ELA: NIE PODDAWAJ SIĘ

A mój mąż .....no cóż Pan Bóg dokładnie wie co robi i jemu ufam.Także nie poddawajcie się !! tylko zaufajcie.To jest sens naszej wiary i módlcie się do Królowej Różańca
Przeczytaj całość

Anna. Czuję bliskość Matki Boskiej że jest przy mnie

Na początku odmawiania jest bardzo ciężko myślałam że nie dam rady, myliło mi się, czułam obecność szatana, w pewnych momętach bałam się, chciałam przestać. Ale w myślach mówiłam sobie: "Dam radę i wytrwam do końca."
Przeczytaj całość

Maria: Matka Boża nas połączyła tą modlitwą…

zytam na bieżąco Wasze świadectwa na poczcie mail.i w prenumeracie-Królowa Różańca Świętego .Często są one bardzo wzruszające i pokrzepiające.
Przeczytaj całość

Kasia: Przemiana

Odkryłam na nowo sakramenty Święte. Idąc do spowiedzi rozumiem, że Bóg mi przebacza bo mnie kocha. Nigdy nie mogłam tego zrozumieć - to był dla mnie jakiś wewnętrzny dylemat od dziecka. Cieszę się, że zaufałam Matce Bożej. Ufam jej bezgranicznie i planuję modlić się w kolejnych intencjach.
Przeczytaj całość

Marzena: choroba mamy

Chciała bym podzielić się łaskami, które spłynęły od momentu rozpoczęcia nowenny, którą zaczęłam 08.08.2014 r w intencji zdrowia mojej mamy. Sytuacja była beznadziejna, gdyż mama ma marskość wątroby i długo czeka w kolejce na przeszczep. Zdrowie bardzo szybko pogorszyło się do tego stanu, że mama nie mogła chodzić o własnych...
Przeczytaj całość

Kamila: Dwie nowenny

Nowennę Pompejańską w całości odmówiłam dwa razy. Pierwszą w intencji dobrego męża, 3 lata temu. Nie jestem mężatką, jednak ponad rok temu po długich latach samotności, poznałam mężczyznę, z którym planujemy wspólną przyszłość. Nie wiem, czy będzie nam dane zawrzeć sakrament małżeństwa, ponieważ trudności i przeszkody są ogromne, choć niezależne od nas. Drugą nowennę pompejańską odmówiłam w intencji napisania projektu i szczęśliwego ukończenia studiów podyplomowych. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, jednak Maryja nie zawiodła i studia ukończyłam z drugą średnią na roku. Chwała Panu i dzięki Najświętszej Maryi Pannie! Chcę jednak jeszcze dodać, że potem wielokrotnie rozpoczynałam nowennę w różnych intencjach, lecz nigdy jej nie ukończyłam, co napawa mnie wielkim smutkiem. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale mimo starań nie umiem już odmówić nowenny pompejańskiej 🙁

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Kamila: Dwie nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Alice Horner
Gość

Modl sie nadal , ale dziekuj Bogu i Maryi za otrzymane laski-zwykly rozaniec ma tez swoja moc , czy litanie o ktorych sie zapomina .Nie mozna caly czas tylko prosic <3

Martika
Gość
Martika

Kamilo dbaj o tę miłość,samotność jest straszna .Ja modlę się o poznanie dobrego człowieka od bardzo,bardzo dawna jednak”światełka w tunelu nie widać”.Pozostaje mi tylko zaakceptować bycie samotnym.Pokonajcie wszystkie przeszkody i wierzcie,ufajcie.Powodzenia.

Lola
Gość

A cóż to za samotność jak ma się Chrystusa. Pokładanie nadziei w drugim człowieku to ułuda. Nikt jak Bóg. Jestem bardzo szczęśliwą mężatką. Wcześniej byłam bardzo szczęśliwą starą panną. Zapewniam, że nigdy drugi człowiek nie zrozumie Cię do końca i nie zaakceptuje. Bezwarunkowo kocha Cię tylko Jezus. Jak przyjmiesz tę miłość i pokochasz siebie to będziesz szczęśliwa. A bycie z kimś bez sakramentu to proszenie się o kłopoty. Bo BÓG będzie walczył o Ciebie i da Ci bęcki po głowie oj da.

lulu
Gość

Samotność nie jest taka straszna trzeba tylko się z sobą zaprzyjaźnić

E.
Gość

Samotnosc sama w sobie rzeczywiście może nie jest taka straszna przy odpowiednim nastawieniu, ale radzenie sobie z codziennościa w pojedynkę już tak. Wszystko co normalnie rozkłada się na dwoje, w tym przypadku ląduje na naszych barkach. I niech mi nikt nie mówi o dobrej organizacji, przy najlepszej jest to strasznie przytłaczające, I świadomośc, że można liczyc tylko na siebie, chyba w tym przypadku jest najgorsza.

lulu
Gość
To trzeba brać tyle ile można udźwignąć. Od zawsze byłam sama i mogłam liczyć tylko na siebie i prawdopodobnie (realnie patrząc) zawsze będę sama i mogła liczyć tylko na siebie, ale nie jestem sama bo Bóg jest ze mną. A Bóg to nie jest coś, tylko ktoś, konkretna osoba, skoro mnie stworzył to nie da mi zginąć. Są momenty przykre np. święta kiedy ludzie spotykają się w rodzinach a ja siedzę sama, albo kiedy przeżywam przykre chwile i nie ma się do kogo przytulić, jednak wszytko ma soje plusy i minusy, a życie nie pyta czy jesteś z kimś czy… Czytaj więcej »
E.
Gość

Tu nie chodzi o biadolenie, ale jeśli tak to odebrałaś, to niestety nie umiem tego wytłumaczyc

lulu
Gość

Wiem o co ci chodzi, o samotność:) o to że ze wszystkim trzeba sobie radzić samemu, że nikt nie pomoże, a jak mamy grypę to nikt nawet herbaty nie zrobi, nie ma lekko, ale jak w tym powiedzeniu „jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma”

lulu
Gość

Samotność to droga ku wolności – tak mówił św. Jan od Krzyża, trzeba przejść tą bolesną drogę, żeby poczuć się w 100% wolny, niezależny, samodzielny, wolnym od uczuć, od drugiego człowieka, od samego siebie. Niektórzy są na początku tej drogi, inni zaliczają ostre podejście, a jeszcze inni są już na końcu, wytrwali, czują się wolni tak jak Bóg jest wolny, niczego nie musi, niczym nie jest zniewolony, niczego się nie boi. I wtedy najczęściej przychodzi prawdziwa miłość 🙂 bo nie ma miłości bez wolności 🙂 Ja w to wierze

Martika
Gość
Martika

Lulu jak tę samotność pięknie zacytowałaś.Na którym etapie drogi jesteś?Ja zaliczam ostre podejścia.Pozdrawiam.

lulu
Gość

Stoję przed ścianą, którą nie wiem jak pokonać, syndrom DDA/DDD, świadomość tego, że w relacjach z ludźmi nie wszytko jest ok i że być może nigdy już nie będzie, i że zawsze się znajdzie ktoś kto się będzie mnie bać i że ja mogę kogoś nieświadomie skrzywdzić. Czuję się jak wilkołak

Danka
Gość

Oj Kamilka, Kamilka… Czyzbys jakiegos zonatego owinela wokol palca, ze sakramenu nie chca klechy dac?? Oj niegrzeczna ty, niegrzeczna… Rozbijac rodzine, zabierajac dzieciom ojca…? A moze niechrzczony jest, co?
Na pewno bedziecie bardzo szczesliwi! 😀

Oburzona
Gość
Oburzona

Droga Danko!Ten komentarz do świiadectwa Kamili to żart,prowokacja czy Twoja głupota?po prostu ręce opadaja…

samotna z wyboru
Gość
samotna z wyboru

Znam niejedną Dankę . Ale zawsze z najgorszej strony – niestety. Tu też nie ma wyjątku.
Co do samotności. Od ponad 2o lat jestem sama . Samotnie wychowywałam troje dzieci. Wciąż cenię sobie niezależność i wolność właśnie ! Od momentu rozwodu postanowiłam , że pozostanę sama , Tak jest do dzisiaj i tak już pozostanie. Jest mi z tym bardzo dobrze. 🙂

Danuta
Gość
Danuta

Nie każda Danka jest zła ja cierpię z powodu zdrady męża i nigdy nie śmialam się z ludzi zawsze staram się pomóc..Imię nie ma znaczenia a sam człowiek i jego czyny. Na pewno nie jedna Danuta, Danka,Danusia modlą się tu z Wami .Ocena imienia…. bez sensu w dodatku ja się do niego przyznaję .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!