Justyna: Wymodlona praca

witam, chciałabym złożyć świadectwo wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej,którą odmówiłam w intencji pracy.Po skończonych studiach zaczęłam szukać pracy w zawodzie..jednak po wysłanych cv mój tel milczał...było b.ciężko po kilku miesiącach bezowocnych starań o pracę zaczęłam Nowennę Pompejańską w tej intencji...prosiłam Matkę Bożą o łaskę pracy lub stażu...Przeczytaj Justyna: Wymodlona praca
Przeczytaj całość

Iza: Mateńko ratuj. Jak nie ty to nikt inny już nie pomoże

Po raz kolejny piszę swoje świadectwo na tej stronie. Będę się nim dzielić żeby wszyscy wiedzieli, że Mateńka wysłuchuje nawet największych grzeszników takich jak ja. Nowenna stała się moją codzienną modlitwą, odmawiałam ją już więcej niż 5 razy a będzie więcej. Jak dotąd intencje się spełniają choć nie zawsze tak...
Przeczytaj całość

Karolina: Maryja działa cuda!

Witam, moją przygodę z nowenną pompejańską rozpoczęłam na początku 2016 roku. Odmówiłam już 6 nowenn. Wszystkie moje prośby zostały wysłuchane. Na ostatnią wciąż czekam.
Przeczytaj całość

Teresa: Nierealne stało się realne

To nie pierwsza moja nowenna pompejanska. Odkad odwiedzilam to swiete miejsce Pompeje , rozaniec towarzyszy mi codziennie. Dzien bez rozanca, to dzien stracony. Odmawialam go w roznych intencjach, otrzymywalam wiele lask, ze nawet o nich nie marzylam i myslalam, ze one sa nieosiagalne, nierealne.
Przeczytaj całość

…. :) :Moje życie

Obiecałam sobie że dopiero po odmówieniu ostatniej Nowenny złożę świadectwo jak bardzo pomogła mi ta modlitwa i różaniec. Dlaczego tak? Bardzo bałam się tych wydarzeń które miały nastąpić czyli mojego porodu. Jestem kobietą około 30 letnią, od wielu lat bezskutecznie szukałam miłości, męża, rodziny, trafiałam bardzo zle i byłam już mocno poraniona przez napotkanych mężczyzn. Postanowiłam zwrócić się do Maryji o pomoc bo nie miałam już siły, wręcz pogodziłam się że będę już sama, że jedyne co mnie czeka to te kolejne kilku miesięczne bezwartościowe znajomości, że miłości dla mnie nie tym świecie nie ma. Po półtora roku od odmówienia Nowenny o dobrego męża spotkałam mojego cudownego w tej chwili już, męża, po niej prosiłam dopiero o miłość, wszystko to otrzymałam. Kolejną prośbą była modlitwa o macierzyństwo-zaszłam w ciąże po pierwszej naszej próbie i bez żadnych problemów. W kolejnej Nowennie, oczywiście prosiłam o zdrowie dla mojego dzieciątka- urodziłam zdrowego, dużego bobasa który zachwyca urodą i tym że jest taki grzeczny. W trakcie ciąży która znosiłam doskonale, odmówiłam modlitwę w intencji szybkiego, lekkiego i szczęśliwego porodu, który właśnie taki był, choć uznany był przez lekarzy jako ciężki. W sercu noszę kolejną intencje, ufam że i tym razem Matuchna mnie nie opuści.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

19 komentarzy do "…. :) :Moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu i Jego Mateczce!

mirek91
Użytkownik
mirek91
Witam, serdecznie gratuluję miłości Maryi do Ciebie. Nie dla wszystkich jest ona tak łaskawa… szkoda też, że moderatorzy strony publikują tylko to, co jest im na rękę. Otóż kilka dni temu napisałem takie oto świadectwo: Odmówiłem nowennę w intencji miłości, aby bliska mi osoba odezwała się do mnie po długim czasie, chciała się ze mną spotkać i dała nam szansę jeszcze raz. Otóż moje modlitwy zostały wysłuchane… w połowie. Rzeczywiście, odezwała się dokładnie ona, co uznałem za cud, moje nadzieje rosły, moja wiara tak samo. Po czym okazało się, że żadnej szansy nie będzie, a spotkanie do którego doszło, sprawiło… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia
Mirek91 Maryja jest łaskawa dla wszystkich, ale może udzielić Ci łask, które są zgodne z wolą Boga – Bóg wie lepiej, z którą dziewczyna byłoby Ci lepiej. Ja modliłam sie w podobnej intencji- o powrót i miłość mojego byłego, też nie zostałam wysłuchana, ale Bóg zadziałał- On po wielkiej kłótni i długim milczeniu zadzwonił kiedyś do mnie, nie chciał się spotkać, nie powiedział że mnie kocha, chciał się pogodzić i wyjaśnić pewna sprawę, tak sie też stało. Uświadomiłam sobie wtedy, że on naprawdę mnie nie kocha, że nie mam sie łudzic, ale to, że w jego sercu obudziła sie chęć… Czytaj więcej »
Marek (adm.)
Admin

