Marek: Zdrowie żony Doroty

Początek z nowenną dla mnie rozpoczął się w 2013 r. Brak pracy, odmawiałem w intencji jej znalezienia i otrzymałem ją w przedostatnim dniu. Złożyłem świadectwo o otrzymanej łasce. Kolejna nowennę odmawiałem za powrót żony do kościoła. Maryja wysłuchała mojej prośby, chodzimy razem do kościoła i modlimy się na różańcu.
Read More

Magdalena: Modle się nowenną pompejańską bez przerwy od 18.11.2016

Maryja dzilala cuda zarowno w nas samych, w naszych relacjach i naszym zyciu. Totus Tuus Marujo! JEZU UFAM TOBIE!
Read More

Maria: Zaręczyny- „wspólnymi siłami”

Pragnę złożyć świadectwo jak Matka Boża wysłuchała nowenny pompejańskiej, którą odmawiałam poniekąd razem z moją koleżanką z pracy. Moja koleżanka jest pielęgniarką. Bardzo często pracuje ciężko na dwóch etatach. Ma też swoje problemy zarówno rodzinne jak i sercowe.
Read More

N: Pierwszą nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie okresie,

Odmawiam juz czwartą NP, ale dopiero teraz piszę swoje pierwsze świadectwo. Zawsze przy drugiej tajemnicy radosnej miałam wyrzuty sumienia, ze Maryja od razu pobiegła do Elżbiety pochwalić sie otrzymaną łaską, a ja, pomimo obietnicy, nadal nie napisałam świadectwa. Pierwszą nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie okresie, byłam nieszczęśliwa i zrozpaczona, na nowennę trafiłam przypadkiem, ale czuję ze to Maryja mnie odnalazła, bo juz wcześniej często na modlitwie pojawiały mi sie myśli, żeby oddać to jej.
Read More

Wiola: wcześniej było mi łatwiej się modlić teraz jest trudniej

,,,Nie czyń zła, aby Cię zło nie pochłonęło" Syr 7, 1
Read More

Magdalena: Upragniona praca!

Witam! Mieszkam w małym mieście gdzie perspektywy pracy są niewielkie a więc i moja sytuacja nie była za ciekawa mimo ciągłego poszukiwania.Pewnego dnia przeglądając strony w internecie natknęłam się na nowennę pompejańską i bardzo mnie zainteresowała a więc postanowiłam odmówić.Oczywiście prosiłam Matkę Najświętszą o łaskę pracy.Ale zły bardzo przeszkadzał nie pozwalał skupić się na modlitwie.Odmawiając nowennę miałam różne odczucia czy to w ogóle ma sens.Dni mijały i nowenna dobiegła końca a w moim życiu nic się nie zmieniło wręcz miałam wrażenie że cały świat jest przeciwko mnie, jednak zaczęłam czuć potrzebę odmawiania kolejnej nowenny co prawda w innej intencji.Teraz jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny i możecie sobie wyobrazić jakie było moje zaskoczenie gdy dostałam telefon w sprawie pracy.Na razie jestem zatrudniona na okres próbny ale mam nadzieję że nasza Mateńka nie zostawi mnie w potrzebie i wstawi się za mną u swojego syna.Teraz jestem pewna że kolejne intencje tez zostaną wysłuchane ale Matka Najświętsza sama zdecyduje kiedy a my nie możemy poprzestać na modlitwie różańcowej bo każda choćby najmniejsza modlitwa jest miła Bogu i Matce Najświętszej.Mam nadzieję ,że wkrótce napiszę kolejne świadectwo.Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

20 komentarzy do "Magdalena: Upragniona praca!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magda
Gość

A chciałam zapytać czy te 3 nowenny były w sprawie pracy czy tylko jedna ?.Bo ja też modlę się akurat w tej intencji i z ufnością …czekam.Pozdrawiam 🙂

Aneta
Gość

Daje nadzieję, ponieważ też modlę się o dar dobrej pracy i na razie, to wszystko wydaje mi się bez sensu, oczywiście ja jestem największym bezsensem… Dziękuje za świadectwo.

daniel
Gość
daniel

Odmawiam NP 17 dzien w intencji znalezienia pracy i ufam Bogu chociaz jestem bez pracy 7 lat

agnises@wp.pl
Gość
agnises@wp.pl
Nowenna uczy cierpliwości i zaufania absolutnego wobec Matki Jezusa i naszej. Chcę zaznaczyć,że od Niej dostaniemy to najlepsze dla nas – warto zatem poczekać w modlitewnym spokoju i ufać . Ja jeszcze czekam. Inencje swą- praca, niosę w nowennie 3 raz . Kilka rozmów kwalifikacyjnych- porażka. lecz nie dla mnie. Obecnie staram się o pracę, którą najprawdopodobniej dostanę Praca w moim zawodzie. Jeśli jej nie dostanę czekam na coś lepszego dla mnie. Po prostu ufam i prośby do Mamy niosę nigdy mnie nie zignorowała. Ciebie również słyszy i wysłucha. Nie zgub nadziei ona jest piękna i niezbędna jak powietrze .
magda
Gość

co za paradoks. powinnam dziękować Bogu za pracę a ja narzekam czasem i mam z tego powodu wyrzuty sumienia:( widząc jak WY się o nią modlicie. muszę coś z tym zrobić…

daniel
Gość
daniel

Zycie na ziemi to tylko pielgrzymka do nieba .

magda
Gość

wiem, dziś na mszy ksiądz o tym własnie mówił.. ale tak ciężko żyć w tym świecącym materią dookoła świecie w prostocie i normalności dnia..

magda
Gość

Ty Daniel 7 lat bez pracy a ja 7 lat pracuję.. koniecznie muszę się za Ciebie pomodlić. Jutro jak pójdę rano na mszę to „zagadam ” z Maryją 🙂 na Twój temat 🙂 pozdrawiam

Aneta
Gość

to ja też poproszę, bo ja od 5 lat nie pracuję…jeżeli oczywiście możesz

daniel
Gość
daniel

dzieki za wsparcie duchowe

magda
Gość

Kochana oczywiście. 🙂 z przyjemnością.

Aneta
Gość

bardzo Ci dziękuję

magda
Gość

proszę Anetko – trzymaj się dzielnie. Będę pamiętać o modlitwie za Ciebie. powodzenia

Aneta
Gość

dziękuję, bardzo Ci dziękuję

kasia
Gość

czy na NP zalicza się jedna intencję? czy można parę? proszę o odpowiedź:)

weronika
Gość
weronika

Kasiu, Nowennę Pompejańską odmawia się w jednej intencji. Pozdrawiam

daniel
Gość
daniel

dzieki za modlitwe mam swoj krzyz i niose go do smierci

inka
Gość

a moja bliska mi osoba dziś wyjechala za pracą do norwegii, w kraju nie dalo rady choć studia skonczone, żona nosi pod sercem dzieciątko a tu nie ma środków utrzymania, Mateńko Pompejańska ratuj

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 🙂 🙂 !!!!

nieznajomy
Gość
nieznajomy

Chwała Maryi 🙂 🙂 🙂 !!!!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?