Izz: Uwolniona z grzechów nieczystości i „toksycznego” związku z mężczyzną

Wychowałam się w rodzinie patologicznej. Ojciec jest alkoholikiem.
Przeczytaj całość

Joanna: Nie wykryto nowotworu

Moje świadectwo dotyczy mojej mamy i mnie samej. To niewiarygodne, co się stało w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Zarówno u mnie, jak u mojej mamy podejrzewano nowotwór jajników i to w tym samym czasie. Od razu rozpoczęłam różaniec. W trakcie części błagalnej moja mama przeszła zabieg i otrzymała wyniki. Już sam zabieg był ryzykiem ze względu na poważne problemy z sercem.
Przeczytaj całość

Joanna: Polip zniknął

Odmówiłam już kilka bądź kilkanaście Nowenn Pompejańskich.Modlę się o siebie o innych ludzi. Ponad rok temu będąc na wizycie u ginekologa usłyszałam iż mam na jajniku polip, którego należy usunąć poprzez zabieg. Dostałam nawet skierowanie do szpitala.Trochę po tej wizycie rozpoczęłam Nowennę do Matki Bożej o potrzebne dla mnie łaski.
Przeczytaj całość

Anonim: Uzdrowienie życia

Do Różańca Świętego doprowadził mnie św. Ojciec Pio. Zawsze był mi jednym z najbliższych świętych i gdy zwracałam się kolejny raz o pomoc w trudnych problemach nagle zapragnęłam wziąć do ręki różaniec.
Przeczytaj całość

Kasia: Wielbi Dusza moja Pana i Królową Niebios!

Witam,

Pragnę wszystkim opowiedzieć jak Dobry jest dla mnie Pan i Maryja.
Dnia 21 czerwca 2014 roku zakończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji MIŁOŚCI, Nowennę ukończyłam jednakże jeszcze nie nadszedł czas na spełnienie tej prośby 🙂 chcę dodać, że to nic – poczekam, bo chcę wszystko robić zgodnie z Wolą Boga i Maryi. Ale nie o tym chciałam mówić… otóż:
Dnia 23 czerwca 2014 roku rozpoczęłam drugą Nowennę Pompejańską w intencji pracy dla mnie i 10 dnia Nowenny dostałam telefon… Mam pracę 🙂 Wszystko Dzięki Królowej Różańca Świętego oraz Panu Bogu! Przy wstawiennictwie i pomocy Kochanej Św. Rity, Św. Siostry Faustyny i Świętego Józefa! Teraz są dla mnie ważne chwile w życiu i mimo tego, że modlę się poprzez Nowennę Pompejańską w innej intencji to jeszcze Błagam Pana Boga oraz Maryję o wysłuchanie moich błagań, tak są to przyziemne prośby ale wierzę, że Pan Bóg i Maryja i tak zrobią co dla mnie najlepsze.

Módlcie się!!! Pozostawajcie w modlitwie i łączności z Panem Bogiem i Maryją!!!
Bóg zapłać za wszystkie modlitwy, niech Wam się wiedzie!
Chwalmy Pana Boga i Królową Niebios Ziemi

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Wielbi Dusza moja Pana i Królową Niebios!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
doświadczona
Gość
doświadczona

Bardzo fajne świadectwo … podnosi na duchu
Bóg zapłać

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!