Darek: Podziękowanie za łaske rodzicielstwa

Pragnę podzielić się swoim świadectwem.Dzięki Matce Bożej i Nowennie spełnło się nasze marzenie tak bardzo oczekiwane.Od sześciu lat staraliśmy sie o dziecku i nic ,czasem to traciłem nadzieję że nasze marzenie kiedykolwiek się spełni.O nowennie dowiedziałem sie od znajomej ,opowiadała jak bardzo się u nich zmieniło odkąd zaczeli się modlić i jak wiele łask otrzymali od Matki Bożej
Przeczytaj całość

Emanuela: Muszę powiedzieć , że szukałam naprawdę skutecznej modlitwy

Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania ŁASKI wysłuchania mojej modlitwy Nowenną Pompejańską. O tej Nowennie po raz pierwszy przeczytałam w Naszym Dzienniku w 2014 r.
Przeczytaj całość

Anonim: Zdrowie dla taty

Moja druga Nowenna do Najświętszej Marii Panny z Pompejów byla za zdrowie mojego taty. Jakieś dwa lata temu tata, który baaaardzo rzadko choruje zaczął mieć gorączkę i narzekał na silny ból w boku... Źle wyglądał i w sumie nie wiedzieliśmy co mu dolegalo... Po przeswietleniu płuc lekarz stwierdził, że oprócz zapalenia płuc ma nowotwór...
Przeczytaj całość

Aga: Jestem szczęśliwa dzięki nowennie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrustus.Swoją Nowenne Pompejańską odmawiam juz nie pamiętam dokładnie ale około 20 raz. Większośc próśb zostało wysłuchanych przez NMP a te co nie to może się jeszcze spełnią a kilka dobrze, że się nie spełnilo jak teraz patrze z perspektywy czasu na to wszystko to wiem że Pan Bóg wie lepiej co Mi potrzeba.
Przeczytaj całość

Anonimowa: Nikt mnie nie chce zatrudnić, bo jestem osobą introwertyczną

Nie zawdzięczam niczego sobie, żadnej własnej heroicznej postawie modlitewnej, po prostu wszystko zostawiłam Matce Bożej, ja już się przestałam przejmować rzeczami, na które i tak nie mam wpływu.
Przeczytaj całość

Oliwia: Codzienność z nowenną

Trzeci raz skończyłam odmawiać tę nowennę.
I trzeci raz dostałam to samo- pokój w sercu, siłę do pracy.
To niesamowite, że nagle udaje nam się wygospodarować trochę więcej czasu na modlitwę niż zazwyczaj. Początki były trudne. Nie wiedziałam czy sprostam temu zadaniu.
Z czasem, nie mogłam doczekać się chwili w której odmawiałam nowennę.
Nie jestem przypadkiem, w którym prośby zostają od razu spełnione. Jednak dzięki tej modlitwie mam siły na czekanie oraz całą sobą jestem przekonana, że Bóg wie lepiej, co dla mnie jest dobre.
Cierpliwość- tego na pewno nauczyła mnie Nowenna pompejańska.
Sama z pewnością do niej jeszcze powrócę.
Zachęcam też wszystkich tych, którzy mają kryzys w odmawianiu, by mu nie ulegali, tylko brnęli dalej, a na pewno przy końcu poczują ukojenie.
Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Oliwia: Codzienność z nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
malgorzata kania
Gość
malgorzata kania

Mam podobne doswiadczenie. Odprawiam juz trzecia modlitwe. Nic nie jest latwiejsze mniemniej jednak jakos lzejsze. Uczy mnie cierpliwosci I wiary ze Pan Bog wie lepiej, my jestesmy tylko narzedziem jego pracy. Poza tym zaczynam sie dzielic modlitwa I wysylam do wszytkich ktorzy mnie o nia pytaja, juz dostaje odpowiedzi ze modlitwa dziala w ich zyciu.Trzeba nas wiecej do modlitwy wiec jesli tylko to mozemy zrobic to mysle ze Matka Boza powinna byc zadowolona

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Też tak mam: pokój w sercu i pewność, że cokolwiek się stanie – wszystko się dobrze ułoży. A to wzmacnia mą wiarę w opiekę Niepokalanej. I chyba o to chodzi, by nie dać się opanować zwątpieniu, bo to osłabia naszą wiarę i zły może namieszać.

marlgorzata kania
Gość
marlgorzata kania

Nie wolno sie poddawac , szanatn tylko czeka na nasze chwile slabosci.Kazdy z nas ma swoj wlasny krzyz do niesienia, I czeba go akceptowac I wierzyc ze przez do sie umacniamy. Nie probojmy tego rozmumiec, latwiej jest po prostu sie modlic a wszystko jakos sie ulozy. Krzyz jest tajemnica ,a my ciagle chcesmy to przyjac rozumem, Matka Boza nie rozumiala zamiarow Pana Boga a jednak przyjela jego wole.

Obrazki z nowenną pompejańską?