J.: przytuliłam go był zimny ale zaraz zrobił się ciepły

Spytałam czy nadal mam się za niego modlić powiedział że już nie muszę.
Read More

Rozalia: Pozwól zobaczyć owoce naszej miłości!

Szczęść Boże! Po kilku już podejściach do napisania mojego świadectwa wreszcie nadszedł ten dobry dzień. Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny pompejańskiej, w zupełnie innej intencji niż poprzednie. Zawsze byłam blisko Jezusa, a teraz poznałam Maryję! Zmagamy się z problemem niepłodności w naszym małżeństwie od ponad dwóch lat. Jest to...
Read More

Katarzyna: Krok po roku bliżej macierzyństwa

Obecnie odmawiam 3 nowennę w podobnych intencjach.Mam 30lat i cierpię na zespół policystycznych jajników i te schorzenie póki co utrudnia mi zajscie w ciążę a wręcz uniemożliwia.
Read More

Radek: Uratowane małżeństwo

Krótko: dziękuję Ci Matko za wstawiennictwo w intencji uratowania małżeństwa mojego brata. Mimo wniosku o rozwód, sprawa zakończyła się orzeczeniem separacji. Dostali czas na uratowanie rodziny. Bogu niech będą dzięki!!!
Read More

Kasia: Moje modlitwy

Nowenna Pompejańska i modlitwy do św. Józefa dodają mi sił do walki z przeciwnościami każdego dnia,do trwania ,do nadziei ,że wszystko będzie dobrze,że razem pokonamy wszelkie trudności.
Read More

Krystyna: syn znalazł pracę

Syn był pół roku bez pracy, planował wyjazd za granicę. Ja jako matka zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji znalezienia pracy przez syna i przy końcu jej odmawiania, syn otrzymał prace w swoim zawodzie i blisko domu. Czcicielka Nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Krystyna: syn znalazł pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Piękne świadectwo. Obym i ja wymodliła pracę dla siebie.

magda
Gość

I ja 🙂

Lato
Gość

a ja zmieniłam pracę i mam nadzieję że będzie lepiej bo tam gdzie pracowałam było bardzo źle

magda...
Gość
magda...

Udało Ci się zmienić pracę dzięki tej nowennie – modlitwie??

Wiktoria
Gość
Wiktoria
ja z kolei dzisiaj miałam bardzo dziwną sytuację. Obecnie pracuję w miejscu gdzie nie jestem zbyt dobrze traktowana, zarabiam dobrze jak na dzisiejsze czasy, ale w obecnej pracy czegoś mi brak. Szacunku, satysfakcji. Staram się jak mogę, alle zawsze jest jakieś ale… Próbowałam sobie tłumaczyć najważniejsze że mam pracę, ale czegoś mi brakowało. W związku z czym rozpoczęłam dzisiaj NP o naprawienie moich relacji w obecnej pracy albo znalezienie innej pracy w której będę traktowana z szacunkiem i godnie zarabiała. I za niecała godzinę otrzymałam telefon Pani kierownik bardzo chce zaprosić mnie na rozmowę! Myślicie, że mogę to traktować jako… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?