Małgorzata: Łaski od Boga

Wczoraj skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia mojego męża,uwolnienia z nałogu i powrót do mnie i do dzieci.Już na początku odmawiania tej Nowenny poczułam jakby cały świat zmówił się przeciwko mnie,szatan robił wszystko żeby mnie zniechęcić.Zdarzało się,że miałam ochotę przerwać modlitwę,bo odkąd zaczęłam sie modlić było coraz...
Przeczytaj całość

Szymon: „Prawda was wyzwoli”

Sięgnąłem po Nowennę Pompejańską w grudniu ubiegłego roku, kiedy to pierwszy raz w życiu stanąłem w obliczu sytuacji prawdziwie rozpaczliwej. Jako człowiek wychowany w rodzinie katolickiej nie stroniłem od Kościoła, wierzyłem w moc modlitwy, jednak nigdy nie było mi dane zaufać jej z taką siłą. Modliłem się wytrwale, licząc na...
Przeczytaj całość

Grzegorz: cud

Odmawialismy Nowenne Pompejanska pierwszy raz w Wielki Post zeszlego roku, po tym jak 2 dni przed koncem poprzedniej-zapomnielismy odmowic....Cud sie stal, bo modlilismy sie miedzy innymi o moja rente, aby zostala przedluzona...Zona wymawiala na stale, a ja myslalem, co ona gada, zeby choc na 2 lata!! I stal sie cud,...
Przeczytaj całość

Ewelina: Nowenna zmienila moje małżeństwo

Sama nie wiem jak to się stało że zaczęłam odmawiać nowennę. Czułam że tylko modlitwa może mi pomóc i jakoś trafiłam na tą stronę. Obecnie odmawiam drugą nowennę. Gdy zaczynałam pierwszą moje małżeństwo nie było dobre, byliśmy od siebie coraz dalej, mąż nawet nie chciał ze mną rozmawiać byliśmy jak obcy współlokatorzy. Pierwszą i drugą nowennę odmawiam w podobnej intencji.
Przeczytaj całość

Danuta: zostalam uwolniona z grzechu nieczystosci

Tyle kapliczek przy drogach w roznych miejscach ,o ktore nikt nie dba, przystrojmy te miejsca swiezymi kwiatami na Chwale i Czesc Maryji
Przeczytaj całość

Teresa: Walka o życie nienarodzonego dzieciątka

Po raz kolejny pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski. Dziękuję Matce Bożej za to,że uratowała nienarodzone dziecko, które jego matka chciała zabić, jeżeliby wyniki badań prenatalnych wykazały,że dzieciątko urodzi się z zespołem Downa. Wszystkie wcześniejsze badania wskazywały, że tak będzie.Zły tak mieszał, że trzeba byłoby opowiadać jeszcze bardzo długo. Modliliśmy się wszyscy, cała moja rodzina, krewni a także zamieszczałam intencje na stronie pompejańska.rosemaria. Rozpoczęłam nową nowennę pompejańską 1 lipca o uratowanie tego drogiego życia i 9 lipca po kolejnych powtórzonych badaniach okazało się, że dziecko będzie zdrowe i tym samym jego matka nie dokona aborcji. Osoba ta jest moją bardzo daleką znajomą. Matko najukochańsza kocham Cię bardzo, że wybłagałaś tę łaskę u Swojego Syna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Teresa: Walka o życie nienarodzonego dzieciątka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Cudownie, tak nam potrzeba takich świadectw. Dzięki, że to napisałaś. Bóg – Ojciec jest niesamowitym Ojcem, który troszczy się o swoje dzieci. Bóg zapłać.

Kasia
Gość

Bardzo się cieszę, że umieściłaś Teresko to świadectwo. Byłam jedną z osób modlących się o to maleństwo. Popłakałam się czytając, to co napisałaś. To niesamowite jak ogromną moc ma modlitwa.

krulik 59
Gość
krulik 59

Pozdrawiam i niech Bóg prowadzi

KRULIK59
Gość
KRULIK59
musimy jednak pamiętać że nie zawsze nasze modlitwy są wysłuchane tak jak nam to pasuje. Czasem Bóg ma inne plany i wychodzi coś co jest lepsze dla nas a nie w czasie kiedy chcemy. tak miałem ostatnio. To było błyskawiczne z dnia na dzień prawie sytuacja się zmieniła . Modliłem się o pracę , dostałem wiadomość że mam lecieć do pracy , potem po kilku godzinach że mam nie lecieć i potem że mam czekać i czekam , ale pracę mam tylko czekam na wyjazd…….ŻONA POMODLIŁA SIĘ BYM JESZCZE POBYŁ W DOMU I JESTEM. Z BOGIEM ŁATWIEJ ZYC TAK TO… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!