Marta: Czy mamy być razem?

Co prawda nie rozwiązała się jeszcze sprawa mojego związku, a prosiłam Maryję o to, aby wypełniła się Jej wola, tzn. jeśli mamy być razem, to prosiłam, abyśmy potrafili stworzyć szczęśliwą rodzinę, a jeśli nie taka jest wola Pani, to abyśmy potrafili żyć osobno bez bólu.
Read More

Wiola: Otrzymałam najwspanialszy dar-upragnione dziecko

Już wiedziałam, KTO "maczał w tym palce" :) Ta Najwspanialsza i Najświętsza, nasza kochana Matka. Została Nowenna, Nowenna, którą odmawiałam z jeszcze większa radością i nadzieją na zdrowie mojego Okruszka. W trakcie ciąży okazało się, że zaraziłam się gdzieś toksoplazmozą, dodatkowo Mały miał pępowinę dwu-naczyniową, co mogło skutkować różnymi wadami i powikłaniami. To wystawiło moją wiarę na próbę, jednak nie poddałam się, jeszcze goręcej prosiłam Najświętszą o Łaskę dla Małego. Po porodzie okazało się, że synek ma nieokreśloną infekcję- tydzień dłużej na oddziale.
Read More

Józefa: łaski w rodzinie

Jestem w trakcie 5 NP i łaski jakie otrzymały moje dzieci są niesamowite-- zmienia sie ich życie dlatego ze one się zmieniły - nie pomogły terapie u psychologa ale MATKA BOŻA .Ja sama i moje córki/nie wiedzące o modlitwie/były zaskoczone zmianami w swoich zachowaniach do ludzi i do sytuacji--nabrały siły...
Read More

Jerzy: Moc modlitwy

Po odmówieniu pierwszej Nowenny (moje błagania o uzdrowienie zostały wysłuchane) nie wyobrażałem sobie, żeby nie kontynuować modlitwy do Matki Przenajświętszej. Niektóre intencje zostały już wysłuchane, na niektóre jeszcze czekam.
Read More

Magdalena: Całkowicie ufam tylko Maryi

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chcialam napisac, ze dzieku Nowennie Pompejanskiej dokonala sie moja przemiana wewnetrzna. Otrzymalam ogrom lask, ktorych nawet nie jestem swiadoma. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejanska juz 6 w intencji zdrowia i potrzebnych lask dla mojej ziemskiej Mamy.
Read More

8 Stron dla Królowej Różańca – III edycja!

Drodzy Czytelnicy,

już dwa razy uruchamialiśmy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Teraz nadszedł czas na III edycję.

numer 1 1 copyTym, którzy nie pamiętają lub nie wiedzą, o co chodzi w naszej akcji, przypomnę: „Królowa Różańca Świętego” to czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej w niekomercyjnej cenie. Celem naszej Fundacji nie jest zarobek, ale propagowanie różańca. Niestety, w skalkulowanym nakładzie i cenie gazeta ma 32 strony. Nie da się zmieścić tak wielu świadectw, jak byśmy chcieli. Dlatego raz na kwartał organizujemy zbiórkę na dodatkowe 8 stron, na których są wyłącznie świadectwa nowenny pompejańskiej.

Cel do zdobycia

Gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko 25 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie. Zobaczmy, jaką stanowimy siłę ewangelizacyjną!

Potrzebna kwota to ok. 1250 zł. Jeśli ją zbierzemy, wiele stron wspaniałych świadectw Królowej Różańca trafi do tych, którzy nie mają szansy znaleźć ich nigdzie innej, bo np. nie mają internetu. A cóż jest lepsza formą różańcowej ewangelizacji, jak właśnie świadectwa?

Udało się już dwa razy, dlaczego nie miałoby udać się teraz? To Czytelnicy strony www.pompejanska.rosemaria.pl dokonują tego małego cudu. Ich imiona i inicjały są publikowane w „Królowej Różańca Świętego” wraz z prośbą o modlitwę w ich intencjach.

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego.

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu. Ewentualny dochód z gazety przeznaczany jest na propagowanie różańca.

Dołącz do nas!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]4[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

Twoje imię i nazwisko:
Wpłata (w zł):

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "8 Stron dla Królowej Różańca – III edycja!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda2
Gość
magda2

Już posłałam ,, parę” groszy 🙂

Wanda
Gość

przelew poszedł, polecam się modlitwie. KRŚ pomóż mi w tej trudnej sytuacji finansowej.

Asia
Gość

może mnie się uda to coś prześlę, co tak drogo ?

Inka
Gość

Właśnie zrobiłam przelew,niech Matka Boża Pompejańska błogosławi całej redakcji:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!