Teresa: błogosławieństwo dla syna

Mój syn, mimo dobrego (moim zadaniem) charakteru i wykształcenia nie miał tzw."szczęścia" w życiu. Pracuje ale zarabiał mało i nie mógł znaleźć dziewczyny, z którą wiązałby swoją przyszłość.
Read More

Arkadiusz i Katarzyna: Pozwólmy się Jej prowadzić za rękę

Mieszkajac w Polsce bardzo dlugo szukalem pracy. Studia na Wydziale Ekonomii skonczylem w 2005 roku. Po studiach pracowalem w swoim zawodzie dziewiec miesiecy. Przez kilka miesiecy modlilem sie do sw. Rity o dobra prace i zone.
Read More

Joanna: Zdane egzaminy

Drugą nowennę modliłam się o zdanie na studiach egzaminów, kolokwiów itp. przez moje córki. Modlitwa została wysłuchana - dziewczyny pozaliczały wszystko praktycznie w I- szych terminach a nawet "przedterminowo". Matko Boża - dziękuję - że nawet tak przyziemne sprawy pomagasz nam rozwiązywać - a już sama modlitwa daje wewnętrzny spokój...
Read More

Wiesława: Ślub córki

Córka spotykała się z chłopakiem od 3 lat i chciała ślubu kościelnego ale on wciąż się zastanawiał zwlekał a miał już 37. Zaczęłam odmawiać nowennę na wiosnę a jesienią się oświadczył. Dziś są małżeństwem mają synka. Trudność podjęcia jakiejkolwiek decyzji ma do dziś.
Read More

Hanna: To wszystko są łaski Matki Bożej

Kochani. Odmawiam NP od ponad pół roku. Zaczęłam jak większość z Was przygnieciona problemami dnia codziennego. Znalazłam tę modlitwę też niby przypadkiem, chociaż dziś wiem, że nie ma przypadków. To wszystko są łaski Matki Bożej. Od tego czasu zostałam obdarzona głęboką wiarą. Nie miałam pojęcia,że tak bardzo można zaufać i...
Read More

Teresa: Dziękuję za łaskę zdrowia

Chciałabym dać świadectwo otrzymania łaski zdrowia. Nowennę pompe­jańską odmawiałam od 10 lutego do 5 kwietnia. Dowiedziałam się o niej, gdy ciężko zachorowałam i miałam złe wyniki badań. Ale tak naprawdę z Mat­ką Bożą Różańcową spotykałam się od dziecka, bo w moim rodzinnym kościele parafialnym Jej wizerunek znajduje się w głównym ołtarzu.

Gdy dowiedziałam się o nowennie, ani chwili się nie zastanawiałam i rozpoczęłam modlitwę. Już po pierwszej części nowenny otrzymałam wynik badania lekarskiego, który wykluczył przerzuty. Tego samego dnia, kiedy otrzymałam wynik, znalazłam się w kościele przed Królową Różańca Świętego i dziękowałam Jej za tę łaskę. Chcę nadmienić, że moi bliscy, dzieci i mąż zaczęli chodzić na Mszę świętą niedzielną oraz wspomagali mnie w modlitwie.

Dziękuję Matce Bożej, Królowej Różańca Świętego, za łaskę zdrowia oraz lepsze relacje w naszej rodzinie.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?