Kasia: Upragnione dziecko

Nowenna Pompejańska czyni cuda. Wierzę w to z całego serca. Otóż w 2010 roku urodziłam synka. Cała ciąża bez komplikacji, dziecko zdrowe. Niestety później przeżyłam 3 poronienia: pierwsze w 2011 roku w 10tc, drugie w 2013 w 9tc i trzecie 26.08.2014 roku w 20 tc. Załamałam się. Przeczytaj Kasia: Upragnione...
Przeczytaj całość

Mama Janina z córkami: Świadectwo wyproszenia sakramentu małżeństwa i otrzymania łaski macierzyństwa

Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji córki Marii i jej chłopaka z prośbą o zawarcie przez nich związku małżeńskiego. Rozpoczęłam odmawiać nowennę 15 sierpnia 2015 roku, a oświadczyny nastąpiły 26 sierpnia 2015 (w dzień patronki córki - Matki Boskiej Częstochowskiej). Ślub odbył się 7 maja 2016 roku w dniu Matki Bożej Łaskawej.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Łaski z nieba

Odkąd zaczęłam się modlić na różańcu mogę powiedzieć, że zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na życie i na drugiego człowieka, którego często w dobie naszych czasów często nie zauważamy.
Przeczytaj całość

Teryza: Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej.

Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej. W dniu 20 kwietnia złożyłam intencję na Mszę św. w Pompejach, która miała odprawić się 25 kwietnia o godz. 7 rano.
Przeczytaj całość

Agata: modlitwa o dobrego męża

O nowennie dowiedziałam się ponad 2 lata temu od koleżanki z pracy. Znalazłam się na życiowym zakręcie, straciłam pracę oraz rozstałam się z chłopakiem.
Przeczytaj całość

AGNIESZKA: UWIERZYŁAM W MOC MARYI

O NOWENNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD KOLEŻANKI ROK TEMU. NASTĄPIŁ U MNIE KRYZYS SPOWODOWANY ODEJŚCIEM SYNA Z DOMU STAŁ SIĘ BEZDOMNYM MŁODYM CZŁOWIEKIEM Z WYROKAMI NIE WIDZIAŁAM GO JUŻ 5 MIESIĘCY A TRZY JAK NIE ROZMAWIAŁAM Z NIM I STAŁO SIĘ W PIERWSZY DZIEŃ MOJEJ MODLITWY I MĄŻ ZOBACZYŁ GO W PARKU A SYN ZADZWONIŁ DO MNIE PO NIE DŁUGIM CZASIE JUŻ PIERWSZEGO DNIA UWIERZYŁAM W MOC MARYJI NIEDŁUGO KOŃCZĘ NOWENNĘ I ZACZYNAM OD NOWA

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "AGNIESZKA: UWIERZYŁAM W MOC MARYI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danka
Gość

Agnieszko,
Nie ustawaj w molitwie. Modl się, uwierz mi, że jak się modlisz, to Maryja Cię słucha, przekonałam się sama. Twoj syn pobłądził, Bóg go doświadczy, ale zawróci ze złej drogi, tylko nie trać wiary. Jestem z Tobą i nie zapomnij, że Bóg Cię kocha i Matka Jezusa jest przy tobie. Niech Cię Bóg błogosławi.

Agucha
Gość
Agucha

Agnieszko przypomnij sobie historię syna marnotrawnego – módl sie i czekaj bo to do Twego syna będzie należał ten pierwszy krok. Bóg czuwa, ale działa wtedy gdy ta łaska nie bedzie zmarnowana więc spokoju odwagi i wiary! I koniecznie napisz potem świadectwo!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!