Magdalena: radość, pokój, poczucie bezpieczeństwa – w nowennie!

Witam!!polecam ta modlitwe,jest przepiekna!! daje tyle siły i poczucia bezpieczeństwa..ja "wymodliłam"swoją potrzebę, choć wiem, że Ten Na Górze to nie dobra wróżka spełniajaca nasze marzenia.. Duzo mi pomogła ta modlitwa, duzo Jej zawdzięczam..Mam siłę i pomysły na dalszą czesc mojego życia;):) Polecam!! Ufajcie i módlcie się:) pozdrawiam, wytrwałości zycze:)  
Read More

Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia

Długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa a to nie wiedziałem gdzie a jak i tak już szóstą nowennę odmawiam otrzymałem bardzo dużo łask ale zacznę od początku:Na nowennę natrafiła w internecie moja żona i mi o tym powiedziała gdyż była chora na nieuleczalną chorobę "toczeń"Przeczytaj Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia
Read More

Wiesław: O pomoc na studiach

Tym świadectwem chciałbym podziękować Matce Bożej za łaski i pomoc, jakie otrzymał od Niej mój syn, a także i ja. Nowenną pompejańską modliłem się o pomoc dla niego na studiach, w nauce. Syn jest na pierwszym roku studiów. Nigdy nie był zbyt dobrym uczniem, nauka przychodziła mu z trudnością, a...
Read More

Doli: KOCHAM CIĘ MOJA ORĘDOWNICZKO

Rozpoczęłam NP. od razu w tym samym dniu. Wiedziałam ,że jak mam coś zacząć zmieniać to muszę zacząć od siebie.
Read More

Ewelka: Niebezpieczne guzy

Szczęść Boże. W lipcu tego roku, podczas kontroli ginekologicznej znaleziono u mnie kilka guzów, które z badania na badanie zaczęły się niepokojąco zmieniać. We wrześniu zrobiono mi badania pod kątem raka jajnika. Wyniki niestety nie były optymistyczne. Czułam się jakbym dostała obuchem w głowę i jak to bywa w takich momentach- " jak trwoga, to do Boga".
Read More

Katarzyna: Matka Boża jest miłosierna

Witam wszystkich. Chcę się z wami podzielić łaską otrzymaną za wstawiennictwem Matki Bożej. Dwa tygodnie temu zakończyłam odmawianie nowenny i łaska o którą prosiłam Matkę Bożą została mi udzielona. Modliłam się o uzdrowienie z mojej choroby. Przyznam się, że podczas modlitwy straciłam nadzięję i wiarę w uzdrowienie, moja modlitwa była bez skupienia z częstymi rozproszeniami, a jednak Matka moja kochana ją wysłuchała. Dlatego proszę Was nie tracie nadziei i zaufajcie Jej bezgranicznie. Matka Boża jest tak miłosierna, że wysłucha każdego może nie od razu, ale w tedy gdy będzie to dla nas potrzebne. Pozdrawiam Wszystkich

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Katarzyna: Matka Boża jest miłosierna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
paula
Gość

takie wiadomości wlewają w moje serce na nowo nadzieje-to mój 41 dzień nowenny i przechodzę załamanie :/ nie mam już siły..

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Proś zatem Ducha Św. o moc wytrwałości. Ja na pielgrzymce pieszej na Jasną Górę codziennie prosiłam Pana, by mi dał dar dojścia do tronu Jego Matki. I tak się stało. A Nowennę Pompejańską odmawiam chętnie i z radością.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Cudowne świadectwo. Nasza Matka jest tak dobrotliwa i miłościwa!

Gosia
Gość

Katarzyno, dziękuję Ci za to świadectwo- dałaś mi nadzieję. Też odmawiam nowennę o zdrowie swoje i męża i bardzo pragnę, aby Maryja mnie wysłuchała. Szczęść Boże

zofia
Gość

Dziękuję Katarzyno,za to świadectwo które dodaje mi otuchy.Bo moje modlitwy,też są bez skupienia i z rozproszeniami i czasem wydaje mi się,ze to nadaremno.Ale naprawdę nie potrafię inaczej

Barbara
Gość
Barbara

Zofio.Nowennę Pompejańską odmawiam drugi raz.Dość często coś staje mi na przeszkodzie.A to ktoś przeszkodzi,a to jestem rozkojarzona,a to usypiam z Różańcem w ręku…Jednak dalej trwam na modlitwie/jestem od 3-ch dni w części dziękczynnej i muszę wytrwać! Matka Boska mnie wysłuchuje!Niemożliwe staje się możliwym!Jestem Jej ogromnie wdzięczna!

agnieszka
Gość
agnieszka

Jestem, wierzę, trwam i nie poddam się!!!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dziękuje bardzo wa wszystkie komentarze. Bardzo się cieszę, że dzięki mojemu świadectwu podniosłam Was na duchu, właśnie o to mi chodził bo sama wiem jakie to ważne. Życzę wszystkim wytrwałości i nieustającej nadzieji.

Sylwia
Gość
Sylwia

Odmawiam Nowennę po raz pierwszy, do połowy sierpnia….OD 2 lat choruję na infekcje dróg rodnych, w tym roku bakterie przeszły na męża, nikt nie chce nam pomóc, leki nie przynoszą skutku, a pieniędzy ubywa…. Wierzę resztkami sił….

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?