Lidka: Módlcie się i nie przestawajcie ufać!!!!!

Witam,
Chciałabym ze wszystkimi podzielić się otrzymaną łaską. Odmawiałam nowennę w intencji znalezienia dobrej, ciekawej i dobrze płatnej pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny w tej samej intencji dostałam pracę. Pracuję od tygodnia i jestem z niej bardzo zadowolona.
Jestem przeogromnie wdzięczna mojej ukochanej Mateczce. Wiem, że to tylko dzięki niej.
Módlcie się i nie przestawajcie ufać!!!!!

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LidkaJaneknieznajomaAnetaagnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
patrycja
Gość
patrycja

Dziękuję za to świadectwo! 😀 ja także odmówiłam NP o pracę, ale jeszcze nie znalazłam. Dzięki Tobie moja nadzieja wzrosła 🙂

agnieszka
Gość
agnieszka

Ufam i trwam, nawet wtedy gdy przychodzi wielkie zwatpienie, wtedy najbardziej, nie poddam sie dotrwam do konca. Wszystkim tego zycze.

Aneta
Gość
Aneta

Kolejne świadectwo dające nadzieję 🙂 Dlaczego odmawiałaś dwa razy w tej samej intencji? Poprzednią nowennę przerwałaś? A może, jeżeli można wiedzieć, był inny powód? Dziękuję za tchnięcie we mnie nadziei.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Chwała Maryi 🙂 🙂 🙂 !!!

Janek
Gość
Janek

Budujące świadectwo. Ja modlę się o znalezienie pracy. Ponadto modlę się o poprawę zdrowia. Odmawiam 3 Nowennę Pompejańską. Dwie pierwsze szły mi gładko. W tej mam zwątpienia, wręcz niechęć. Myślę że to robota złego. Ufam że otrzymam pracę i poprawę zdrowia. Staram się mówić „Wola Twoja Panie”.

Lidka
Gość
Lidka

Odmawiałam drugi raz w tej samej intencji ponieważ po odmówieniu pierwszej nowenny nie znalazłam pracy. Nie przestałam jednak wierzyć w to, że Mamusia moja mi pomoże i zaczęłam odmawiać następną. W połowie drugiej NP dostałam pracę i jestem ogromnie wdzięczna….

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: