Bogusia: Uzdrowienie z anoreksji

Rok temu u mojej córki zdiagnozowano anoreksję. Nie jadła, chudła w oczach i traciła z dnia na dzień siły. Byłam zrozpaczona, bo nie było możliwości, by przymusić ją do jedzenia. Pomimo intensywnej terapii u psychologa i wsparcia psychiatry nie było żadnej poprawy, córka dosłownie znikała na moich oczach.
Read More

Katarzyna: Trudny związek

Chciałam się podzielić cudem jaki się wydarzył po odmówieniu nowenny. Poznałam przez internet fajnego chłopaka mieszkał 100 km ode mnie . Nie wiele starszy ode mnie super się rozumieliśmy i wszystko ok .Były tylko dwie rzeczy nie tak ale jak ważne .Był po rozwodzie i miał córkę ośmioletnią . Żona...
Read More

Anna: Problemy alkoholowe

Wracając z pielgrzymki z Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach otrzymałam od jednej pani z naszej grupy nowennę pompejańską. Syn mój miał problem alkoholowy. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Ofiarowałam Matce Bożej swojego syna i błagałam o uleczenie jego nałogu.
Read More

Edyta: łaska zdrowia

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną
Read More

Marianna: Rodzina

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w 2015 roku przez przypadek, chociaż przypadków nie ma. Będąc w innej parafii na Mszy, kupiłam czasopismo „Miłujcie się”, bo zabrakło Gościa Niedzielnego. Właśnie tam przeczytałam o NP.
Read More

Radek: Dziękuję Matko, za Twoje skuteczne wstawiennictwo!

Dziękuję Matko, za Twoje skuteczne wstawiennictwo! Oczywiście do odmówienia nowenny „zbierałem się” ponad rok, obawiając się, iż nie znajdę czasu na tyle „Zdrowasiek” w ciągu dnia. Gdy jednak podjąłem się tego dzieła, zostałem wysłuchany. I choć moja prośba była dosyć przyziemna i dotyczyła rzeczy ze sfery materii: pomoc w spłacie długów, otrzymałem wsparcie. Przystępuję do kolejnej nowenny, tym razem będę prosił o pomoc dla bliskich mi osób. Prowadź nas Matko do Twego Syna!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?