Mariola: Wysłuchana prośba

Najświętsza Matka Boża sprawia cuda doświadczyłam tego parę razy w moim życiu... bardzo Ją kocham i całkowicie się Jej zawierzam i wiem, że Różaniec Święty to najmocniejsza modlitwa i bat na szatana
Read More

Monika: Bezsenność

Właśnie skończyłam odmawiać moją pierwszą nowennę pompejańską. Od sześciu lat cierpiałam na straszną bezsenność, była to sprawa dla mnie beznadziejna. Wiedziałam ,że pomóc mi może jedynie modlitwa. 1 września zaczęłam odmawiać, po dwóch tygodniach zaczęłam normalnie przesypiać całą noc. Przeczytaj Monika: Bezsenność
Read More

Maria: Syn otrzymał pomoc

Jestem w trakcie odmawiania 5-tej nowenny pompejańskiej. Na nowennę trafiłam w internecie, wówczas mój syn miał problemy za granicą i zaczęłam odmawiać nowennę. Prosiłam Mateńkę o pomoc w rozwiązaniu sprawy.
Read More

Beata: Nowenna Pompejańska -płaszcz który otula mnie bezpiecznie ;)

Moje życie od czerwca 2013 roku stało się koszmarem!!!! Mój 19 -letnio syn, który zawsze był wspaniałym dzieckiem, wpadł w nieodpowiednie towarzystwo i zaczął pić!!!! O tym, że jest alkoholikiem zorientowaliśmy się z mężem po 4 latach jego picia. Tak, wiem,że to jest straszne ale tak było. Nasz syn okłamywał...
Read More

Kasia: Prawdziwa miłość

Mam na imię Kasia i jestem dwudziesto trzy letnią dziewczyną poszukującą Pana! Od sześciu lat jestem w związku z moim obecnym już narzeczonym Kamilem. Moje świadectwo zacznę od tego, że od 12-stu lat choruję na cukrzycę i celiakię ,co stało się istotą tego jak bardzo potrzebuję Pana i Matki Bożej, aby mieć siłę, ponieważ leczenie nie idzie mi zbyt dobrze. Przez całe życie towarzyszyło mi pytanie do Boga ,,dlaczego? " Dlaczego wśród tylu młodych, właśnie ja.
Read More

Ula: Rzucenie palenia

Pragnę złożyć swoje świadectwo. 13.03.2014 skończyłam nowennę. Nie było łatwo, ale wytrwałam. Przez 40 lat paliłam papierosy, po 2-3 paczki dziennie. Pierwszego dnia po zakończeniu nowenny byłam na tyle silna, że nie czułam głodu nikotynowego i nie zapaliłam.

Wiem, że to dopiero 4 dzień, ale przez 40 lat nie przeżyłam ani jednego dnia bez papierosa! Teraz nie ciągnie mnie do nich. Gdy tylko jakieś myśli na ten temat nasuwają mi się, biorę różaniec do ręki i go odmawiam.

Wielką łaskę uczyniła mi Matka Najświętsza, bo moje zdrowie było już bardzo zagrożone. Dziękuję moja Matko i Królowo!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ula: Rzucenie palenia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Jeśli chodzi o zdrowie ja modlę sie NP od dwoch lat za nawrocenie ludzi a zycie oddałam w ręce Boga i naszej Matki i stał sie najprawdziwszy cod ,moj maź cierpiał na wirusa typu c czyli wzw .Jest to przewlekła choroba ktora jest nieleczona doprowadza do śmierci .6 lat temu podano mężowi chemię ktora doprowadziła do uśpienia wirusa i ludzie musza sie raz na rok kontrolować ,moj maź poszedł na kontrole niestety po kilku latach bo potrzebował od lekarza zaświadczenie ze cierpi na ta chorobę . Po pobraniu krwi lekarka powiedzila ze pracuje 30 lat i pierwszy raz widzi coś… Czytaj więcej »
Gucio@post.pl
Gość
Gucio@post.pl

Też odmawiam NP dziś 50 dzień a intencja abym rzucił palenie papierosów. Twoje świadectwo dodało mi wiary i siły. Tak trzymaj i chwała Panu i Maryi. Alleluja!

Dorota
Gość
Dorota

Ja modle sie w zupelnie innej intencji w tej chwili 8 dzien Nowenny Dziekczynnej, od wczoraj nie zao-palilam papierosa i nawet mnie bardzo nie ciagnie, wczesniej palilam paczke dziennie. Dziekuje Ci Maryjo.

Obrazki z nowenną pompejańską?