Luiza: Praca dla mojego syna

Dzień dobry, niedawno zakończyłam moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Kilka miesięcy wcześniej zainteresowało mnie polecanie tej nowenny przez ks. Piotra Glasa.
Przeczytaj całość

Lucyna: trudności finansowe

Zaczęłam się modlić nowenną pompejańską aby jednak dzieci otrzymały podwyżkę alimentów , aby sąd uwzględnił moje uzasadnienie w złożonym pozwie ... i nieustannie się modliłam nie raz już z płaczem, zmęczona ale zawierzyłam tę sprawę M.B.
Przeczytaj całość

Anna: Łaska uzdrowienia ran z dzieciństwa

Pamiętam, jak jeszcze w młodości, zawsze twierdziłam, że zdrady małżeńskiej nie da się wybaczyć.
Przeczytaj całość

Justyna: Jestem kowalem swojego zycia

Będzie to moje najkrótsze świadectwo. Właśnie zakończyłam swoją V Nowennę Pompejańską. Wszystkie intencje Nowenny Pompejańśkiej się spełniły + wiele innych potrzebnych łask. Spotkało mnie nieszczęście, które po ok 2 latach „odczytałam’ jako łaskę, ponieważ Bóg dał mi możliwość poszerzenia wiedzy na temat mojej wiary i w ogóle poznać Boga jeszcze...
Przeczytaj całość

Jolka: Praca

Witam!!!Pragnę podzielić się krótkim świadectwem moich "zmagań" z Nowenną Pompejańską. Pierwszą przeszkodą było to czy dam radę odmawiać codziennie trzy różance i było dość trudno bo często zasypiałam i wydawało mi się, że nie wypełniam w pełni zobowiązania jakiego się podjęłam i pewnie tak było ale myślę, że Matka Boża...
Przeczytaj całość

Urszula: To siła różańca!

Zadzwonił telefon. Odebrałam i usłyszałam, że wynik moich badań jest zły, i że muszę zgłosić się do gabinetu lekarskiego. Pojechałam natychmiast. Podczas wizyty dowiedziałam się, że wynik badań musi jeszcze zostać dodatkowo potwierdzony analizą pobranych wycinków.

Tonęłam we łzach. Nie wiem, jak dotarłam do auta i dojechałam do domu. „No to już po życiu” – myślałam. Zadzwoniłam do pani doktor pracującej na oddziale onkologii, aby z nią porozmawiać. „No cóż, trzeba pobrać wycinki i zobaczymy. Proszę się jednak przygotować na podjęcie decyzji o usunięciu narządów rodnych. Nawet jeśli analiza wycinków nie potwierdzi obecności komórek rakowych, to w pani przypadku wynik cytologii jest tak zły, że trzeba będzie podjąć leczenie operacyjne” – powiedziała.

Podjęłam szybką decyzję: różaniec pompejański od zaraz! „Matko Boża, wiem, że nie jestem godna Twojej łaski, ale Ty kochasz mnie i proszę Cię, dopomóż mi, jeżeli taka będzie Two­ja wola” – modliłam się.

Kochani! Skończyłam część błagalną nowenny. I wtedy zadzwoniła pani doktor z wiadomością, że wyniki moich badań są dobre, że nie stwierdzono obecności komórek nowo­tworo­wych! Operacja jednak miała się odbyć. Podczas wizyty lekarskiej zapytałam o jej termin. Jakież było moje zdziwienie, gdy lekarz stwierdził, że moje wyniki badań są tak pomyślne, że operacja nie jest potrzebna!

Ktoś może powie, że pomylono wyniki badań. Nie, kochani! To siła różańca! Tak powiedziałam do mojej siostry, która mnie pocieszała. „Ula, Matka Boża dopomoże” – mówiła. Odpowiedziałam, że musiałby się zdarzyć cud, a ja na niego nie zasługuję. Matka Boża pokazała mi, że jednak zasłużyłam na Jej łaskę.

Teraz jestem w 14 dniu części dziękczynnej. I już będzie tak zawsze, kochana Matko Boża! Różaniec dostałam z Fatimy od mojej koleżanki, która tam pielgrzymowała. Myślę, że wkrótce sama dostąpię łaski pielgrzymowania do sanktuarium w Pompejach.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Urszula: To siła różańca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Pięknie, Chwała Panu. Życzę zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i dużo radości.

Iwona
Użytkownik

Bardzo krzepiące świadectwo,sama jestem w podobnej sytuacji,ale zawierzyłam Maryi i ufam,że gdy Ona wstawi się za mną u Syna,On Jej na pewno nie odmówi.Szczęść Boże!

Janek
Gość

Takie świadectwa podtrzymują człowieka. Bóg jest wspaniały. Matka Boża to Kochana Mama. Jak ten Bóg kocha ludzi…

Baranek
Gość
Baranek

Coś fantastycznego! Maryja i Bóg są wielcy!

Amelia
Gość
Amelia

Niesamowite świadectwo. Dziękuję, bardzo podnosi na duchu. 🙂

JOANNA
Gość
JOANNA
Miej Matko za przyczyną wszelkich modlitw, a szczególnie różańcowej, w opiece wszystkie niedowiarki, nawet te chodzące do kościoła i doceniające wielkość i moc Eucharystii, ale ubogie w duchu pod względem niewiary w moc modlitwy. Oby Ci co się modlą westchnęli do Boga za pośrednictwem Maryi o opiekę i dar przejrzenia na oczy tych co się nie modlą. Oby za wstawiennictwem osób modlących się – Ci niemodlący przestali wreszcie marnować czas – niemodląc się, nie ze względu na brak czasu, ale niedocenianie, jak wielkie cuda są nam dane za przyczyną Najświętszej Panienki. Pan Bóg nie jest kimś, kto nas „kopie w… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!