Małgorzata: w intencji znalezienia pracy

Zaczęłam odmawiać nowenną w środę popielcową w intencji znalezienia pracy dla siebie. Po pierwszym różańcu  telefon i umówienie na rozmowę. Czuję, jak moja Mama otacza mnie swoim płaszczem opieki. Wierzę w potęgę modlitwy i jej siłę. Doznaję też wielu rozproszeń w trakcie modlitwy, myśli mi uciekają w różne strony, łapię...
Read More

Ania: Spowiedź

Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.
Read More

Asia: Nie wiem co będzie dalej

Szczęść Boże. Pozdrawiam wszystkich modlących się nowenną pompejańską. za kilka dni kończę odmawiać drugą nowennę w tej samej intencji - o zdrowie dla mojej 5 - letniej córki. Od momentu skończenia przez nią 6 miesięcy walczymy z bardzo silną alergią We wrześniu mała rozpoczęła naukę w zerówce i wtedy zaczęło...
Read More

Marlena: Do końca życia będę wdzięczna za wszystko !

Pragnę podziękować i dać świadectwo wielkiej pomocy Matki Bożej w moim życiu, nie raz chorowałam i to ciężko, zawsze w trudnych chwilach udawałam się do Matki Bożej, to Ona zawsze mi pomagała i pomaga nadal.
Read More

Iga: Odczułam namacalną opiekę Maryi!

Dzięki Ci Maryjo, ze zaniosłaś te modlitwę do Boga Ojca przez Twojego Syna - Jezusa , mocą Ducha Świętego! Uwierzcie - Maryja nigdy nie opuszcza! Trwajcie tylko i wierzcie.
Read More

Maria: Odzyskany wzrok

Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem – uzyskaną łaską dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej. Ponad rok temu odmówiłam ją w intencji odzyskania wzroku kolegi mojego bratanka. Chłopiec z nieznanych przyczyn stracił wzrok. W wieku 16 lat zmuszony był zrezygnować z nauki w normalnej szkole i kontynuować ją w szkole dla niewidomych.

Dzisiaj chłopiec ten widzi normalnie i z pewnością nie jest to zasługa lekarzy, gdyż oni nie mogli znaleźć przyczyny utraty wzroku, a zatem nie mogli mu pomoc. Matka Boża wysłuchała mojej prośby. Odmawiam kolejną nowennę i polecam każdemu tę modlitwę.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w letnim (10/2014) numerze Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Maria: Odzyskany wzrok"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Chwała za tę łaskę Panu i Królowej Różańca św. z Pompejów!!!!!

JOANNA
Gość
JOANNA
Jak niewiele trzeba – tylko się modlić do Boga za wstawiennictwem Najświętszej Panienki, a nie ciągle narzekać, że ze wszystkim mamy problem i już nie mamy sił na ich rozwiązanie. Modlitwa to najlepsza terapia na całe otaczające nas zło i niesprawiedliwości. Jeżeli chcemy zmieniać świat na lepsze, to mamy do tego prawo i obowiązek, przeglądając się codziennie w oczach Boga, robiąc sobie rachunek sumienia. I choć nie możemy z całą pewnością stwierdzić, kto ma rację – ja, czy kolega, czy koleżanka, czy teściowa, bo nie jesteśmy Bogiem dla nikogo i nie wiemy tego, jakie są plany Boże względem nas i… Czytaj więcej »
Baranek
Gość
Baranek

Te świadectwa są nieprawdopodobne! Twoje Mario potwierdza, że warto się modlić.

Divine
Gość

Chwała Panu!!!

ela
Gość
Szczęść Boże, pragnę złożyć świadectwo , jak Bóg jest hojny i wysłuchuje naszych próśb zanoszonych prze Maryję w różńcu -nowennie Pompejańskiej. Odmówiłam prawie rok temu nowennę w intencji o uwolnienie syna ze zniewoleń . Syn od 2 m-cy nie pali , ale sam nie planował rzucić palenia , to przyszło mówi niewiadomo jak , ja to wiem i wierzę że to MATECZKA Najukochańsza tak działa. Składałam już trzy świadectwa o doznanych łaskach Jezu Maryjo kocham WAS.
dagi
Gość

Jest dla mnie nadzieja. Lekarze twierdzą, że mam RP nieuleczalne. Dzięki za podniesienie na duchu;)

Obrazki z nowenną pompejańską?