Publikujemy wszystko, co dostajemy.
Wszystko.
Niestety, moderator jest jeden i, proszę, uwierz, nie ma czasu porządnie się ogolić, tyle ma misyjnej roboty… Zwykle list/świdectwo trafia na stronę po kilku dniach, teraz gonimy zaległości po wysyłce KRŚ, i opóxnienia są nawet ponad tygodniowe…

Kasia
Gość

Marku, to Ty z kilkudniowym zarostem nieogolony chodzisz? :))

Marek (adm.)
Admin

To bylo na pielgrzymce w Pompejach, na kempingu zabrakło ciepłej wody…

Ehhh
Gość

no i to jest świadectwo! super pozdrawiam 🙂

Kasia
Gość

Jak bardzo chciałabym też kiedyś takie świadectwo tu przedstawić…:) Gratuluje otrzymania tylu łask i pozdrawiam!

Marta
Gość

Super świadectwo Lucynko! Ja również jestem w trakcie odmawiania nowenny, prosząc o łaskę założenia rodziny i ufam, że również będę mogłą podzielić się swoim świadectwem

Marek (adm.)
Admin

Tak prawdę mówiąc, to świadectwo przyszło niepodpisane. A Lucyna to pani, która nam pomaga ogarnąć tę stronę 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne, pełne radości, nadziei i ufności świadectwo – myślę, że podniesie na duchu wiele osób. W przepiękny sposób pokazuje długofalową opiekę Maryi 🙂 Życzę wielu łask i gorąco pozdrawiam!

Aneta
Gość

np. mnie podniosło to świadectwo na duchu. prosiłam o dobrego męża, teraz o dar dobrej pracy i o zdrowie 🙂

Oliwia
Gość
Oliwia

Czytam to w chwili, kiedy zastanawiam się czy modlić się kolejną nowennę o ułożenie życia bo intencja z pierwszej się nie spełniła. To, że trafiłam teraz na Twoje piękne świadectwo jest dla mnie znakiem aby chwytać za różaniec.
Do wszystkich tych, którzy pisali na tej stronie niedawno, że Bóg się nie wtrąca w nasze życie, w prace, mężów, choroby – przeczytajcie sobie te świadectwo. Bóg działa w naszym życiu, jeśli Go poprosimy i mu zaufamy może wszystko! Chwała Panu!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bardzo budujące świadectwo. Chwała Panu…

wera32
Gość
wera32

To nieprawda, że wystarczy ufać i się modlić, a On będzie działał. Wcale nie. To wcale tak nie działa…Nie ma na to reguły. Zależy to od jego kaprysu. Nie jest wcale ani miłosierny ani dobry ani jakiś tam. Nie wszyscy odnajdą w życiu szczęście, miłość. Wielu nigdy nie zazna cząstki tego, czego pragnie. Świadectwo może i budujące, jak ktoś chce w to dalej wierzyć, a wiadomo, że każdy wierzy w to, w co chce.

magda
Gość

Wera32 – obrażasz Boga

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Pozwol jej mieć własną drogę do Boga. Widać, że mocno Go szuka. Wera32 gwarantuję Ci, ze Go znajdziesz. Tylko nie odpuszczaj. Męcz Go , dręcz Go, a zobaczysz że Cię słyszy i zawsze jest i zawsze był. Przekonasz się, ze jest to Twój jedyny Przyjaciel.

Nadzieja
Gość
Nadzieja

Chwała Panu:)

Kasia
Gość

Dlaczego tak mało jest takich świadectw? O znalezienie pracy- wiele, o zdrowie- jeszcze więcej, o wiarę- niezliczone… a o miłość- pojedyncze wpisy… czyżby ten „temat” był szczególnie trudny do wymodlenia?!?!!? :(:(:(

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!