Gabriela: ogrom łask, mimo mojej krnąbrności

NP po raz pierwszy modliliśmy się z mężem, kiedy zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Była to prośba o zdrowie. Potem kolejne, o pracę, o wyjście z długów, o łaskę przemiany... i mnóstwo innych intencji.
Read More

Barbara: Odkrycie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem

Wcześniej uważałam taką modlitwę za bardzo trudną. W czasie nowenny chodziłam do kościoła na adoracje Najświętszego Sakramentu aby tam odmawiać różaniec. Wiedziałam że w kościele będę mogła lepiej się skupić.
Read More

Dorota: Niewysłuchana prośba, otrzymane inne łaski

23 grudnia zaczęłam odmawiać moją drugą Nowennę w intencji poznania mężczyzny z którym mogłabym stworzyć rodzinę.
Read More

Katarzyna: modlitwa o pracę

Od dłuższego czasu ubiegam się o wymarzoną pracę. Pewnego dnia przeglądałam różne strony internetowe, czytałam różne artykuły i różne komentarze.Zaczęły się pojawiać wpisy typu " nie do odparcia" - i tylko tyle. Początkowo to bagatelizowałam, potem wśród komentarzy pojawiały się wpisy " wpisz sobie nie do odparcia". Dało mi to...
Read More

Anna: prawda zwyciężyła

15 czerwca zakończyłam moją drugą nowennę, w której modliłam się o pomyślny dla mnie wyrok na rozprawie a 17 czerwca sąd oddalił w całości skierowane przeciw mnie oskarżenia.
Read More

Teresa: Walka o życie nienarodzonego dzieciątka

Po raz kolejny pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski. Dziękuję Matce Bożej za to,że uratowała nienarodzone dziecko, które jego matka chciała zabić, jeżeliby wyniki badań prenatalnych wykazały,że dzieciątko urodzi się z zespołem Downa. Wszystkie wcześniejsze badania wskazywały, że tak będzie.Zły tak mieszał, że trzeba byłoby opowiadać jeszcze bardzo długo. Modliliśmy się wszyscy, cała moja rodzina, krewni a także zamieszczałam intencje na stronie pompejańska.rosemaria. Rozpoczęłam nową nowennę pompejańską 1 lipca o uratowanie tego drogiego życia i 9 lipca po kolejnych powtórzonych badaniach okazało się, że dziecko będzie zdrowe i tym samym jego matka nie dokona aborcji. Osoba ta jest moją bardzo daleką znajomą. Matko najukochańsza kocham Cię bardzo, że wybłagałaś tę łaskę u Swojego Syna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Teresa: Walka o życie nienarodzonego dzieciątka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Cudownie, tak nam potrzeba takich świadectw. Dzięki, że to napisałaś. Bóg – Ojciec jest niesamowitym Ojcem, który troszczy się o swoje dzieci. Bóg zapłać.

Kasia
Gość

Bardzo się cieszę, że umieściłaś Teresko to świadectwo. Byłam jedną z osób modlących się o to maleństwo. Popłakałam się czytając, to co napisałaś. To niesamowite jak ogromną moc ma modlitwa.

krulik 59
Gość
krulik 59

Pozdrawiam i niech Bóg prowadzi

KRULIK59
Gość
KRULIK59
musimy jednak pamiętać że nie zawsze nasze modlitwy są wysłuchane tak jak nam to pasuje. Czasem Bóg ma inne plany i wychodzi coś co jest lepsze dla nas a nie w czasie kiedy chcemy. tak miałem ostatnio. To było błyskawiczne z dnia na dzień prawie sytuacja się zmieniła . Modliłem się o pracę , dostałem wiadomość że mam lecieć do pracy , potem po kilku godzinach że mam nie lecieć i potem że mam czekać i czekam , ale pracę mam tylko czekam na wyjazd…….ŻONA POMODLIŁA SIĘ BYM JESZCZE POBYŁ W DOMU I JESTEM. Z BOGIEM ŁATWIEJ ZYC TAK TO… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!