Maja: Nowenna Pompejańska w intencji nawrócenia mojego chłopaka

Jestem z chłopakiem od ponad roku. On jest osobą wierzącą ale unika tematów kościoła, sam z siebie również bardzo rzadko się modli. W niedzielę chodzi do kościoła ale tylko z kimś – albo ze mną, w mieście w którym studiujemy, albo z mamą – w mieście rodzinnym.
Read More

Aneta Kliś: nowenna w intencji szczęśliwej operacji

rok temu próbowałam odmawiać nowennę Pompejańską ale ją przerwałam. Teraz odmawiam w intencji szczęśliwej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia 13 stycznia moja nowenna się skończy a terapeuta ma zabieg 14 stycznia uważam to za znak od Maryi że będzie dobrze. Co ciekawe gdy czytałam świadectwa na tej stronie o licznych uzdrowieniach zrodziła się w moim sercu druga intencja aby mój terapeuta został uzdrowiony bez interwencji chirurgicznej
Read More

Agnieszka: Maryja wszystkim pokierowała!

Chcę dać krótkie świadectwo działania Naszej Matki poprzez tę cudowną modlitwę pompejańską. Pisałam już kilka razy o swojej sytuacji, bo mój krzyż dźwigam od ponad dwóch lat. Taki też czas modlę się Nowenną Pompejańską o uwolnienie mojego męża od zniewolenia oraz o przywrócenie naszej małżeńskiej jedności (na przemian). Mój mąż od dwóch lat regularnie mnie zdradzał i oszukiwał.
Read More

Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia

Długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa a to nie wiedziałem gdzie a jak i tak już szóstą nowennę odmawiam otrzymałem bardzo dużo łask ale zacznę od początku:Na nowennę natrafiła w internecie moja żona i mi o tym powiedziała gdyż była chora na nieuleczalną chorobę "toczeń"Przeczytaj Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia
Read More

S.: SEN O MATCE BOSKIEJ

Polecam wszystkim tą wspaniałą Modlitwę! Zmienia wszystko i przemienia wnętrze człowieka.
Read More

Magda: Uzdrowienie dziecka i inne łaski

Szczęść Boże Wszystkim,

Chciałam złożyć spóźnione świadectwo otrzymanych łask od naszej ukochanej Królowej Różańca Świętego.
Już kilka miesięcy zabieram się za napisanie świadectwa i myślę, że to kolejna łaska, że je w końcu zamieszczam przy okazji odmawiania kolejnej, piątej już Nowenny.
Moja córeczka została dwukrotnie uzdrowiona! Za pierwszym razem z niepokojącego guzka, który gdy tylko go wyczułam spowodował, że niemal natychmiastowo sięgnęłam po Różaniec i Nowennę. Cuda jakie się działy po drodze i lekarz, do którego „przypadkiem” się dostaliśmy są niemożliwe do opisania. Guzek miał znaleźć się pod obserwacją. Gorąco modliłam się do Mateńki aby oszczędziła mojemu dziecku jakiegokolwiek bólu. Tydzień po zakończeniu przeze mnie Nowenny, guzek całkowicie się wchłonął !:) Kilka miesięcy później mieliśmy kolejne zmartwienie, gdyż u mojego dziecka zaczęły się dziwne tiki. I znów poszukiwanie dobrego lekarza zakończone sukcesem. Znów do obserwacji i oczywiście kolejna Nowenna podjęta przeze mnie – Mateńka znów wysłuchała mojego błagania i ku mojemu zaskoczeniu znów wszystko minęło około tygodnia od zakończenia Nowenny! Chwała Panu!
Obecnie odmawiam Nowennę w intencji uzdrowienia mnie z okropnych bóli, które mnie męczą przez ostatnie 4 lata i z którymi 3 operacje i sztab lekarzy sobie nie poradzili w przeszłości. W końcu zawierzam wszystko, całe moje życie Matce Bożej i wierzę, że potrafi ona wyprostować wszystkie nasze ścieżki.
Wspomnę jeszcze, że odkąd odmawiam Nowennę, moje małżeństwo bardzo się umocniło, dostałam „nowe oczy” aby na nie spojrzeć, myśli o rozstaniu już nie wracają, jestem spokojna. Następną łaską jest łaska pracy, którą właśnie otrzymałam, a o której nawet nie marzyłam!
Z całego serca dziękuję Mateńce naszej kochanej i Jezusowi, który tak wiernie wysłuchuje próśb wstawienniczych swojej mamy 🙂
I choć moje zdrowie jest w opłakanym stanie, głęboko wierzę, że powoli również się zmieni.
Chciałam wszystkich prosić, aby modlili się za dzieci swoje i nie tylko. Na moim przykładzie widać, że takie modlitwy ZAWSZE zostają wysłuchane.
Moi znajomi również zostali wysłuchani przez Mateńkę Pompejańską – jedni z nich spodziewają się właśnie dziecka, na które bardzo długo czekali.

Chwała Panu i jego Mateńce na Niebiosach!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magda: Uzdrowienie dziecka i inne łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bozena
Gość
Bozena

Magdo, dziekuje za budujace swiadectwo!!!Jak widac Matenka wysluchuje nasze prosby. Jakze pragnelabym, aby i mojej wysluchala. Czekamy na operacje na otwartym sercu u naszego dwuletniego synka Davidka. Serce mi sie kroi na sama mysl o tak powaznej operacji juz za miesiac. Modle sie 2 NP, ale diagnozy sie tylko potwierdzaja.
Matenko, zlituj sie nad nami i nie pozwol, aby mojemu synowi zostal zadany tak wielki bol, upros dla Davidka laske cudownego uzdrowienia!Zmiluj sie nad nami,tak bardzo Cie prosze!Amen.
Magdo,ufaj i wierz, ze Matenka uprosi dla Ciebie kolejna laske iTwoje bole rowniez odejda. Z Bogiem!

Obrazki z nowenną pompejańską?