. Syn poprzez brak swojego zaangażowania,grę komputerową, brak wiary, że ma w szkole zagrożenie-Przeczytaj Beata: Różaniec to „lina”, która wyciąga człowieka
Read More

Ewelina: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia

Witam serdecznie wszystkich czytelników. Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwsza intencja co prawda jeszcze nie została wysłuchana, ale wierzę, że Pan Bóg da mi tę łaskę, wtedy, kiedy będę jej najbardziej potrzebować. W końcu dla naszego Ojca czas nie istnieje. Przeczytaj Ewelina: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia
Read More

Ona: Naprawdę odczułam istnienie i złość złego ducha na własnej skórze

Odmówiłam Nowennę Pompejańską za małżeństwo bliskiej mi osoby. Małżeństwo , które popadło w wielkie grzechy, które na moich oczach niszczone jest przez szatana. Wszedł w tą rodzinę i niszczy ją w sposób bezwzględny.Moja Nowenna momentami była bardzo ciężka, chyba przeszkadzała szatanowi, bo również na mnie próbował się zemścić - nagłe problemy w pracy, sytuacja w którą zostałam wciągnięta i niesłusznie oskarżona, smutek, płacz i momentami chwile zwątpienia czy odmawiać dalej, po prostu bałam się co jeszcze może się wydarzyć.
Read More

Iwona: Wyzwolenie z kajdan alkoholizmu

O Nowennie pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam od mojej bliskiej koleżanki. Jesteśmy bezdzietnym małżeństwem, które pragnie dziecka
Read More

Monika: uzdrowienie z choroby

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę podziękować Matce Bożej i Jezusowi za otrzymane łaski.
Read More

Ania: Serdecznie dziękuję Matce Bożej za łaskę zdrowia!

Szczęść Boże!
Chciałabym złożyć swoje świadectwo. Około 10 lat temu dowiedziałam się o swoim problemie z kręgosłupem. Przez jakiś czas leczyłam się i wydawało się, że wada zniknęła. Niestety, w zeszłym roku dowiedziałam się, że wszystko wróciło, a nawet jest gorzej. Od masażysty, który zajmuje się wyprowadzaniem takich wad i nie zachęca do operacji, jeśli nie są konieczne dowiedziałam się, że w moim przypadku jest źle i operacji nie uniknę, a jeśli się jej nie poddam, za kilka lat ból będzie nie do zniesienia. Wizja operacji kręgosłupa była dla mnie przerażająca, dlatego postanowiłam odmówić Nowennę. Po skończeniu udałam się na wizytę do ortopedy zajmującego się takimi problemami. Okazało się, że operacja wcale nie jest konieczna i mogę normalnie funkcjonować, a na kolejną wizytę mogę przyjść za kilka lat.
Serdecznie dziękuję Matce Bożej za łaskę zdrowia!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
stachuMagaJabłuszkoŁucja Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maga
Gość
Maga

Chwała Matce Bożej że Cię wysłuchała.Mnie niestety nie zechciała wysłuchać. Mimo operacji kręgosłupa nadal cierpię,każdy krok to ból, mam dwoje dzieci ktorymi chciałabym się opiekować a nie mogę. Odmówienie Nowenny Pompejańskiej niestety nie przekonało Matki Bożej by mi pomóc.Jeszcze raz gratuluję że pani sie udało.

Łucja
Gość
Łucja

A co ja mam powiedziec?????Od urodzenia jestem kaleką!!!!!!Ile modlitw,nowenn,postów,itp.Moja MAma i Babcia o zdrowie dla mnie odprawiły,to tylko BÓG OJCIEC wie!!!!!!ZDROWIE NIE PRZYSZŁO!!!!!!Widac taki ,a nie inny los mi BÓG wyznaczył.,,Bądż WOLA TWOJA!!!!!!!”

Jabłuszko
Gość
Jabłuszko

Łucja popatrz- gdyby nie Twoja choroba, Twój ból i cierpienie, to Twoja mama i babcia może nie byłyby tak blisko Pana Boga, powierzając mu tak często problemy i troski? Czasem to co nas dobija jest łaską dla ludzi obok.Życzę Ci spokoju serca i ulgi w bólu.
Maga- jeżeli Ty sama nie możesz zaopiekować się dziećmi- proś Maryję, żeby zaopiekowała się nimi.
Ojciec Karola Wojtyły, gdy był małym chłopcem i półsierotą powierzył go Matce Bożej- zobacz jak daleko Mateczka go doprowadziła…

Maga
Gość
Maga

Matka Boska nie opiekuje sie dziećmi.Karol Wojtyła zostal papierzem bo był cudownym mądrym i dobrym człowiekiem.gdyby Matka Boska opiekowała się dziećmi to nie umierałyby z głodu w Afryce czy Korei Północnej, nie były by dręczone w domach dziecka itd. Taka jest Jabłuszko prawda.Miłości I miłosierdzie mozemy dać sobie nawzajem. Z nieba go nie dostaniemy.

stachu
Gość
stachu

gwiazdki z nieba tez nie dostaniemy , gdybysmy ją dostali KROLESTWO niebieskie moglo by byc na ziemi