Barbara: Uzdrowienie fizyczne podczas odmawiania kolejnej nowenny

Piszę to świadectwo na chwalę Bożą bo jak w nowennie obiecuje,że : "będę głosić jak dobrotliwie się ze mną obeszłaś..." tak to czynię.
Read More

Anna: syn Krzyś

Mój syn Krzyś bardzo się jąkał. Czasami nie mógł wydusić z siebie ani słowa. To było straszne. Nie mogłam chwilami dogadać się ze swoim własnym dzieckiem. Oczywiście jeździliśmy przez 3 lata na przeróżne terapie, lecz problem dalej był widoczny. W tym roku szkolnym mój syn miał zacząć naukę w szkole. Bardzo bałam się...
Read More

DOROTA: Otrzymane łaski

Szczęść Boże. Tym świadectwem pragną z całego serca podziękować Matce Bożej za wszelkie otrzymane łaski. O nowennie pompejańskiej pierwszy raz przeczytałam w „ Gościu Niedzielnym”. Zachwyciłam się mocą tej modlitwy i opisanymi tam świadectwami. Do gazety dołączony był obrazek z instrukcją jak odmawiać nowennę. Pomyślałam ,że może powinnam i ja...
Read More

Marta: Modlitwa o uzdrowienie

Witam. Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą modlilam się o uzdrowienie mojej teściowej która dostała ciężkiego udaru. Była w stanie krytycznym. Dzisiaj niecały rok po tym moja teściowa sama chodzi i jest w dobrym stanie. Nadmieniam że miała paraliż lewej strony ciała.
Read More

G: zaczynam cieszyć się życiem!

Za to dziękuję Matce Najswietszej za wszystkie łaski Pod koniec Maja będzie Msza dziekczynna którą zamówiłam
Read More

Sylwia: Dar Miłości i Bożej Mocy

Pragnę podzielić się tym wszystkim co otrzymałam od Matki Bożej za przyczyną Nowenny Pompejańskiej. Szczerze i serdecznie zachęcam wszystkich do odmawiania tej niezwykłej nowenny, która ma ogromną moc i siłę. Za przyczyną Matki Najświętszej doznałam wielu łask a przede wszystkim doznałam cudu przemiany mojego życia, doświadczając teraz niezwykłej, prawdziwej i błogosławionej miłości drugiego człowieka. Moje pierwsze spotkanie z Nowenną Pompejańską było za pośrednictwem e-maila, którego otrzymałam od mojej siostry. Jednak, kiedy dowiedziałam się, że musiałabym odmawiać 3 a nawet 4 różańce w ciągu dnia, było to dla mnie absolutną abstrakcją i czymś niemożliwym. Nadmienię, iż jestem wierząca, jednak wcześniej nie modliłam się na różańcu, sądząc że nie jestem godna prosić Matkę Bożą o cokolwiek. W niedługim czasie, w moim życiu wydarzyło się wiele bardzo bolesnych doświadczeń, po których nie potrafiłam się podnieść z brudu własnego życia. To był bardzo bolesny czas. I wtedy po raz drugi – całkiem przypadkiem- dostałam do ręki modlitwę z Nowenną Pompejańską. Wtedy już wiedziałam, że nie pozostaje mi nic innego jak tylko prosić Matkę Najświętszą o siłę i moc wytrwania w wierze, bo tylko Ona mogła mi pomóc. I tak się zaczęło, z każdym dniem nabierałam sił, choć były momenty zwątpienia i zniechęcenia, czułam że nie jestem sama i ta świadomość dawała mi siłę, by odmawiać tę cudowną nowennę. Kiedy skończyłam odmawiać pierwszą nowennę, czułam wielkie pragnienie by odmawiać kolejny raz tę właśnie nowennę. Nowennę Pompejańską odmówiłam 4 razy. W trakcie kiedy kończyłam po raz czwarty Nowennę Pompejańską spotkałam na swej drodze wspaniałego człowieka. Zmieniło się moje podejście do drugiego człowieka i samej siebie. Dzięki temu potrafiłam wybaczyć samej sobie, wcześniej popełnione błędy. Dzisiaj z wielką radością dzielę się ze wszystkimi, których spotykam na swej drodze, tym wielkim błogosławieństwem miłości i Bożej pomocy. Wiem, że to Matka Boża pochyliła się nade mną i podała mi swą dłoń. Jeszcze nigdy wcześniej, nie czułam się tak cudownie, jestem szczęśliwa, ponieważ mam przy sobie człowieka, który pokochał mnie taką jaką jestem, dając mi radość i chęć do życia. Zawierzcie wszystkie swoje troski i zmartwienia oraz całe swoje życie Matce Najświętszej, Ona jest kobietą, dlatego najlepiej rozumie pragnienia każdej ziemskiej kobiety. Dzięki Nowennie Pompejańskiej doświadczyłam wielkiego cudu i wielkich łask.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Sylwia: Dar Miłości i Bożej Mocy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda...
Gość
magda...

Czy te 4 Nowenny, które odmówiłaś były w jednej i tej samej intencji? Czy każda Nowenna była w innej intencji i czy one wszystkie się spełniły?

sylwia
Gość
sylwia

Kazda kolejna nowenna była odmawiana w innej intencji. Trzecia nowenna odmawiana była z prosba o miłość i w trakcie odmawiania czwartej doznałam łaski.

M...a
Gość
😉 To świadectwo jest mi bliskie. Ja kiedyś pisałam o tym, że proszę Boga by odbudował całe moje życie. Dziedziną, w której tak naprawa była pilnie potrzebna były uczucia. Bóg w ostatnim czasie zesłał mi takiego przyjaciela, który mnie akceptuje i przy którym zmienia się moje patrzenie na samą siebie. Wiem, że to łaska wymodlona mi przez Maryję, że nagle ktoś rozwala mur samotności , nienawiści- także do samej siebie. Jak już Bóg weźmie się za leczenie serca człowieka, to robi to tak, że nie pozostaje nic innego , jak tylko wznieść ręce w modlitwie dziękczynnej… Już kilka razy składałam… Czytaj więcej »
K..a
Gość

M…a piękne świadectwo napisane w kilku zdaniach. A niezwykle przejmujące, w szczególności ostatnie słowa „byłaby to opowieść o Miłości”. Ja również mam za sobą Nowennę Pompejańską, co prawda nie jestem weteranką w jej odmawianiu, bo póki co odmówiłam tylko jedną, ale owoce są niesamowite. Obym tylko ich nie zniszczyła, nie zaprzepaściła, nie spoczęła na laurach. Nadal się sporo modlę i zawierzam siebie i drugiego człowieka Matce Boskie, Bogu i Duchowi Świętemu, I ufam, że mnie nie opuszczą i zawsze będą mi wskazywać właściwą drogę.Chociaż do Nowenny na pewno jeszcze powrocę!

Małgosia
Gość
Małgosia

Dziś zaczynam! Poraz pierwszy. Niedziela Wniebowstapienia Jezusa Chrystusa. Tyle rzeczy jest do naprawienia w moim życiu, tyle smutku i żalu, serce potrzaskane, ale blisko Boga, blisko a tak daleko. Rozeznania i miłości mi trzeba. Wszystko inne mam, za co będę dziękować Bogu do dnia aż się spotkamy i rzucę mu się do nóg.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.