8 Stron dla Królowej Różańca – III edycja!

Drodzy Czytelnicy,

już dwa razy uruchamialiśmy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Teraz nadszedł czas na III edycję.

numer 1 1 copyTym, którzy nie pamiętają lub nie wiedzą, o co chodzi w naszej akcji, przypomnę: „Królowa Różańca Świętego” to czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej w niekomercyjnej cenie. Celem naszej Fundacji nie jest zarobek, ale propagowanie różańca. Niestety, w skalkulowanym nakładzie i cenie gazeta ma 32 strony. Nie da się zmieścić tak wielu świadectw, jak byśmy chcieli. Dlatego raz na kwartał organizujemy zbiórkę na dodatkowe 8 stron, na których są wyłącznie świadectwa nowenny pompejańskiej.

Cel do zdobycia

Gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko 25 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie. Zobaczmy, jaką stanowimy siłę ewangelizacyjną!

Potrzebna kwota to ok. 1250 zł. Jeśli ją zbierzemy, wiele stron wspaniałych świadectw Królowej Różańca trafi do tych, którzy nie mają szansy znaleźć ich nigdzie innej, bo np. nie mają internetu. A cóż jest lepsza formą różańcowej ewangelizacji, jak właśnie świadectwa?

Udało się już dwa razy, dlaczego nie miałoby udać się teraz? To Czytelnicy strony www.pompejanska.rosemaria.pl dokonują tego małego cudu. Ich imiona i inicjały są publikowane w „Królowej Różańca Świętego” wraz z prośbą o modlitwę w ich intencjach.

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego.

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu. Ewentualny dochód z gazety przeznaczany jest na propagowanie różańca.

Dołącz do nas!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]4[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

Twoje imię i nazwisko:
Wpłata (w zł):

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

8 myśli na temat „8 Stron dla Królowej Różańca – III edycja!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!