Ula: Rzucenie palenia

Pragnę złożyć swoje świadectwo. 13.03.2014 skończyłam nowennę. Nie było łatwo, ale wytrwałam. Przez 40 lat paliłam papierosy, po 2-3 paczki dziennie. Pierwszego dnia po zakończeniu nowenny byłam na tyle silna, że nie czułam głodu nikotynowego i nie zapaliłam.

Wiem, że to dopiero 4 dzień, ale przez 40 lat nie przeżyłam ani jednego dnia bez papierosa! Teraz nie ciągnie mnie do nich. Gdy tylko jakieś myśli na ten temat nasuwają mi się, biorę różaniec do ręki i go odmawiam.

Wielką łaskę uczyniła mi Matka Najświętsza, bo moje zdrowie było już bardzo zagrożone. Dziękuję moja Matko i Królowo!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

3 myśli na temat „Ula: Rzucenie palenia

  1. Jeśli chodzi o zdrowie ja modlę sie NP od dwoch lat za nawrocenie ludzi a zycie oddałam w ręce Boga i naszej Matki i stał sie najprawdziwszy cod ,moj maź cierpiał na wirusa typu c czyli wzw .Jest to przewlekła choroba ktora jest nieleczona doprowadza do śmierci .6 lat temu podano mężowi chemię ktora doprowadziła do uśpienia wirusa i ludzie musza sie raz na rok kontrolować ,moj maź poszedł na kontrole niestety po kilku latach bo potrzebował od lekarza zaświadczenie ze cierpi na ta chorobę . Po pobraniu krwi lekarka powiedzila ze pracuje 30 lat i pierwszy raz widzi coś podobnego ,powiedziała :z wyników wynika ze nie ma pan wirusa ,mogę w karcie wpisać ze był pan leczony ale nie mogę wpisać ze ma pan wirusa i prosiła aby maź dał sobie pobrać krew ponownie i wysłać ja do Gdańska .Mowila dla mnie jest pan zdrowym człowiekiem ,kocham Boga Jego Matkę i Was

  2. Też odmawiam NP dziś 50 dzień a intencja abym rzucił palenie papierosów. Twoje świadectwo dodało mi wiary i siły. Tak trzymaj i chwała Panu i Maryi. Alleluja!

  3. Ja modle sie w zupelnie innej intencji w tej chwili 8 dzien Nowenny Dziekczynnej, od wczoraj nie zao-palilam papierosa i nawet mnie bardzo nie ciagnie, wczesniej palilam paczke dziennie. Dziekuje Ci Maryjo.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!