Gosia: Operacja się powiodła

Dzis chce napisac kolejne swiadectwo,moj chlopak mial operacje 14.11 wiec jeszcze zanim mial zaczelam odmawiac nowenne w pazdzierniku by jego operacja sie powiodla i byla bez powiklan. Tak wiec to byla operacja odwrocenia stomy i sie udala- i po 2 dniach wyszedl ze szpitala i troche mial jeszcze wzdecie przez 2 dni a doslownie jak minal ostatni dzien nowenny 54 to na nastepny dzien wzdecie minelo i powiedzial ze sie czuje juz normalnie jak przed choroba.
Przeczytaj całość

Paweł: Nie żałuję ani jednej zdrowaśki!

Mówiłem codziennie pacierz (od ok gimnazjum) i tak się moje życie toczyło. Wtedy nie wiedziałem tego co wiem teraz na temat mojej wiary.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Zaczynam odchodzić od „ja”

A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął a odnalazł się. (Łk 15,1-3.11-32) To słowa o mnie. Dzięki Nowennie Pompejańskiej zaczynam je rozumieć. Ja, która nie modliła się, bo nie umiała. Ja, która racjonalnie podchodziła do życia. Ja... ja... ja...
Przeczytaj całość

Bernadeta: czasami wydawało mi się, że widzę ,,samego szatana „

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Na początku chciałam napisać kilka słów o sobie:Mam 38 lat i dwoje dzieci. Jestem osobą wierzącą i praktykującą.
Przeczytaj całość

Zofia: do tej pory rzadko modliłam się na różańcu

Pragnę zaświadczyć o mocy Nowenny i zarazem łasce, która się dokonała w moim przypadku. Przebywając na chorobowym po szpitalu z powodu operacji, w moim miejscu pracy działo się dużo zła skierowanego na moją osobę i pracę przeze mnie wykonywaną. Do tego stopnia atakowano mnie i z taką zmasowaną siłą, a...
Przeczytaj całość

8 Stron dla Królowej Różańca – III edycja!

Drodzy Czytelnicy,

już dwa razy uruchamialiśmy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Teraz nadszedł czas na III edycję.

numer 1 1 copyTym, którzy nie pamiętają lub nie wiedzą, o co chodzi w naszej akcji, przypomnę: „Królowa Różańca Świętego” to czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej w niekomercyjnej cenie. Celem naszej Fundacji nie jest zarobek, ale propagowanie różańca. Niestety, w skalkulowanym nakładzie i cenie gazeta ma 32 strony. Nie da się zmieścić tak wielu świadectw, jak byśmy chcieli. Dlatego raz na kwartał organizujemy zbiórkę na dodatkowe 8 stron, na których są wyłącznie świadectwa nowenny pompejańskiej.

Cel do zdobycia

Gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko 25 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie. Zobaczmy, jaką stanowimy siłę ewangelizacyjną!

Potrzebna kwota to ok. 1250 zł. Jeśli ją zbierzemy, wiele stron wspaniałych świadectw Królowej Różańca trafi do tych, którzy nie mają szansy znaleźć ich nigdzie innej, bo np. nie mają internetu. A cóż jest lepsza formą różańcowej ewangelizacji, jak właśnie świadectwa?

Udało się już dwa razy, dlaczego nie miałoby udać się teraz? To Czytelnicy strony www.pompejanska.rosemaria.pl dokonują tego małego cudu. Ich imiona i inicjały są publikowane w „Królowej Różańca Świętego” wraz z prośbą o modlitwę w ich intencjach.

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego.

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu. Ewentualny dochód z gazety przeznaczany jest na propagowanie różańca.

Dołącz do nas!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]4[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

Twoje imię i nazwisko:
Wpłata (w zł):

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "8 Stron dla Królowej Różańca – III edycja!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda2
Gość
magda2

Już posłałam ,, parę” groszy 🙂

Wanda
Gość

przelew poszedł, polecam się modlitwie. KRŚ pomóż mi w tej trudnej sytuacji finansowej.

Asia
Gość

może mnie się uda to coś prześlę, co tak drogo ?

Inka
Gość

Właśnie zrobiłam przelew,niech Matka Boża Pompejańska błogosławi całej redakcji:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!